Alles voor sport & fitness

Ideaal om te genieten van training

Lichaamsbeweging en sport zijn een belangrijk onderdeel van het dagelijks leven. Regelmatige activiteiten bevorderen het lichaamsbewustzijn en zorgen voor een comfortabel gevoel. Om succesvol te kunnen trainen kan de juiste sportvoeding in combinatie met een uitgebalanceerde voeding je ondersteunen. Het aanbod van verschillende producten is net zo individueel als elke sporter zelf aminozuren, eiwitten, kracht of uithoudingsvermogen - alles wat sporters nodig hebben vind je in deze categorie. Perfect voor leuke training en welzijn.

Per categorie shoppen

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filteren & Sorteren

    Prijs Highlights Merken Doseringsvorm Trainingsdoel Allergenen - Vrij van Eigenschappen Aminozuren Type eiwit
    Filters

    Sport: 1 - 30 van 964 artikelen

    Powerbar Protein+ Low Sugar Reep

    Powerbar Protein+ Low Sugar Reep, Vanilla (35 g)

    • 10 g eiwit per reep
    • Slechts 1,6 g suiker per reep van 35 g
    • Voor na het sporten & tussendoor
    € 1,59 (€ 45,43 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    DIANA mit Menthol Sportbalsem in een Glazen Pot

    DIANA mit Menthol Sportbalsem in een Glazen Pot, 125 ml

    • Snel absorberend
    • Ook voor na een saunasessie
    € 5,09 (€ 40,72 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Peeroton Energizer Ultra Gel

    Peeroton Energizer Ultra Gel, Cola (40 g)

    • Heerlijke smaakvariaties
    • Praktische zakjes
    € 2,49 (€ 62,25 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Raab Vitalfood Elektrolyten Puur

    Raab Vitalfood Elektrolyten Puur, 320 g

    • 5 mineralen
    • Zonder suiker & zoetstoffen
    • Vegan
    € 23,99 (€ 74,97 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Kintex Kinesiologie Tape Classic

    Kintex Kinesiologie Tape Classic, Rood

    • Verschillende kleuren
    • Goede stretch
    • Bevordert de lichaamsstructuur
    € 5,99 € 9,99

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Peeroton MAGNESIUM Professional Sticks

    Peeroton MAGNESIUM Professional Sticks, Aalbes (20 Zakjes)

    • Gebruiken zonder water
    • Direct op de tong leggen
    • Magnesium met citraatcomplex
    € 10,31 € 12,89 (€ 103,10 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    DIANA mit Menthol Franzbranntwein in een Fles

    DIANA mit Menthol Franzbranntwein in een Fles, 250 ml

    • Om in te wrijven en masseren
    • Volgens het originele recept
    • Met natuurlijke ingrediënten
    € 6,89 (€ 27,56 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Nasara Elastische Tape 5 cm x 5 m

    Nasara Elastische Tape 5 cm x 5 m, Zwart

    • Huidvriendelijk
    • Luchtdoorlatend
    • Waterdoorlatend
    € 5,45 € 9,09

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Raab Vitalfood Biologisch Lupine-Eiwitpoeder

    Raab Vitalfood Biologisch Lupine-​Eiwitpoeder, 500 g

    • Zonder toevoegingen - 100 % puur
    • Veelzijdig gebruik in recepten
    • Voor je eiwitrijke dieet
    € 13,79 (€ 27,58 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Powerbar 30% Protein Plus Reep

    Powerbar 30% Protein Plus Reep, Vanilla-​Caramel Crisp (55 g)

    • Rijk aan hoogwaardige eiwitten
    • Zeer goede smaak
    • Speciale aanbiedingsprijs vanaf 15 repen van 55 g
    € 2,36 € 2,49 (€ 42,91 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    STRYVE Towell+ Pro

    STRYVE Towell+ Pro, All Black

    • In veel verschillende kleuren
    • Met magnetische clip
    • Afmetingen: 105 cm x 42,5 cm
    € 21,29 € 35,49

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Raab Vitalfood Bio Erwten Proteïne Poeder

    Raab Vitalfood Bio Erwten Proteïne Poeder, 100 g

    • Een veganistische eiwitbron
    • Met alle 8 essentiële aminozuren
    • Gluten & lactose vrij
    € 7,49 € 7,89 (€ 74,90 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Sponser® Sport Food Activator 200

    Sponser® Sport Food Activator 200, Cola-​Lemon (750 ml)

    • Met 200 mg cafeïne per shot
    • In totaal 30 ampullen van elk 25 ml
    • Met verschillende cafeïnebronnen
    € 68,49 (€ 91,32 / L)

    Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

    ESN Designer Whey Protein

    ESN Designer Whey Protein, Cinnamon Cereal (300 g)

    • Tot 25 g eiwit per portie
    • Combinatie van concentraat & isolaat
    • Voor shakes, pap & meer
    € 17,89 (€ 59,63 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264 g

    Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264 g, Gourmet Chocolate (2.264 g)

    • Ideaal voor intensieve krachttrainingen
    • Eersteklas smaak
    • Hoogste productkwaliteit
    € 168,99 (€ 74,64 / kg)

    Gratis bezorging uiterlijk op 16. oktober

    More Nutrition Protein Iced Coffee

    More Nutrition Protein Iced Coffee, Hazelnut Crispy (300 g)

    • Tot wel 19 g proteïne per portie
    • Zonder toegevoegde suikers
    • Met echt koffiepoeder
    € 21,99 (€ 73,30 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Alnatura Biologische Haverreep met Mango

    Alnatura Biologische Haverreep met Mango, 60 g

    • Volkoren haver & gedroogde mango
    • Zacht & tropisch fruitig
    • Rijstsiroop zoetheid
    € 1,39 (€ 23,17 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    YOGACLEANER Reiniger voor yogamatten

    YOGACLEANER Reiniger voor yogamatten, 60 ml

    • Geen kans op nare geurtjes
    • Droogt snel
    • Met een frisse, kruidige geur
    € 4,74 € 4,99 (€ 79,00 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Vetain Vegan Bio-Protein

    Vetain Vegan Bio-​Protein, Vanille (540 g)

    • In verschillende smaken
    • Puur plantaardige receptuur
    • Vrij van gluten & soja
    € 32,99 (€ 61,09 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Alnatura Bio Mueslireep Ahorn-Dadel

    Alnatura Bio Mueslireep Ahorn-​Dadel, 150 g

    • Havervlokken als basis
    • Biologische kwaliteit
    • Veganistisch
    € 1,99 (€ 13,27 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    ENZBORN Hot Devil's Salve

    ENZBORN Hot Devil's Salve, 200 ml

    • Zelfopwarmend
    • Gel consistentie
    • Trekt snel in
    € 9,09 (€ 45,45 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Kneipp Badolie Muscle Relaxation

    Kneipp Badolie Muscle Relaxation, 100 ml

    • Geschikt voor ieder huidtype
    • Verwarmend arnica-extract
    • Geselecteerde etherische oliën
    € 4,49 (€ 44,90 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    DIANA mit Menthol Sportbalsem Tube

    DIANA mit Menthol Sportbalsem Tube, 75 ml

    • Romige textuur
    • Voedende eigenschappen
    • Voor in je sporttas
    € 3,29 (€ 43,87 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Sponser® Sport Food High Energy Bar

    Sponser® Sport Food High Energy Bar, Berry (45 g)

    • Met koolhydraten
    • Gemaakt in Zwitserland
    • Versterkt met extra eiwitten
    € 2,19 (€ 48,67 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    GoPrimal Mag-Zinc-B6

    GoPrimal Mag-​Zinc-​B6, 90 Capsules

    • Bevat magnesiumtaurinaat & bisglycinaat,
    • Zink & Vitamine B6
    • Veganistisch capsulehulsel
    € 25,99 (€ 324,88 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Blue Farm Bio Pure Oat Base

    Blue Farm Bio Pure Oat Base, 300 g

    • Onweerstaanbare textuur
    • Voor maximaal 3 liter haverdrank
    • Vrij van additieven
    € 7,49 (€ 24,97 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Sponser® Sport Food Liquid Energy PURE

    Sponser® Sport Food Liquid Energy PURE, 70 g

    • Handige dosering
    • Ook ideaal voor teamsporten
    • Zeer neutrale smaak
    € 3,19 (€ 45,57 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Atombody Rice Pudding - 500g

    Atombody Rice Pudding -​ 500g, Chocotella (500 g)

    • Klaar in slechts 2 minuten
    • 100 % natuurlijk rijstmeel
    • Vegan & zonder toegevoegde suiker
    € 4,79 € 7,99 (€ 9,58 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    nutri + Vegan 3K Eiwitpoeder

    nutri + Vegan 3K Eiwitpoeder, Strawberry Cream (1.000 g)

    • Minstens 22 g proteïne per portie
    • Romige textuur, heerlijk zoet
    • Combinatie van 3 eiwitbronnen
    € 32,99 (€ 32,99 / kg)

    Tijdelijk niet leverbaar

    Vilgain Clear Plant Protein

    Vilgain Clear Plant Protein, Mango -​ Sinaasappel (700 g)

    • 75 % plantaardig eiwit
    • Gehydrolyseerde erwtenpeptiden
    • Gezoet met steviolglycosiden
    € 35,99 (€ 51,41 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober