Pleisters en wondverzorging van het merk Hansaplast

Filteren & Sorteren

Prijs Merken Eigenschappen
Filters

Pleisters & Wondverzorging: 15 artikelen

Hansaplast Universal Pleisters

Hansaplast Universal Pleisters, 40 stuks

  • Voor elk huidtype
  • Water- & vuilafstotend
  • Ademend & latexvrij incl. kussen
€ 4,59 (€ 0,11 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hansaplast Zelfhechtende Vingerbandage - Blauw

Hansaplast Zelfhechtende Vingerbandage -​ Blauw

  • Zelfklevend & zonder lijmresten
  • Met de hand afscheurbaar & waterafstotend
  • Ademend & 0% latex
€ 3,88 € 4,09

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Second Skin Protection Hydrocolloide Pleister

Hansaplast Second Skin Protection Hydrocolloide Pleister, 6 stuks

  • Voor elk huidtype
  • Extra sterke grip
  • 100% waterdicht & ademend
€ 9,09 (€ 1,52 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hansaplast Classic Pleister

Hansaplast Classic Pleister, 2 m

  • Voor elk huidtype
  • Extra sterke kleefkracht
  • Individueel op maat te knippen
€ 5,79

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hansaplast Flexible XXL Pleisters 6x9 cm

Hansaplast Flexible XXL Pleisters 6x9 cm, 5 stuks

  • Voor elk huidtype
  • Extra elastisch & flexibel
  • Waterafstotend & sterke kleefkracht
€ 5,49 (€ 1,10 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hansaplast Aqua Protect Pleisters

Hansaplast Aqua Protect Pleisters, 20 stuks

  • Voor elk huidtype
  • 100% waterdicht & ademend
  • Extra sterke kleefkracht & grip
€ 5,29 (€ 0,26 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hansaplast Hechtpleister Classic 5m x 2,5cm

Hansaplast Hechtpleister Classic 5m x 2,5cm

  • Voor elk huidtype
  • Sterke kleefkracht & betrouwbare grip
  • Eenvoudig & met de hand afscheurbaar
€ 4,89

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hansaplast Kids Sensitive Pleisters

Hansaplast Kids Sensitive Pleisters, 20 stuks

  • Voor de gevoelige huid
  • Betrouwbare grip & pijnloos te verwijderen
  • Vrij van latex
€ 3,69 (€ 0,18 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hansaplast Elastic Finger Strips

Hansaplast Elastic Finger Strips, 16 stuks

  • Voor elk huidtype
  • Extra lang & bijzonder flexibel
  • Waterafstotend & ademend
€ 4,79 (€ 0,30 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hansaplast Hechtpleiser Sensitive 5m x 2,5cm

Hansaplast Hechtpleiser Sensitive 5m x 2,5cm

  • Voor de gevoelige huid
  • Comfortabel & latexvrij
  • Gemakkelijk & met de hand afscheurbaar
€ 4,89

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hansaplast Paw Patrol Pleisters

Hansaplast Paw Patrol Pleisters, 20 stuks

  • Voor de gevoelige kinderhuid
  • Betrouwbare grip
  • Demping van kleine wonden
€ 3,69 (€ 0,18 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hansaplast Sensitive Pleisters

Hansaplast Sensitive Pleisters, 20 stuks

  • Voor de gevoelige huid
  • Betrouwbare grip & zonder latex
  • Verschillende maten
€ 4,99 (€ 0,25 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hansaplast Sensitive Pleister

Hansaplast Sensitive Pleister

  • Voor de gevoelige huid
  • Betrouwbare grip & zonder latex
  • Op maat te knippen
€ 5,29

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hansaplast Elastic Pleister Strips

Hansaplast Elastic Pleister Strips, 20 stuks

  • Extra elastisch & rekbaar
  • Sterke kleefkracht & ademend
  • Vrij van latex
€ 5,29 (€ 0,26 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hansaplast Hand Mix Pack

Hansaplast Hand Mix Pack, 20 stuks

  • Voor elk huidtype
  • Verschillende maten & soorten
  • Latexvrij & geschikt voor dagelijks gebruik
€ 3,69 (€ 0,18 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober