Gember als superfood

Filteren & Sorteren

Prijs Merken Doseringsvorm Allergenen - Vrij van Eigenschappen Ayurveda-Productsoorten
Filters

Gember: 6 artikelen

Cosmoveda Bio Fijngemalen Gember

Cosmoveda Bio Fijngemalen Gember, 80 g

  • Versterkt Agni
  • Herkomst India
€ 6,29 € 6,99 (€ 78,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Purasana Gember Poeder Bio

Purasana Gember Poeder Bio, 200 g

  • Voor sappen, smoothies, shakes & thee
  • Van de gemberwortel
€ 11,60 € 12,89 (€ 58,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Gember, Gemalen

Alnatura Biologische Gember, Gemalen, 45 g

  • Biologische kwaliteit
  • Veganistisch
  • Gemalen
€ 2,24 € 2,49 (€ 49,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sonnentor Biologische Gember - Gemalen

Sonnentor Biologische Gember -​ Gemalen, 30 g

  • Verwarmende aroma
  • Ideaal als thee
  • Intens pittig
€ 2,15 € 2,39 (€ 71,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Classic Ayurveda Biologische Gemberstukjes

Classic Ayurveda Biologische Gemberstukjes, 120 g

  • Als tussendoortje
  • Gekonfijt
  • Speciale lekkernij
€ 5,30 € 5,89 (€ 44,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ölmühle Solling Gemberpoeder BIO

Ölmühle Solling Gemberpoeder BIO, 500 g

  • Voorzichtig gedroogd
  • Zeer fijn gemalen
  • Natuurlijk & veganistisch
€ 12,41 € 13,79 (€ 24,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 22. oktober