Voetverzorging van het merk Hansaplast

Filteren & Sorteren

Prijs Merken
Filters

Voetverzorging: 3 artikelen

Hansaplast Eelt Intensieve Crème

Hansaplast Eelt Intensieve Crème, 75 ml

  • Voor droge, belaste voeten
  • Bijzonder verzorgend
  • Kan eelt voorkomen
€ 10,09 (€ 134,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hansaplast Likdoornpleisters

Hansaplast Likdoornpleisters, 8 stuks

  • Voor de geïrriteerde huid
  • Drukontlasting & grip
  • Met salicylzuur
€ 5,79 (€ 0,72 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hansaplast Anti-Druk Ringen

Hansaplast Anti-​Druk Ringen, 20 stuks

  • Extra zacht & zelfklevend
  • Tegen druk & voor de gevoelige huid
  • Eenvoudig & betrouwbaar in gebruik
€ 7,29 (€ 0,36 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober