Lichaamsverzorging & Cosmetica

Een breed scala aan verzorgingsproducten voor lichaam, gezicht & haar

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Highlights Merken Eigenschappen
Filters

Lichaamsverzorging: 1 - 30 van 1338 artikelen

Sebamed Body Milk

Sebamed Body Milk, 200 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Met zoete amandelolie & sheaboter
  • Rijk & voedend
€ 3,99 (€ 19,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

DIANA mit Menthol Sportbalsem in een Glazen Pot

DIANA mit Menthol Sportbalsem in een Glazen Pot, 125 ml

  • Snel absorberend
  • Ook voor na een saunasessie
€ 5,09 (€ 40,72 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kneipp Badkristallen Goodbye Stress

Kneipp Badkristallen Goodbye Stress, 60 g

  • Met watermunt en rozemarijn
  • Hoog aandeel dieptezout
  • Vegan formule
€ 0,84 € 0,89 (€ 14,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kneipp Dagcrème Soft Skin

Kneipp Dagcrème Soft Skin, 50 ml

  • Voor de droge en gevoelige huid
  • Verhoogt de soepelheid en elasticiteit
  • Met sheaboter
€ 8,09 (€ 161,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kintex Kinesiologie Tape Classic

Kintex Kinesiologie Tape Classic, Rood

  • Verschillende kleuren
  • Goede stretch
  • Bevordert de lichaamsstructuur
€ 5,99 € 9,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kneipp Herstellende Voetbutter

Kneipp Herstellende Voetbutter, 100 ml

  • Voor droge en gestreste voeten
  • Hydraterende verzorging
  • Citrusachtige geuren
€ 4,89 (€ 48,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

DIANA mit Menthol Franzbranntwein in een Fles

DIANA mit Menthol Franzbranntwein in een Fles, 250 ml

  • Om in te wrijven en masseren
  • Volgens het originele recept
  • Met natuurlijke ingrediënten
€ 6,89 (€ 27,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sebamed Vloeibare Wasemulsie Olijf, Refill

Sebamed Vloeibare Wasemulsie Olijf, Refill, 400 ml

  • Voor de gevoelige & veeleisende huid
  • Bijzonder mild & zacht
  • pH-waarde 5,5
€ 6,59 (€ 16,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Röck Naturprodukte Marmot Zalf

Röck Naturprodukte Marmot Zalf, 100 ml

  • Trekt snel in
  • Bevat veel cortisone
€ 14,99 (€ 149,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Nasara Elastische Tape 5 cm x 5 m

Nasara Elastische Tape 5 cm x 5 m, Zwart

  • Huidvriendelijk
  • Luchtdoorlatend
  • Waterdoorlatend
€ 5,45 € 9,09

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

DIANA mit Menthol Franzbranntwein Pompspray

DIANA mit Menthol Franzbranntwein Pompspray, 125 ml

  • Gemakkelijk op te sprayen
  • Met natuurlijke menthol
€ 4,59 (€ 36,72 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

JV Cosmetics AHC forte®

JV Cosmetics AHC forte®, 30 ml

  • Ideaal voor handen en voeten
  • Extra sterk en zeer effectief
  • Voor de niet zo gevoelige huid
€ 17,19 € 21,49 (€ 573,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

DIANA mit Menthol Verfrissende Doekjes

DIANA mit Menthol Verfrissende Doekjes, 8 stuks

  • Voor massage of verfrissing
  • Perfect voor kleine pauzes
  • Praktisch voor op reis
€ 2,89 (€ 0,36 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sebamed Anti-Haaruitval Shampoo

Sebamed Anti-​Haaruitval Shampoo, 200 ml

  • Voor haar dat uitvalt
  • pH-waarde 5,5
  • Met cafeïne
€ 5,29 (€ 26,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

YOGACLEANER Reiniger voor yogamatten

YOGACLEANER Reiniger voor yogamatten, 60 ml

  • Geen kans op nare geurtjes
  • Droogt snel
  • Met een frisse, kruidige geur
€ 4,74 € 4,99 (€ 79,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Maharishi Ayurveda Ayurdent Classic Tandpasta

Maharishi Ayurveda Ayurdent Classic Tandpasta, 75 ml

  • Voor een frisse adem
  • Met pepermuntolie
  • Zonder chemische schuimmiddelen
€ 6,59 (€ 87,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sebamed Fresh Deodorant Verstuiver

Sebamed Fresh Deodorant Verstuiver, 75 ml

  • Voor normale huidtypes
  • Zonder aluminiumzouten
  • Langdurig gevoel van frisheid
€ 3,99 (€ 53,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sebamed Dry Skin Urea 5% Handcrème

Sebamed Dry Skin Urea 5% Handcrème, 75 ml

  • Voor een droge & gestreste huid
  • Met panthenol & allantoïne
  • Zonder microplastics
€ 3,99 (€ 53,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ENZBORN Hot Devil's Salve

ENZBORN Hot Devil's Salve, 200 ml

  • Zelfopwarmend
  • Gel consistentie
  • Trekt snel in
€ 9,09 (€ 45,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kneipp Badolie Muscle Relaxation

Kneipp Badolie Muscle Relaxation, 100 ml

  • Geschikt voor ieder huidtype
  • Verwarmend arnica-extract
  • Geselecteerde etherische oliën
€ 4,49 (€ 44,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

DIANA mit Menthol Sportbalsem Tube

DIANA mit Menthol Sportbalsem Tube, 75 ml

  • Romige textuur
  • Voedende eigenschappen
  • Voor in je sporttas
€ 3,29 (€ 43,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Color Mint & Lemon Vloeibaar Wasmiddel

Sonett Color Mint & Lemon Vloeibaar Wasmiddel, 20 L

  • Met biologische plantaardige oliezeep
  • Natuurlijke geur van biologische munt & citroengrasolie
  • Ook voor outdoor- & sportkleding
€ 76,99 (€ 3,85 / L)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Maharishi Ayurveda MP 16 - Nasya-Olie

Maharishi Ayurveda MP 16 -​ Nasya-​Olie, 10 ml

  • Op basis van sesamolie
  • Combinatie van kruiden, oliën & specerijen
  • Geschikt voor dagelijks gebruik
€ 11,09 (€ 1.109,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Klosterfrau Arnica Roll-On

Klosterfrau Arnica Roll-​On, 50 ml

  • Voor elk huidtype
  • Verzorgt & trekt snel in
  • Voor nek, schouders & rug
€ 7,09 (€ 141,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kneipp Handcrème Intensive

Kneipp Handcrème Intensive, 75 ml

  • Speciaal voor de droge huid
  • Rijk magnolia-extract
  • Verzorgend oliecomplex
€ 3,09 (€ 41,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Ewald Töth® Licht Quantum Cell Activator

Dr. Ewald Töth® Licht Quantum Cell Activator, 50 ml

  • Voor intern & extern gebruik
  • Met lichtgeïnformeerd natuurlijk kristalzout
  • Met zuiver bronwater
€ 37,99 (€ 759,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Wild Deodorant Refill Fresh Cotton & Sea Salt

Wild Deodorant Refill Fresh Cotton & Sea Salt, 40 g

  • Voor alle huidtypes
  • Vrij van aluminiumzouten
  • Frisse geurcompositie
€ 5,99 (€ 149,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zeepvrij Wastablet Vitamine E & Panthenol

Sebamed Zeepvrij Wastablet Vitamine E & Panthenol, 150 g

  • Voor de gevoelige, problematische huid
  • Gemaakt van natuurlijke aminozuren
  • Zeepvrij
€ 3,29 (€ 21,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Dr. Ewald Töth® Alkalische Regulerende Crème

Dr. Ewald Töth® Alkalische Regulerende Crème, 100 ml

  • Zachte, intensieve huidverzorging
  • Hydraterend
  • Gemaakt van hoogwaardige natuurlijke grondstoffen
€ 34,49 (€ 344,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Wild Deodorant Refill Cherry Blossom

Wild Deodorant Refill Cherry Blossom, 40 g

  • Voor alle huidtypes
  • Met voedende eigenschappen
  • Absorbeert betrouwbaar
€ 5,99 (€ 149,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober