Microalgenproducten

Microalgen zijn plantachtige organismen, leven voornamelijk in water en voeren fotosynthese uit.

Filteren & Sorteren

Prijs Merken Doseringsvorm Allergenen - Vrij van Eigenschappen Goed voor Algen
Filters

Microalgen: 1 - 30 van 53 artikelen

Purasana Biologishe Green Mix Poeder

Purasana Biologishe Green Mix Poeder, 200 g

  • Met chlorella, spirulina & gerstgras
  • Bevat vitamines & Spoorelementen
  • Natuurlijke bron van plantaardige stoffen
€ 16,89 (€ 84,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Spirulina Poeder BIO

Purasana Spirulina Poeder BIO, 200 g

  • Zonder enige toevoegingen
  • Ideaal voor smoothies & fruitsappen
  • Uit eerlijke teelt
€ 13,89 (€ 69,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Nature Love Spirulina & Chlorella Bio

Nature Love Spirulina & Chlorella Bio, 360 Tabletten

  • 6000 mg algen
  • Zuivere compacts
  • Zonder verdere ingrediënten
€ 14,89 (€ 82,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Terra Elements Dulse Vlokken

Terra Elements Dulse Vlokken, 100 g

  • Nootachtige smaak
  • Rauw voedselproduct
  • Zonder gelatine
€ 21,99 (€ 219,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Chlorella Poeder BIO

Purasana Chlorella Poeder BIO, 200 g

  • Met essentiële voedingsstoffen
  • Met secundaire plantaardige stoffen
  • Sterke smaak
€ 19,89 (€ 99,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Bio Spirulina Zuigtabletten

Raab Vitalfood Bio Spirulina Zuigtabletten, 200 Tabletten

  • Gluten & lactose vrij
  • 100 g spirulina per dagelijkse dosis
  • Veganistisch
€ 14,89 (€ 186,13 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Bio Chlorella Poeder

Raab Vitalfood Bio Chlorella Poeder, 150 g

  • Chlorella zoetwater microalg
  • Veelzijdig gebruik in dranken
  • Vegan, gluten- & lactosevrij
€ 19,94 € 20,99 (€ 132,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Life Light Spirulina

Life Light Spirulina, 500 Tabletten

  • 100% spirulina (spirulina platensis)
  • Met natuurlijk chlorofyl
  • Geschikt voor vegetariërs & veganisten
€ 46,49 (€ 232,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Optima Naturals Spirulina Tabletten

Optima Naturals Spirulina Tabletten, 120 Tabletten

  • Spirulina-algen
  • Gemaakt van blauwgroene microalgen
€ 31,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Terra Elements Bio Spirulina Poeder

Terra Elements Bio Spirulina Poeder, 125 g

  • Bevat plantaardig ijzer
  • In raw food kwaliteit
  • Afgeleid van Spirulina platensis
€ 14,89 (€ 119,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Govinda Biologische Chlorella

Govinda Biologische Chlorella, 180 g

  • Vitamine B12
  • IJzer
  • Chlorofyl
€ 34,99 (€ 194,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KAL Kelp

KAL Kelp, 250 Tabletten

  • 225 mcg jodium per tablet
  • Rijk aan mineralen & sporenelementen
  • Vegetarisch
€ 11,89 (€ 152,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

anatis Naturprodukte Spirulina Bio

anatis Naturprodukte Spirulina Bio, 180 Capsules

  • 8 essentiële aminozuren
  • 10 niet-essentiële aminozuren
  • Rijk aan chlorofyl
€ 35,99 (€ 399,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Terra Elements Bio Chlorella Tabletten

Terra Elements Bio Chlorella Tabletten, 240 Tabletten

  • Met plantaardig ijzer
  • Gebroken celwand
  • Ideaal voor vastenkuren
€ 19,79 (€ 39.580,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Biologisch Spirulina Poeder

Raab Vitalfood Biologisch Spirulina Poeder, 150 g

  • Ideaal voor smoothies & drankjes
  • Uit biologische aquacultuur
  • Zonder toevoegingen, vegan & glutenvrij
€ 20,99 (€ 139,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Terra Elements Kelp Poeder

Terra Elements Kelp Poeder, 250 g

  • Bruine algen uit zeewater
  • Met natuurlijk jodium
  • Met doseerlepel
€ 19,79 (€ 79,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Life Light Spirulina Zink, Gistvrij

Life Light Spirulina Zink, Gistvrij, 500 Tabletten

  • Microalgen met zink
  • Met vitamine B12
  • Met organisch gebonden zink
€ 80,99 (€ 404,95 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Life Light Chlorella

Life Light Chlorella, 250 Tabletten

  • Hoogwaardige chlorella microalgen
  • Organisch gebonden chlorofyl
  • Jodiumvrij & geschikt voor langdurig gebruik
€ 34,99 (€ 349,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Terra Elements Bio Spirulina Tabletten

Terra Elements Bio Spirulina Tabletten, 240 Tabletten

  • Bevat plantaardig ijzer
  • Zachte droging
€ 14,89 (€ 29.780,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bioasia Biologische Wakame

bioasia Biologische Wakame, 25 g

  • Voor soepen, salades en nog veel meer.
  • Beste biologische kwaliteit
  • Bijzonder aromatisch
€ 5,39 (€ 215,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Life Light Spirulina Mineralencomplex

Life Light Spirulina Mineralencomplex, 250 Tabletten

  • Met selenium & zink
  • Met chroom (organisch gebonden)
  • Jodium- & GMO-vrij
€ 50,49 (€ 504,90 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

i like it clean Premium Spirulina Poeder

i like it clean Premium Spirulina Poeder, 250 g

  • Zeer zuiver
  • Voorzichtig verwerkt
  • Uitstekende biologische beschikbaarheid
€ 29,99 (€ 119,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bioasia Biologische Konbu

bioasia Biologische Konbu, 25 g

  • Voor smaak en verfijning
  • Voor soepen en bouillons
  • Aromatische bladkelp
€ 5,79 (€ 231,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Biologische Spirulina Poeder

BioKing Biologische Spirulina Poeder , 200 g

  • Gekweekt in zout water
  • 100% zuiver algenpoeder
€ 13,89 (€ 69,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Terra Elements Kelp Capsules

Terra Elements Kelp Capsules, 150 Capsules

  • Met natuurlijk jodium
  • Van wilde groei
€ 19,79 (€ 49.475,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Spirulina Tabletten van Hawaï

BioKing Biologische Spirulina Tabletten van Hawaï, 250 g

  • Van kweekvijvers aan de kust van Hawaï
  • Zonder kunstmest
€ 49,49 (€ 197,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Spirulina Poeder van Hawaï

BioKing Spirulina Poeder van Hawaï, 200 g

  • Van kweekvijvers aan de kust van Hawaï
  • Zonder kunstmest
€ 34,99 (€ 174,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

FutuNatura Organic Spirulina 400 mg Bio

FutuNatura Organic Spirulina 400 mg Bio, 150 g

  • Met carotenoïden & phycocyanine
  • Uitstekend in de overgangsperiode
  • 100% natuurlijk
€ 13,39 (€ 89,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Biologische Algen Alfa Mix Poeder

BioKing Biologische Algen Alfa Mix Poeder, 250 g

  • Plantaardige bron van eiwitten
  • Met organisch calcium en ijzer
€ 17,94 € 18,89 (€ 71,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

FutuNatura Organic Chlorella Tabletten Bio

FutuNatura Organic Chlorella Tabletten Bio, 375 Tabletten

  • Bezit chlorofyl & carotenoïden
  • Met natuurlijk voorkomende sulfiden
  • Biologische kwaliteit die je proeft
€ 17,89 (€ 110,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober