Vilgain Grass-Fed Whey Protein - Vanille, 2.000 g
Klassiek proteïnepoeder met vanille
€ 59,49
(€ 29,75 / kg, Incl. 9% BTW
-
Vilgain
Grass-Fed Whey Protein - Chocolade
Chocoladeachtig proteïnepoeder voor workouts
€ 35,99(€ 35,99 / kg) -
Vilgain
Grass-Fed Whey Protein - Aardbeien Milkshake
Fruitig proteïnepoeder voor je training
€ 59,49(€ 29,75 / kg) -
Vilgain
Grass-Fed Whey Protein - Vanille
Klassiek proteïnepoeder met vanille
€ 59,49(€ 29,75 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Melk van grasgevoerde koeien
- Fijn vanille-aroma & stevia
- CFM-methode & hoog proteïnegehalte
Bijpassend
Beschrijving
Dit proteïnepoeder overtuigt door zijn fijne vanillesmaak. De gebruikte whey is afkomstig van koeien die uitsluitend in de wei hebben gestaan. Door de ultrafiltratie bij lage temperaturen ben je verzekerd van een uitgebalanceerd proteïneprofiel voor je actieve dagelijkse leven. Het poeder bevat geen kunstmatige zoetstoffen en is puur plantaardig gezoet met stevia. Een ideale eiwitbron ter ondersteuning van je spieren na intensieve trainingen.
Bereiding:
Voeg 1 maatschep (30 g) toe aan 200 - 250 ml water of melk en meng dit goed.
Gebruik het product na je training of op elk gewenst moment gedurende de dag. Ontwikkeld voor kracht- en fitnesssporters, recreatieve sporters en mensen met een verhoogde eiwitbehoefte in hun voeding.
| Art. nr.: | VIL-33422 |
|---|---|
| Inhoud: | 2.000 g |
| EAN: | 8595717717409 |
| Producentnummer: | 33422 |
| Merken: | Vilgain |
| Productsoorten: | Shakes & Proteïne |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
| Kan sporen bevatten van: | E - pinda's, H - schaalvruchten |
| Goed voor: | Spieren |
| Type eiwit: | Wei-eiwit |
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g | per portie (30 g) |
|---|---|---|
| Energie | 1629 / 389 kj / kcal | 490 / 117 kj / kcal |
| Vet | 6,1 g | 1,8 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 3,9 g | 1,2 g |
| Koolhydraten | 7,3 g | 2,2 g |
| waarvan Suiker | 7,3 g | 2,2 g |
| | 76,2 g | 22,8 g |
| Zout | 0,4 g | 0,1 g |
Samenstelling
Aminozuurprofiel
| Samenstelling | per 100 g |
|---|---|
| isoleucine | 6,3 g |
| leucine | 10,5 g |
| lysine | 8,8 g |
| methionine | 2,1 g |
| Fenylalanine | 3,2 g |
| threonine | 7 g |
| tryptofaan | 1,7 g |
| valine | 6 g |
| histidine | 1,7 g |
| arginine | 2,6 g |
| asparaginezuur | 11 g |
| glutamine | 17,7 g |
| glycine | 1,9 g |
| Alanin | 5 g |
| proline | 6,5 g |
| Serin | 4,7 g |
| Tyrosin | 2,9 g |
| cysteïne | 2,1 g |
Ingrediënten
98 % ultragefiltreerd wei-eiwitconcentraat (melk, emulgator (Sonnenblumenlecithin)), natuurlijk aroma, 0,2 % gemalen vanillebonen, zoetstof (Steviolglykoside)