Voedingsrijke paddenstoelenproducten

Vitale paddenstoelen hebben al enkele jaren een vaste plaats in de traditionele Chinese geneeskunde.

Filteren & Sorteren

Prijs Merken Doseringsvorm Allergenen - Vrij van Eigenschappen Voor wie? Paddenstoelen Goed voor
Filters

Vitale Paddenstoelen: 1 - 30 van 65 artikelen

anatis Naturprodukte Cordyceps sinensis Paddenstoel Bio

anatis Naturprodukte Cordyceps sinensis Paddenstoel Bio, 180 Capsules

  • Gemaakt van alle delen van de paddenstoel
  • Oorspronkelijke Tibetaanse stam
  • In biologische kwaliteit
€ 43,19 € 47,99 (€ 461,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

anatis Naturprodukte Reishi Vitale Paddenstoel BIO

anatis Naturprodukte Reishi Vitale Paddenstoel BIO, 180 Capsules

  • Van alle delen van de paddenstoel
  • 100% biologische kwaliteit
  • Gekweekt op voedingsbodem
€ 49,49 € 54,99 (€ 610,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

anatis Naturprodukte Tremella Vitale Paddenstoel bio

anatis Naturprodukte Tremella Vitale Paddenstoel bio, 90 Capsules

  • Biologisch gecertificeerd
  • Ingekapseld in Oostenrijk
  • Bevat van nature glucuronzuur
€ 29,69 € 32,99 (€ 549,81 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

anatis Naturprodukte Hericium erinaceus Paddenstoel Bio

anatis Naturprodukte Hericium erinaceus Paddenstoel Bio, 180 Capsules

  • Ook bekend als de pruikzwam
  • Gemaakt van alle delen van de paddenstoel
  • Biologische kwaliteit
€ 49,49 € 54,99 (€ 509,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

anatis Naturprodukte Polyporus Paddenstoel Bio

anatis Naturprodukte Polyporus Paddenstoel Bio, 90 Capsules

  • Zonder hulpstoffen gecapsuleerd
  • Vrij van titaandioxide
  • 100% vegan
€ 25,19 € 27,99 (€ 559,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

anatis Naturprodukte Pleurotus Paddenstoel Bio

anatis Naturprodukte Pleurotus Paddenstoel Bio, 90 Capsules

  • Ook wel oesterzwam genoemd
  • Plantaardig capsulehulsel
€ 22,49 € 24,99 (€ 499,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

anatis Naturprodukte Auricularia Paddenstoel Bio

anatis Naturprodukte Auricularia Paddenstoel Bio, 180 Capsules

  • Geteeld op voedingsbodems
  • In biologische kwaliteit
  • Ook bekend als judasoor
€ 45,44 € 50,49 (€ 504,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Terra Elements Bio Cordyceps Capsules

Terra Elements Bio Cordyceps Capsules, 150 Capsules

  • Plantaardige cellulosecapsule
  • Kwaliteit uit Tibet
  • Rauw voedsel in capsulevorm
€ 26,09 € 28,99 (€ 434,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

anatis Naturprodukte Maitake Paddenstoel Bio

anatis Naturprodukte Maitake Paddenstoel Bio, 90 Capsules

  • 70% polysachariden
  • Met de hand ingekapseld
€ 25,19 € 27,99 (€ 559,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

anatis Naturprodukte Agaricus Bio

anatis Naturprodukte Agaricus Bio, 90 Capsules

  • Geteeld op voedingsbodems
  • Volledig spectrum poeder gemaakt van alle delen van de paddenstoel
€ 29,24 € 32,49 (€ 560,15 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

anatis Naturprodukte Chaga Paddenstoel

anatis Naturprodukte Chaga Paddenstoel, 180 Capsules

  • Berkenweerschijnzwam (Inonotus obliquus)
  • 70% polysachariden
€ 38,69 € 42,99 (€ 429,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Terra Elements Bio Pruikzwam Capsules

Terra Elements Bio Pruikzwam Capsules, 150 Capsules

  • Paddestoelkracht
  • Beste rauwe voedselkwaliteit
  • Plantaardige cellulosecapsules
€ 23,39 € 25,99 (€ 389,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

MycoWay Mushroom Complex

MycoWay Mushroom Complex, 180 Capsules

  • 6 hoogwaardige paddenstoelenextracten
  • Met essentieel aminozuur L-leucine
  • Vegan
€ 17,90 € 19,89 (€ 124,31 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

ZeinPharma Reishi Mono 450mg

ZeinPharma Reishi Mono 450mg, 120 Capsules

  • Zuiver poeder
  • Hoge dosering
  • Zachtjes gedroogd
€ 23,39 € 25,99 (€ 278,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

SanaCare Coprinus comatus

SanaCare Coprinus comatus, 90 Capsules

  • Hoog eiwitgehalte
  • Bevat 20 vrije aminozuren
  • Hoog gehalte aan mineralen
€ 44,54 € 49,49 (€ 1.181,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

anatis Naturprodukte Bio 4 Soorten Reishi Poeder

anatis Naturprodukte Bio 4 Soorten Reishi Poeder, 140 g

  • Volspectrumpoeder van alle delen van de paddenstoel
  • Met de hand gevuld
  • Zonder toevoegingen & vulstoffen
€ 56,24 € 62,49 (€ 401,71 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 09. oktober

MycoWay Tiger Milk Mushroom 300 mg

MycoWay Tiger Milk Mushroom 300 mg, 90 Capsules

  • 300 mg Lignosus rhinocerus-extract
  • Hoog bèta-glucaangehalte (≥ 50 %)
  • Slechts 1 capsule per dag
€ 17,90 € 19,89 (€ 415,31 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Terra Elements Biologische Chaga Poeder

Terra Elements Biologische Chaga Poeder, 100 g

  • Raw food kwaliteit
  • Zachte verwerking
  • Veelzijdige toepassing
€ 17,81 € 19,79 (€ 178,10 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

MycoWay 7 Mushrooms Blend

MycoWay 7 Mushrooms Blend, 250 g

  • Mix van 7 paddenstoelen
  • Hoogwaardige 4:1 & 12:1 extracten
  • Een unieke combinatie
€ 17,90 € 19,89 (€ 71,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Terra Elements Agaricus Poeder

Terra Elements Agaricus Poeder, 100 g

  • Enorm hoge kwaliteit rauwkost
  • Wild gegroeid
  • Veelzijdige toepassing
€ 17,81 € 19,79 (€ 178,10 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

anatis Naturprodukte Tondelzwam Vitale Paddenstoel Bio

anatis Naturprodukte Tondelzwam Vitale Paddenstoel Bio, 90 Capsules

  • Zonder synthetische stoffen
  • Geen toegevoegde suiker
  • Vegan
€ 17,81 € 19,79 (€ 638,35 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

MycoWay L-Ergothioneïne 5 mg

MycoWay L-​Ergothioneïne 5 mg, 120 Capsules

  • 5 mg L-ergothioneïne per capsule
  • Met 500 mg Pleurotus citrinopileatus
  • Vegan
€ 22,49 € 24,99 (€ 319,91 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Terra Elements Bio Maitake Poeder

Terra Elements Bio Maitake Poeder, 100 g

  • Voorzichtig verwerkt
  • Voedingsrijke paddenstoel
  • Veelzijdig toepasbaar
€ 17,81 € 19,79 (€ 178,10 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Terra Elements Bio Chaga Capsules

Terra Elements Bio Chaga Capsules, 150 g

  • Vitale paddenstoel
  • Rauwe voedselkwaliteit
  • Plantaardige cellulosecapsule
€ 23,39 € 25,99 (€ 155,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

MycoWay Cordyceps Sinensis 1400 mg

MycoWay Cordyceps Sinensis 1400 mg, 180 Capsules

  • Paddenstoelenextract van hoge kwaliteit
  • Handzaam & ongecompliceerd
  • Geschikt voor dagelijkse inname
€ 17,90 € 19,89 (€ 117,69 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Terra Elements Bio Shiitake Poeder

Terra Elements Bio Shiitake Poeder, 100 g

  • Fijngemalen
  • Veelzijdig
  • Voorzichtig verwerkt
€ 17,81 € 19,79 (€ 178,10 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

MycoWay Tremella 1000 mg

MycoWay Tremella 1000 mg, 180 Capsules

  • Voorzichtig verwerkt
  • Rijk aan bèta-glucaan
  • Ideaal voor dagelijkse inname
€ 22,49 € 24,99 (€ 206,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

anatis Naturprodukte Shiitake Paddenstoel Bio

anatis Naturprodukte Shiitake Paddenstoel Bio, 90 Capsules

  • Plantaardig capsulehulsel
  • Met de hand ingekapseld zonder toevoegingen
€ 20,69 € 22,99 (€ 459,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

anatis Naturprodukte Bio fu ling Vitale Paddenstoel

anatis Naturprodukte Bio fu ling Vitale Paddenstoel, 90 Capsules

  • Poeder van alle delen van de paddenstoel
  • Veganistisch ingekapseld in Oostenrijk
  • Lactose-, gluten- & suikervrij
€ 29,69 € 32,99 (€ 599,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Reishi Bio

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Reishi Bio, 90 Capsules

  • 100% zuiver & op plantaardige basis
  • Biologisch GanoUltra poeder™
  • Vrij van allergenen
€ 32,99 (€ 814,57 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober