Wild - Refill-deodorants voor een bewustere aanpak in de badkamer
Wild is een modern merk voor lichaamsverzorging dat zich ten doel heeft gesteld het gebruik van plastic voor eenmalig gebruik in de badkamer te verminderen en tegelijkertijd formules met een hoog percentage natuurlijke ingrediënten aan te bieden. Het merk staat bekend om navulbare producten zoals deodorants, douchegels en lipverzorging.
Wild: 6 artikelen
Wild Deodorant Refill Cherry Blossom, 40 g
- Voor alle huidtypes
- Met voedende eigenschappen
- Absorbeert betrouwbaar
€ 5,39 € 5,99 (€ 134,75 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
Wild Deodorant Refill Fresh Cotton & Sea Salt, 40 g
- Voor alle huidtypes
- Vrij van aluminiumzouten
- Frisse geurcompositie
€ 5,39 € 5,99 (€ 134,75 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
Wild Deodorant Starterset Fresh Cotton & Sea Salt, 40 g
- 1x Aluminium Case Aqua
- 1x Refill Fresh Cotton & Sea Salt, 40 g
- Met een heerlijk frisse geur
€ 12,68 € 14,09 (€ 317,00 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
Wild Deodorant Starterset Cherry Blossom, 40 g
- 1x Aluminium Case Rosa
- 1x Refill Cherry Blossom, 40 g
- Met een fijne geur
€ 12,68 € 14,09 (€ 317,00 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
Wild Deodorant Refill Coconut & Vanilla, 40 g
- Voor alle huidtypes
- Met zoete nuances
- Hydraterend
€ 5,39 € 5,99 (€ 134,75 / kg)
Bezorging uiterlijk op 15. oktober
Wild Deodorant Starterset Coconut & Vanilla, 40 g
- 1x Aluminium Case Lila
- 1x Coconut & Vanilla, 40 g
- Met zoete geursamenstelling
€ 12,68 € 14,09 (€ 317,00 / kg)
Bezorging uiterlijk op 15. oktober