Voedingsmiddelen voor meer balans

Ideaal voor een uitgebalanceerd dieet

Per categorie shoppen

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
    • placeholder
    • placeholder
    • placeholder
    • placeholder

      Filteren & Sorteren

      Prijs Highlights Merken Diëten & Dieetbeperkingen Allergenen - Vrij van Eigenschappen
      Filters

      Voeding: 1 - 30 van 3131 artikelen

      Alnatura Biologisch Rode Bietensap

      Alnatura Biologisch Rode Bietensap, 1 L

      • Vers sap
      • Naturland-kwaliteit
      • Vegan
      € 2,06 € 2,29 (€ 2,06 / L)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Biologische Gefermenteerde Directsap - Rode Bieten

      Alnatura Biologische Gefermenteerde Directsap -​ Rode Bieten, 500 ml

      • Als drank of ingedrediënt
      • 100% biologische teelt
      • Zoet-aromatisch met milde zuren
      € 1,52 € 1,69 (€ 3,04 / L)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Biologisch Druivensap, Natuurlijk Troebel

      Alnatura Biologisch Druivensap, Natuurlijk Troebel, 1 L

      • 100% direct sap
      • Gemaakt van rode druiven
      • Smaakt puur & verdund
      € 2,42 € 2,69 (€ 2,42 / L)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Alnatura Biologische Spelt Krullenpasta

      Alnatura Biologische Spelt Krullenpasta, 500 g

      • Ideaal voor pastasalade
      • Bioland gecertificeerd & vegan
      • Met spelt geteeld in Duitsland
      € 2,42 € 2,69 (€ 4,84 / kg)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Alnatura Biologische Linzenwafels

      Alnatura Biologische Linzenwafels, 100 g

      • Eiwitrijk
      • Glutenvrij
      • Om te knabbelen & snacken
      € 1,43 € 1,59 (€ 14,30 / kg)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Bio Linzenwafels

      BIO PRIMO Bio Linzenwafels, 90 g

      • Knapperige eiwitleverancier
      • Veganistisch & glutenvrij
      • 100% biologische teelt Turkije
      € 1,25 € 1,39 (€ 13,89 / kg)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Bio Rijstdrank

      BIO PRIMO Bio Rijstdrank, Naturel (1 L)

      • Licht zoete smaak
      • Lactose & glutenvrij, vegan
      • Geen toegevoegde suiker
      € 1,52 € 1,69 (€ 1,52 / L)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      More Nutrition Zerup

      More Nutrition Zerup, Peach Ice Tea (65 ml)

      • Voor 8-12 liter sap
      • Geen toegevoegde suiker
      • Vegan
      € 5,57 € 6,19 (€ 85,69 / L)

      Bezorging uiterlijk op 22. oktober

      Alnatura Barista Biologische Erwtendrink

      Alnatura Barista Biologische Erwtendrink, 1 L

      • Voor opschuimen en mixen
      • Geen toegevoegde suiker*
      • Lactose-, melkeiwit- en glutenvrij
      € 1,61 € 1,79 (€ 1,61 / L)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Powerbar Protein+ Low Sugar Reep

      Powerbar Protein+ Low Sugar Reep, Vanilla (35 g)

      • 10 g eiwit per reep
      • Slechts 1,6 g suiker per reep van 35 g
      • Voor na het sporten & tussendoor
      € 1,43 € 1,59 (€ 40,86 / kg)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Biologische Groentecocktail

      BIO PRIMO Biologische Groentecocktail, 0,50 L

      • Direct sap
      • 85% tomatensap
      • Geraffineerd met zeezout
      € 1,16 € 1,29 (€ 2,32 / L)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Alnatura Biologische Sperziebonen

      Alnatura Biologische Sperziebonen, 185 g

      • Fijn gesneden
      • Klaar om te eten
      • Met zeezout
      € 1,43 € 1,59 (€ 7,73 / kg)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Alnatura Barista Biologische Soja-Haverdrink

      Alnatura Barista Biologische Soja-​Haverdrink, 1 L

      • Zoete smaak
      • Voor opschuimen en verdikken
      • Zonder suiker, lactose en melkeiwit
      € 1,70 € 1,89 (€ 1,70 / L)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Alnatura Biologische Vanille Sojadrink

      Alnatura Biologische Vanille Sojadrink, 1 L

      • Gluten- en lactosevrij
      • Geschikt voor schuimvorming
      • Europese sojabonen
      € 1,88 € 2,09 (€ 1,88 / L)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Alnatura Bio Aardappelpuree

      Alnatura Bio Aardappelpuree, 160 g

      • Droge mix
      • Biologische kwaliteit
      • Veelzijdig inzetbaar
      € 2,51 € 2,79 (€ 15,69 / kg)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Biologische Erwten & Wortelen in een Potje

      Alnatura Biologische Erwten & Wortelen in een Potje, 220 g

      • Voorgekookt
      • Klaar om te eten
      • Veel gebruiksmogelijkheden
      € 1,52 € 1,69 (€ 6,91 / kg)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Alnatura Biologische Wortelsap

      Alnatura Biologische Wortelsap, 1 L

      • Direct sap
      • Biologische kwaliteit
      • Mild-zuur van smaak
      € 1,79 € 1,99 (€ 1,79 / L)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Alnatura Biologische Witte Bonen

      Alnatura Biologische Witte Bonen, 240 g

      • Kant-en-klaar gekookt
      • Licht nootachtig
      • Verfijnd met zeezout
      € 1,52 € 1,69 (€ 6,33 / kg)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Alnatura Biologische Directsap - Roze Grapefruit

      Alnatura Biologische Directsap -​ Roze Grapefruit, 750 ml

      • 100% direct sap
      • Vers geperst
      • Fruitige smaak
      € 3,68 € 4,09 (€ 4,91 / L)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Biologische Haverdrink

      BIO PRIMO Biologische Haverdrink, Naturel (1 L)

      • Mild en zoet, weinig eigen smaak
      • Verfijnt koffie, smoothies, cacao
      • Ook om te koken
      € 1,61 € 1,79 (€ 1,61 / L)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Alnatura Biologische Kidneybonen in een Pot

      Alnatura Biologische Kidneybonen in een Pot, 240 g

      • Voorgekookt
      • Gezouten
      • Een beetje zoet
      € 1,43 € 1,59 (€ 5,96 / kg)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Alnatura Biologische Bircher Muesli

      Alnatura Biologische Bircher Muesli, 500 g

      • Gemaakt van volkoren granen
      • Aromatisch, fruitig en zoet
      • Met geroosterde amandelen en hazelnoten
      € 3,86 € 4,29 (€ 7,72 / kg)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Biologische Gefermenteerde Directsap - Zuurkool

      Alnatura Biologische Gefermenteerde Directsap -​ Zuurkool, 500 ml

      • Vers geperst sap
      • Puur of gemengd
      • Verfijnd met zeezout
      € 1,52 € 1,69 (€ 3,04 / L)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      TEEKANNE Cold & Fresh Organic Orange and Rosemary

      TEEKANNE Cold & Fresh Organic Orange and Rosemary, 15 Theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (41 g)

      • Fruitige mediterrane smaken
      • Zoetheid van zoete bladeren
      • 15 theezakjes voor koude infusies
      € 3,14 € 3,49 (€ 76,59 / kg)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Alnatura Biologische Spelt Spaghetti

      Alnatura Biologische Spelt Spaghetti, 500 g

      • Subtiele nootachtige speltsmaak
      • Heerlijk bij klassieke pastagerechten
      • 5 - 6 minuten kooktijd
      € 2,24 € 2,49 (€ 4,48 / kg)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Bio Sojadrink

      BIO PRIMO Bio Sojadrink, Naturel (1 L)

      • Milde smaak
      • Veganistisch, lactose & glutenvrij
      • 100% Italiaanse biologische teelt
      € 1,43 € 1,59 (€ 1,43 / L)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Alnatura Biologische Kikkererwten in een Potje

      Alnatura Biologische Kikkererwten in een Potje, 330 g

      • Voorgekookt
      • Decent nootachtig
      • Voor hummus & falafel
      € 1,34 € 1,49 (€ 4,06 / kg)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Alnavit Biologische Krokante Boekweitschijfjes

      Alnavit Biologische Krokante Boekweitschijfjes, 150 g

      • Glutenvrij
      • Geen toegevoegde suiker
      • Knapperig & vezelrijk
      € 2,69 € 2,99 (€ 17,93 / kg)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Alnatura Biologische Koffieroom

      Alnatura Biologische Koffieroom, 165 g

      • 10% vet
      • Ideaal voor verfijning
      • Voor drankjes en om te koken
      € 0,98 € 1,09 (€ 5,94 / kg)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Peeroton Mineral Vitamin Drink

      Peeroton Mineral Vitamin Drink, Cranberry (300 g)

      • Als warme of koude drank
      • Zeer rijk
      • Dorstlesser tijdens de training
      € 17,99 € 29,99 (€ 59,97 / kg)

      Bezorging uiterlijk op 09. oktober

      Evenwichtige voeding is essentieel voor het lichaam en ook voor het mentale evenwicht. Superfoods zoals bessen, algen of zaden verfijnen gerechten en dragen tegelijkertijd bij aan het welzijn. Maar ook op het gebied van voeding zijn suiker en mogelijke alternatieven een belangrijk onderwerp. Stevia, berken- of kokossuiker brengen een verscheidenheid aan smaken in de keuken. Heerlijke producten voor een breed scala aan diëten en momenten van plezier in het dagelijks leven.