Pure Encapsulations®

Hoogwaardige micronutriënten in geteste kwaliteit

Pure Encapsulations® staat al meer dan 30 jaar voor geteste micronutriënten van topkwaliteit. De wetenschappelijk onderbouwde formuleringen bereiken een maximale verdraagbaarheid. De producten zijn zorgvuldig afgestemd op de individuele behoeften. Pure voedingsstoffen, pure recepten die het doen zonder onnodige toevoegingen - ontdek nu het brede assortiment Pure Encapsulations® -producten!

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Doseringsvorm Allergenen - Vrij van Eigenschappen
Filters

Pure Encapsulations®: 1 - 30 van 140 artikelen

pure encapsulations Magnesium (Magnesiumglycinaat)

pure encapsulations Magnesium (Magnesiumglycinaat), 180 Capsules

  • Organisch gebonden
  • Zacht alternatief
  • Voor zeer gevoelige mensen
€ 61,19 € 67,99 (€ 283,29 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations All-in-one Basisvoorziening

pure encapsulations All-​in-​one Basisvoorziening, 60 capsules

  • Praktische combinatie
  • Vitaminen, mineralen & sporenelementen
  • Soja-, lactose- & glutenvrij
€ 29,69 € 32,99 (€ 511,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations B-Complex Plus

pure encapsulations B-​Complex Plus, 60 capsules

  • Bevat vitamine B in geactiveerde vorm
  • Eenvoudige dosering & inname
  • Vegan, gluten- & lactosevrij
€ 35,99 € 39,99 (€ 719,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Vitamine B12 (Methylcobalamine)

pure encapsulations Vitamine B12 (Methylcobalamine), 90 Capsules

  • Geactiveerde vitamine B12
  • Goede verwerking
  • Ideaal voor vegetariërs
€ 26,99 € 29,99 (€ 1.587,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Vitamine C 1000

pure encapsulations Vitamine C 1000, 250 capsules

  • Voor dagelijkse consumptie
  • Ideaal voor gevoelige mensen
  • Bijna neutrale pH
€ 76,04 € 84,49 (€ 249,31 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Zink 30

pure encapsulations Zink 30, 60 Capsules

  • 30 mg zink per capsule
  • Gemaakt van zinkpicolinaat
  • Puur plantaardig
€ 28,34 € 31,49 (€ 1.889,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations B-Complex

pure encapsulations B-​Complex, 120 Capsules

  • Ideaal voor langdurig gebruik
  • Met alle 8 B-vitamines
  • Perfect voor elke dag
€ 41,39 € 45,99 (€ 1.655,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Magnesium (Magnesiumcitraat)

pure encapsulations Magnesium (Magnesiumcitraat), 180 capsules

  • Veganistische capsules
  • Vrij van antiklontermiddelen
  • 150 mg magnesium per capsule
€ 50,84 € 56,49 (€ 259,39 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Vitamine B6

pure encapsulations Vitamine B6, 90 capsules

  • Geactiveerde vorm
  • Puur plantaardig
  • Zonder onnodige toevoegingen
€ 27,89 € 30,99 (€ 1.328,10 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations All-in-one Plus

pure encapsulations All-​in-​one Plus, 180 capsules

  • Multivitamine bij verhoogde behoefte
  • Uitgebreid spectrum aan voedingsstoffen
  • Optimale opname
€ 76,04 € 84,49 (€ 472,30 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Zink 15

pure encapsulations Zink 15, 60 Capsules

  • Met 15 mg zink per capsule
  • Veganistisch voedingssupplement
  • Het op één na meest voorkomende sporenelement
€ 25,19 € 27,99 (€ 2.099,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Ashwagandha

pure encapsulations Ashwagandha, 60 Capsules

  • Ook bekend als Indiase ginseng
  • Afkomstig van Withania somnifera
  • Bevat 2,5% withanoliden
€ 35,54 € 39,49 (€ 756,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Vitamine K & D

pure encapsulations Vitamine K & D, 60 Capsules

  • Met vitamine K1 & K2
  • Vetoplosbare vitamines
  • Fructosevrij
€ 32,39 € 35,99 (€ 1.799,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Huid-Haar-Nagels

pure encapsulations Huid-​Haar-​Nagels, 180 Capsules

  • Schoonheid van binnenuit
  • Speciale bioactieve stoffen
  • Met biotine & zink
€ 62,54 € 69,49 (€ 1.359,57 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Folaat 400

pure encapsulations Folaat 400, 90 capsules

  • Foliumzuur als biologisch actief folaat
  • Bij kinderwens & een verhoogde behoefte
  • Effectief
€ 28,34 € 31,49 (€ 1.574,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations CoQ10 120mg

pure encapsulations CoQ10 120mg, 120 capsules

  • Biologisch actief
  • Ideaal vanaf 30
  • Verkregen door biofermentatie
€ 146,69 € 162,99 (€ 2.444,83 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Basenpoeder plus

pure encapsulations Basenpoeder plus, 200 g

  • Met waardevolle mineralen & zink
  • Goede absorptie
  • Zonder smaak- & kleurstoffen
€ 20,69 € 22,99 (€ 103,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations DGL Plus®

pure encapsulations DGL Plus®, 60 capsules

  • Rijk aan slijmstoffen
  • Met aloë vera
  • Hypoallergene productie
€ 33,29 € 36,99 (€ 693,54 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Vitamine A

pure encapsulations Vitamine A, 60 capsules

  • Een in vet oplosbare vitamine
  • 800 mcg retinylacetaat per capsule
  • Veganistisch
€ 19,79 € 21,99 (€ 1.799,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Vitamine B2

pure encapsulations Vitamine B2, 90 capsules

  • In water oplosbare vitamine uit het B-complex
  • 25 mg vitamine B2 per capsule
  • Puur plantaardig
€ 23,84 € 26,49 (€ 1.490,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Magnesium Energy

pure encapsulations Magnesium Energy, 60 Capsules

  • Ideaal voor sportliefhebbers
  • Magnesium met veel PLUS
  • Kan voor, tijdens & na het sporten worden gebruikt
€ 20,69 € 22,99 (€ 279,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Collageen plus

pure encapsulations Collageen plus, 140 g

  • Met rundercollageenhydrolysaat
  • Aangevuld met vitamine C, zink & koper
  • Vrij van transvetten & gehydrogeneerde vetten
€ 61,64 € 68,49 (€ 440,29 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Essential Aminos

pure encapsulations Essential Aminos, 180 capsules

  • Perfect voor sporters
  • 8 essentiële aminozuren gecombineerd
  • Zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 65,69 € 72,99 (€ 403,01 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Choline

pure encapsulations Choline, 60 Capsules

  • Vegan
  • Lactose- & glutenvrij
  • Geen kunstmatige kleurstoffen
€ 24,74 € 27,49 (€ 504,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Melatonine

pure encapsulations Melatonine, 60 Capsules

  • Monoproduct
  • Voor 1 mg per dag
  • Ideaal voor het slapen gaan
€ 20,24 € 22,49 (€ 2.024,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Vitamine D3 1.000 IE

pure encapsulations Vitamine D3 1.000 IE, 120 Capsules

  • Met 25 mcg cholecalciferol per capsule
  • Slechts 1 capsule om de 2 dagen
  • Perfect het hele jaar door
€ 33,74 € 37,49 (€ 1.533,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Magnesiumcitraat Poeder

pure encapsulations Magnesiumcitraat Poeder, 107 g

  • Voorziet in de verhoogde behoefte
  • Goede biologische beschikbaarheid
  • Geschikt voor een veganistisch dieet
€ 31,94 € 35,49 (€ 298,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations L-Lysine

pure encapsulations L-​Lysine, 90 Capsules

  • Een regelmatige inname wordt aanbevolen
  • Veganistische capsuleschaal
  • 400 mg per capsule
€ 19,79 € 21,99 (€ 359,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations L-Glutamine 850 mg

pure encapsulations L-​Glutamine 850 mg, 90 Capsules

  • Essentieel aminozuur in capsulevorm
  • In geval van verhoogde behoefte
  • Keulen List®-product
€ 40,94 € 45,49 (€ 505,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Vitamine C 400

pure encapsulations Vitamine C 400, 90 capsules

  • Ascorbinezuur
  • Neutrale pH
  • Ideaal voor gevoelige mensen
€ 25,19 € 27,99 (€ 585,81 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober