Voedingssupplementen voor de nieren & blaas

In het lichaam zorgen de nieren en de blaas ervoor dat gifstoffen worden afgevoerd. Ontdek ons assortiment blaas- en niersupplementen.

Filteren & Sorteren

Prijs Highlights Merken Doseringsvorm Allergenen - Vrij van Eigenschappen
Filters

Blaas & Nieren: 1 - 30 van 80 artikelen

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 zakjes van 9,83 g elk (295 g)

  • L-arginine & L-citrulline
  • Met in totaal 6 vitaminen
  • Verfrissende citrus-bessensmaak
€ 86,99 (€ 294,88 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Pompoenpitextract 400mg

ZeinPharma Pompoenpitextract 400mg, 60 Capsules

  • Hoog fytosterolgehalte
  • Waardevolle onverzadigde vetzuren
  • Gecombineerd met zink & magnesium
€ 9,89 (€ 267,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Natural D-Mannose Poeder

ZeinPharma Natural D-​Mannose Poeder, 200 g

  • Gewonnen uit berkenschors
  • Puur plantaardig & natuurlijk
  • Zonder toevoegingen
€ 68,99 (€ 344,95 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Synergy Phytolife

Synergy Phytolife, 730 ml

  • Met chlorofyl
  • Alfalfa, gerst, pepermunt
  • In vloeibare vorm
€ 37,49 (€ 51,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Co-Enzym Q10 100 mg

ZeinPharma Co-​Enzym Q10 100 mg, 120 Capsules

  • 100% identiek aan de lichaamseigen Q10
  • Extractie op puur plantaardige basis
  • Ideaal vanaf 40 jaar
€ 39,99 (€ 754,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alpinamed Cranberry Tabletten

Alpinamed Cranberry Tabletten, 120 Tabletten

  • Ongecompliceerde inname
  • Neutrale smaak
  • Ideaal voor kantoor & vakantie
€ 26,34 € 30,99 (€ 297,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Natural D-Mannose 500mg

ZeinPharma Natural D-​Mannose 500mg, 60 Capsules

  • Zuivere stof
  • Gewonnen uit berkenschors
  • 100% plantaardig
€ 29,99 (€ 856,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

anatis Naturprodukte Cordyceps sinensis Paddenstoel Bio

anatis Naturprodukte Cordyceps sinensis Paddenstoel Bio, 180 Capsules

  • Gemaakt van alle delen van de paddenstoel
  • Oorspronkelijke Tibetaanse stam
  • In biologische kwaliteit
€ 47,99 (€ 512,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Natural D-Mannose

ZeinPharma Natural D-​Mannose, 30 Zakjes

  • Puur plantaardig
  • 30 zakjes van elk 2g
  • Zoetzure smaak
€ 21,49 (€ 358,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations EPA / DHA liquid

pure encapsulations EPA / DHA liquid, 200 ml

  • Met het Friend of the Sea-keurmerk
  • Natuurlijk citroenaroma
  • Lactosevrij & glutenvrij
€ 65,49 (€ 327,45 / L)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Pure Ella CystoBalance

Pure Ella CystoBalance, 60 Capsules

  • Met vitamine C & D
  • Met D-mannose & paardenbloem
  • Vrij van hormonen
€ 11,93 € 19,89 (€ 256,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alpinamed Cranberry D-Mannose Drinkgranulaat

Alpinamed Cranberry D-​Mannose Drinkgranulaat, 20 stuks

  • Geen resistentievorming
  • Vrij van lactose & gluten
  • Typisch friszure smaak
€ 28,04 € 32,99 (€ 1,40 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

SFI HEALTH Adrenal Cortex

SFI HEALTH Adrenal Cortex, 120 Veg. capsules

  • BSE-vrije bijnierextracten
  • Van graasvee
  • Gevriesdroogd
€ 38,99 (€ 433,22 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Co-Enzym Q10 Ubiquinol 50mg

ZeinPharma Co-​Enzym Q10 Ubiquinol 50mg, 60 Capsules

  • Betere absorptie dan ubiquinone
  • Softgelcapsules op basis van raapzaadolie
  • Vegetarische formule
€ 39,99 (€ 975,37 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Life Light Omega 3-Vetzuren - Vegan

Life Light Omega 3-​Vetzuren -​ Vegan, 60 Capsules

  • Vegan formulering
  • Verkregen uit microalgen
  • Voor alle leeftijden
€ 26,99 (€ 382,84 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Bio Borageolie 500 mg

Ölmühle Solling Bio Borageolie 500 mg, 180 Capsules

  • Volledig veganistisch
  • Neutraal van smaak
  • Voor dagelijkse inname
€ 21,99 (€ 203,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Synergy Bestseller Voordeelpakket

Synergy Bestseller Voordeelpakket, 1 Set

  • 2x Synergy Phytolife, 730 ml
  • 1x Synergy ProArgi 9+, 30 zakjes
  • Chlorofyl, aminozuren & vitaminen
€ 136,34 € 162,47

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Optima Naturals Cranberry Tabletten

Optima Naturals Cranberry Tabletten, 60 Tabletten

  • Gemaakt van droog extract
  • Met 40% cranberry-proanthocyanidinen
€ 17,41 € 20,49 (€ 290,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood D-Mannose

Raab Vitalfood D-​Mannose, 220 g

  • Eenvoudige suikers
  • Vrij van additieven
  • Neutraal van smaak
€ 49,49 (€ 224,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

tetesept Pompoen Plus Complex

tetesept Pompoen Plus Complex, 30 Tabletten

  • Met pompoenpitextract
  • Bevat zink & magnesium
  • Vegan recept
€ 4,99 (€ 261,26 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitamaze D-Mannose Poeder

Vitamaze D-​Mannose Poeder, 100 g

  • Uit maïs
  • Hoog gedoseerd
  • Zonder magnesiumstearaat
€ 24,99 (€ 249,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NaturesPlus® Ultra Cranberry 1000®

NaturesPlus® Ultra Cranberry 1000®, 180 Tabletten

  • Glutenvrij & vegetarisch
  • Met natuurlijke plantaardige ingrediënten
  • Met berendruif & rode klaver
€ 47,99 (€ 204,21 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NeuroLab® Vital Omega 3 - Algenolie

NeuroLab® Vital Omega 3 -​ Algenolie, 90 Capsules

  • Ideaal voor mensen met visallergie
  • Uit de olie van het Schizochytrium
  • DHA & EPA
€ 29,99 (€ 545,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

FutuNatura Vloeibaar Chlorofyl

FutuNatura Vloeibaar Chlorofyl, 500 ml

  • Natuurlijke muntsmaak
  • In water oplosbare vorm
  • Zonder conserveringsmiddelen
€ 19,99 (€ 39,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Co-Enzym Q10 30 mg

ZeinPharma Co-​Enzym Q10 30 mg, 90 Capsules

  • 100% natuurlijk
  • Geproduceerd door gistfermentatie
  • Ideaal vanaf 40 jaar
€ 24,99 (€ 1.388,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

anatis Naturprodukte Paardebloemwortelextract

anatis Naturprodukte Paardebloemwortelextract, 90 Capsules

  • Extractie met alleen alcohol en water
  • Zonder synthetische stoffen
€ 27,99 (€ 661,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alpinamed Cranberrygranulaat

Alpinamed Cranberrygranulaat, 20 stuks

  • Met proanthocyanidinen & vitamine C
  • Praktisch voor onderweg
  • Ook voor kinderen & zwangere vrouwen
€ 26,76 € 31,49 (€ 1,34 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Nature Love D-Mannose

Nature Love D-​Mannose, 90 Capsules

  • Ideaal voor vrouwen
  • Vegan recept
  • Zonder genetische manipulatie
€ 11,89 (€ 185,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Life Light Inflam Effect Fytocomplex

Life Light Inflam Effect Fytocomplex, 90 Capsules

  • Plantaardige ingrediënten gecombineerd
  • Voor vegetarische & vegan diëten
  • Gerichte aanvulling
€ 36,49 (€ 493,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Co-Enzym Q10 60 mg

ZeinPharma Co-​Enzym Q10 60 mg, 90 Capsules

  • Verkregen door gistfermentatie
  • Ideaal vanaf 40 jaar
  • Handige dosering
€ 29,99 (€ 1.764,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober