Vilgain Biologische Pindakaas Crunchy, 1.000 g
100 % pure biologische pindakaas van Virginia-pinda's zonder toevoegingen
€ 10,89
(€ 10,89 / kg, Incl. 9% BTW
Variant:
Kenmerken & Voordelen
- 100 % biologische pinda's van de variëteit Virginia
- Met 25 gram proteïne per 100 gram
- Volledig zonder palmolie & toegevoegde suikers
-
Vegan -
Vegetarisch -
Lactosevrij
Beschrijving
De Vilgain BIO Pindakaas bestaat voor 100 procent uit geselecteerde pinda's van de gourmet-variëteit Virginia. Deze soort kenmerkt zich door een intensieve smaak. De pinda's zijn afkomstig uit gecontroleerde biologische landbouw. De pasta levert je 25 gram plantaardige proteïne per 100 gram. Bij de productie wordt afgezien van de toevoeging van suiker, palmolie en zout. Ook kunstmatige additieven worden niet gebruikt. Je kunt de vegan en lactosevrije pindakaas op veelzijdige wijze in je dagelijkse maaltijden integreren.
| Art. nr.: | VIL-35964 |
|---|---|
| Inhoud: | 1.000 g |
| EAN: | 8594199376432 |
| Producentnummer: | 35964 |
| Merken: | Vilgain |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Vezelrijk |
| Allergenen - Vrij van: | Lactosevrij |
| Productsoorten: | Voedsel |
| Eigenschappen: | Vegan, Vegetarisch, Zonder toegevoegde suikers |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
| Kan sporen bevatten van: | H - schaalvruchten, N - sesamzaad |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2625 / 627 kj / kcal |
| Vet | 52 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 7,5 g |
| Koolhydraten | 11,8 g |
| waarvan Suiker | 4,8 g |
| Vezels | 6,8 g |
| | 25 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
100 % pinda's[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt