Vilgain Grass-Fed Whey Protein - Aardbeien Milkshake, 2.000 g
Fruitig proteïnepoeder voor je training
€ 59,49
(€ 29,75 / kg, Incl. 9% BTW
-
Vilgain
Grass-Fed Whey Protein - Chocolade
Chocoladeachtig proteïnepoeder voor workouts
€ 35,99(€ 35,99 / kg) -
Vilgain
Grass-Fed Whey Protein - Aardbeien Milkshake
Fruitig proteïnepoeder voor je training
€ 59,49(€ 29,75 / kg) -
Vilgain
Grass-Fed Whey Protein - Vanille
Klassiek proteïnepoeder met vanille
€ 59,49(€ 29,75 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Melk van grasgevoerde koeien
- Natuurlijke aardbeiensmaak & stevia
- CFM-methode & hoog proteïnegehalte
Bijpassend
Beschrijving
Dit proteïnepoeder biedt je een authentieke smaak van een romige aardbeienmilkshake. De hoogwaardige proteïne is afkomstig van grasgevoerde koeien. De milde ultrafiltratie bij lage temperaturen garandeert je een puur product. Het poeder is uitsluitend gezoet met natuurlijke steviolglycosiden. Kunstmatige toevoegingen of sucralose worden volledig vermeden. Zo ondersteun je optimaal het behoud van je spiermassa na het sporten.
Bereiding: 1 maatschep (30 g) toevoegen aan 200 - 250 ml water of melk en goed mengen.
Gebruik het product na je training of op elk gewenst moment gedurende de dag. Ontwikkeld voor kracht- en fitnesssporters, recreatieve sporters en mensen met een verhoogde eiwitbehoefte in hun voeding.
| Art. nr.: | VIL-34917 |
|---|---|
| Inhoud: | 2.000 g |
| EAN: | 8595717717058 |
| Producentnummer: | 34917 |
| Merken: | Vilgain |
| Productsoorten: | Shakes & Proteïne |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
| Kan sporen bevatten van: | E - pinda's, H - schaalvruchten |
| Goed voor: | Spieren |
| Type eiwit: | Wei-eiwit |
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g | per portie (30 g) |
|---|---|---|
| Energie | 1633 / 390 kj / kcal | 490 / 117 kj / kcal |
| Vet | 5,9 g | 1,8 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 3,7 g | 1,1 g |
| Koolhydraten | 12,1 g | 3,6 g |
| waarvan Suiker | 10,3 g | 3,1 g |
| | 72 g | 22 g |
| Zout | 0,4 g | 0,1 g |
Samenstelling
Aminozuurprofiel
| Samenstelling | per 100 g |
|---|---|
| isoleucine | 6,3 g |
| leucine | 10,5 g |
| lysine | 8,8 g |
| methionine | 2,1 g |
| Fenylalanine | 3,2 g |
| threonine | 7 g |
| tryptofaan | 1,7 g |
| valine | 6 g |
| histidine | 1,7 g |
| arginine | 2,6 g |
| asparaginezuur | 11 g |
| glutamine | 17,7 g |
| glycine | 1,9 g |
| Alanin | 5 g |
| proline | 6,5 g |
| Serin | 4,7 g |
| Tyrosin | 2,9 g |
| cysteïne | 2,1 g |
Ingrediënten
91 % wei-eiwitconcentraat (melk, emulgator (Sonnenblumenlecithin)), 6 % aardbeipoeder[1], natuurlijk aroma, zoetstof (Steviolglykoside)
- gevriesdroogd