Producten voor vrouw & kind van Pure Encapsulations®

Het vrouwelijk lichaam en het lichaam van een kind hebben hun eigen behoeften. Deze producten zijn speciaal ontworpen voor vrouwen en kinderen en zijn perfect voor hen.

Filteren & Sorteren

Prijs Doseringsvorm Allergenen - Vrij van Eigenschappen Voor wie?
Filters

Vrouw & Kind: 11 artikelen

pure encapsulations Folaat 400

pure encapsulations Folaat 400, 90 capsules

  • Foliumzuur als biologisch actief folaat
  • Bij kinderwens & een verhoogde behoefte
  • Effectief
€ 31,49 (€ 1.749,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations Collageen plus

pure encapsulations Collageen plus, 140 g

  • Met rundercollageenhydrolysaat
  • Aangevuld met vitamine C, zink & koper
  • Vrij van transvetten & gehydrogeneerde vetten
€ 68,49 (€ 489,21 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations EPA / DHA liquid

pure encapsulations EPA / DHA liquid, 200 ml

  • Met het Friend of the Sea-keurmerk
  • Natuurlijk citroenaroma
  • Lactosevrij & glutenvrij
€ 65,49 (€ 327,45 / L)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations Cranberry D-Mannose

pure encapsulations Cranberry D-​Mannose, 37 g

  • Vrij van zoetstoffen & aroma's
  • Zoete smaak
  • Vitamine C & zink
€ 27,99 (€ 756,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations Zwangerschapsformule

pure encapsulations Zwangerschapsformule, 60 Capsules

  • Zorgvuldig geselecteerde ingrediënten
  • Met magnesium, ijzer, selenium, jodium & zink
  • Met BCAA's
€ 38,99 (€ 649,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations B12 Folate Melt

pure encapsulations B12 Folate Melt, 90 Zuigtabletten

  • Geactiveerde vitamine B12 met Metafolin®
  • B12 als methylcobalamine
  • Foliumzuur als calcium L-methylfolaat van Metafolin®
€ 34,49 (€ 1.326,54 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations Inositol Complex

pure encapsulations Inositol Complex, 30 Capsules

  • Met myo-inositol
  • Met D-chiro-inositol
  • Vegan capsules
€ 36,99 (€ 1.541,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations Kids Vitamine D3 Liquid

pure encapsulations Kids Vitamine D3 Liquid, 10 ml

  • Kan individueel worden gedoseerd van 0-16 jaar
  • Ondersteunt botten, immuunsysteem & tanden
  • Zonder toevoegingen
€ 18,59 (€ 1.859,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations Kids Immuun Gummies

pure encapsulations Kids Immuun Gummies, 60 Gummies

  • Met vitamine D & zink
  • Zonder toegevoegde suiker
  • Vrij van gelatine
€ 34,99 (€ 231,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations DHA Junior

pure encapsulations DHA Junior, 60 capsules

  • Natuurlijk citroenaroma
  • Essentiële omega 3-vetzuren
  • Kan worden doorgeslikt of gekauwd
€ 30,40 € 33,49 (€ 596,08 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

pure encapsulations Meno Formule

pure encapsulations Meno Formule, 60 Capsules

  • Vrij van hormonen
  • Met B-vitamines
  • Bevat de voordelen van isoflavon & hop
€ 45,49 (€ 909,80 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar