Wild Deodorant Refill Coconut & Vanilla, 40 g

Eenvoudig te vervangen

€ 5,39 € 5,99 -10%

(€ 134,75 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypes
  • Met zoete nuances
  • Hydraterend
  • Dierproefvrij Dierproefvrij
  • Vegan Vegan

Vaak samen gekocht met Wild Deodorant Refill Cherry Blossom, 40 g

Wild Deodorant Refill Coconut & Vanilla, 40 g € 5,39 (€ 134,75 / kg)
Wild Deodorant Refill Cherry Blossom, 40 g € 5,39 (€ 134,75 / kg)
Totaalprijs: € 10,78
Beschrijving

Met Wild's Refill ervaar je duurzame frisheid gemaakt van natuurlijke ingrediënten en een milieuvriendelijke verpakking van bamboevezel. De formule combineert absorberend tapiocazetmeel met voedende kokosolie om je huid zachtjes te voeden en heerlijk te laten aanvoelen. De zoete tropische geur combineert de frisheid van kokos met een vleugje warme vanille die je de hele dag bijblijft. Een fluweelzachte, voedende textuur die je huid verwent terwijl het aangenaam droog aanvoelt.

Toepassing: Gewoon omwisselen en klaar.

Art. nr.: XOF-MUE-WRREFDE309
Inhoud: 40 g
EAN: 5065003990401
Producentnummer: WRREFDE309
Merken: Wild
Productsoorten: Deodorant
Huidtype: Voor elk huidtype, Gevoelige huid
Eigenschappen: Zonder Aluminiumzouten, Dierproefvrij, Vegan
Voor wie?: Speciaal voor vrouwen, Speciaal voor mannen
Ingrediënten (INCI)

Caprylic/Capric Triglyceride, Tapioca Starch, Stearyl Alcohol, Sodium Bicarbonate, Triethylcitrate, Helianthus Annus Seed Cera, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Parfum, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Theobroma Cocoa Seed Butter, Magnesium Hydroxide, Zinc Ricinoleate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Tocopherylacetat, Vanillin, Hexamethylindanopyran, Hexyl Cinnamal, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Benzyl Salicylate, Coumarin, Tocopherol (Vitamin E)

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Wild Cosmetics Ltd., Unit CC2.03, Canterbury Court, 1-3 Brixton Road, SW9 6DE, London, Groot-Brittannië, wearewild.com/at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Wild Deodorant Refill Coconut & Vanilla

1 recensie in een andere taal

1,0 van 5 sterren
5 Sterren
0 (0%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
1 (100%)

1 Beoordeling

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder