Vilgain Grass-Fed Whey Protein - Chocolade, 1.000 g
Chocoladeachtig proteïnepoeder voor workouts
€ 35,99
(€ 35,99 / kg, Incl. 9% BTW
-
Vilgain
Grass-Fed Whey Protein - Chocolade
Chocoladeachtig proteïnepoeder voor workouts
€ 35,99(€ 35,99 / kg) -
Vilgain
Grass-Fed Whey Protein - Aardbeien Milkshake
Fruitig proteïnepoeder voor je training
€ 59,49(€ 29,75 / kg) -
Vilgain
Grass-Fed Whey Protein - Vanille
Klassiek proteïnepoeder met vanille
€ 59,49(€ 29,75 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Melk van grasgevoerde koeien
- Met echte cacao & stevia
- CFM-methode & hoog proteïnegehalte
Bijpassend
Beschrijving
Dit proteïnepoeder biedt je een intensieve smaak van echte chocolade. Het bevat natuurlijke cacao voor een authentiek aroma. De proteïne is afkomstig van grasgevoerde koeien uit duurzame veehouderij. De productie vindt plaats via de milde CFM-methode bij lage temperaturen. Hierdoor blijft het hoge aandeel aan waardevolle BCAA's optimaal behouden. Het poeder krijgt een lichte zoetheid uitsluitend door caloriearme stevia.
Bereiding:
Voeg 1 maatschep (30 g) toe aan 200 - 250 ml water of melk en meng dit goed.
Gebruik het product na je training of op elk gewenst moment gedurende de dag. Ontwikkeld voor kracht- en fitnesssporters, recreatieve sporters en mensen met een verhoogde eiwitbehoefte in hun voeding.
| Art. nr.: | VIL-32051 |
|---|---|
| Inhoud: | 1.000 g |
| EAN: | 8595717725176 |
| Producentnummer: | 32051 |
| Merken: | Vilgain |
| Productsoorten: | Shakes & Proteïne |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
| Kan sporen bevatten van: | E - pinda's, H - schaalvruchten |
| Goed voor: | Spieren |
| Type eiwit: | Wei-eiwit |
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g | per portie (30 g) |
|---|---|---|
| Energie | 1666 / 398 kj / kcal | 498 / 119 kj / kcal |
| Vet | 6,8 g | 2 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 4,3 g | 1,3 g |
| Koolhydraten | 8,3 g | 2,5 g |
| waarvan Suiker | 7,8 g | 2,3 g |
| | 75,1 g | 22,5 g |
| Zout | 0,4 g | 0,1 g |
Samenstelling
Aminozuurprofiel
| Samenstelling | per 100 g |
|---|---|
| isoleucine | 6,3 g |
| leucine | 10,5 g |
| lysine | 8,8 g |
| methionine | 2,1 g |
| Fenylalanine | 3,2 g |
| threonine | 7 g |
| tryptofaan | 1,7 g |
| valine | 6 g |
| histidine | 1,7 g |
| arginine | 2,6 g |
| asparaginezuur | 11 g |
| glutamine | 17,7 g |
| glycine | 1,9 g |
| Alanin | 5 g |
| proline | 6,5 g |
| Serin | 4,7 g |
| Tyrosin | 2,9 g |
| cysteïne | 2,1 g |
Ingrediënten
95 % ultragefiltreerd wei-eiwitconcentraat (melk, emulgator (Sonnenblumenlecithin)), 4 % Cacaopoeder, natuurlijk aroma, zoetstof (Steviolglykoside)