BIO PRIMO Bio Sojadrink, Naturel (1 l)
Verteerbaar alternatief voor koemelk en Co.
€ 1,43 € 1,59 -10%
(€ 1,43 / l, Incl. 9% BTW
Meer melkalternatieven:
Kenmerken & Voordelen
- Milde smaak
- Veganistisch, lactose & glutenvrij
- 100% Italiaanse biologische teelt
-
Vegan -
Vegetarisch -
Glutenvrij -
Lactosevrij
Beschrijving
Of het nu puur is, als mixdrankje of melkschuim in cappuccino - sojamelk is al lang een bewezen alternatief voor koemelk! De biologische Primo sojadrank bevat alleen sojabonen uit Italië en is gegarandeerd lactosevrij en glutenvrij. Ideaal voor een voedingsbewuste keuken met een verlangen om te verwennen en te verwennen!
Let op: Na openen goed gesloten in de koelkast bewaren en snel opgebruiken.
| Art. nr.: | XPI-MM-SOJA-NATUR |
|---|---|
| Inhoud: | 1 l |
| EAN: | 2200255577328 |
| Producentnummer: | SOJA NATUR |
| Merken: | BIO PRIMO |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch, Glutenvrij, Lactosevrij |
| Allergenen - Vrij van: | Glutenvrij, Lactosevrij |
| Productsoorten: | Plantaardige Drank & Melk Alternatief |
| Eigenschappen: | Vegan, Vegetarisch, Zonder toegevoegde suikers |
| Bewaaradvies: | Koel en droog bewaren, Na het openen zo snel mogelijk consumeren |
Ingrediënten
drinkwater, 8 % soja bonen[1]
- van gecontroleerde ecologische landbouw
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 155 / 37 kj / kcal |
| Vet | 2 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,8 g |
| Koolhydraten | 0,8 g |
| waarvan Suiker | <0,5 g |
| | 3,6 g |
| Zout | 0,05 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Stengel GmbH & Co. KG, Hauptstr. 17-19 - Gebäude 6317, 55120, Mainz, Duitsland, www.stengel-marketing.de/index.php |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
1 recensie in het Nederlands voor Bio Sojadrink
6 recensies in andere talen
4,9 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 7 | (87%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (12%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
8 beoordelingen
1 recensie in het Nederlands
6 recensies in andere talen
-
Was deze recensie nuttig voor jou? (0) (0)
Beoordeeld met 5 van 5 Sterren.
Sojadrink vanille.
Heerlijk van smaak en een redelijke prijs. Heelmtevreden.?