Vilgain Biologische Pindakaas Smooth, 350 g
Vegan pindakaas van pure pinda's zonder toevoegingen
€ 4,99
(€ 14,26 / kg, Incl. 9% BTW
Variant:
Kenmerken & Voordelen
- 100 % biologische pinda's van de variëteit Virginia
- Met 25 gram proteïne per 100 gram
- Volledig zonder palmolie & toegevoegde suikers
-
Vegan -
Vegetarisch -
Lactosevrij
Beschrijving
De Vilgain BIO Pindakaas is een pure notenpasta voor je actieve dagelijkse leven. Het product bestaat voor 100 procent uit geselecteerde pinda's van de gourmet-variëteit Virginia. Deze soort kenmerkt zich door grotere pinda's en een intensieve smaak. De pinda's zijn afkomstig uit gecontroleerde biologische landbouw. De pasta levert je 25 gram plantaardige proteïne per 100 gram. Bij de productie wordt volledig afgezien van de toevoeging van suiker, palmolie, zout en enige kunstmatige additieven. Je kunt de vegan en lactosevrije pasta op veelzijdige wijze in je dagelijkse maaltijden integreren.
| Art. nr.: | VIL-33849 |
|---|---|
| Inhoud: | 350 g |
| EAN: | 8594199372960 |
| Producentnummer: | 33849 |
| Merken: | Vilgain |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Vezelrijk |
| Allergenen - Vrij van: | Lactosevrij |
| Productsoorten: | Voedsel |
| Eigenschappen: | Vegan, Vegetarisch, Zonder toegevoegde suikers |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
| Kan sporen bevatten van: | H - schaalvruchten, N - sesamzaad |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2625 / 627 kj / kcal |
| Vet | 52 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 7,5 g |
| Koolhydraten | 12 g |
| waarvan Suiker | 4,8 g |
| Vezels | 6,8 g |
| | 25 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
100 % pinda's[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt