Sonnentor Biologische Wilde Tijm, 30 g

Het wilde broertje van tijm

€ 2,89

(€ 96,33 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 g

Op voorraad vanaf 09. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 14. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Milde smaak
  • Ideaal voor zomerse gerechten
  • Kruidige geur van de essentiële oliën
  • Vegan Vegan
  • Vegetarisch Vegetarisch
  • Glutenvrij Glutenvrij
  • Lactosevrij Lactosevrij

Vaak samen gekocht met Sonnentor Biologische Hennepbladeren, Los (40 g)

Sonnentor Biologische Wilde Tijm, 30 g € 2,89 (€ 96,33 / kg)
Sonnentor Biologische Hennepbladeren, Los (40 g) € 4,29 (€ 107,25 / kg)
Totaalprijs: € 7,18
Beschrijving

Wilde tijm lijkt erg op gewone tijm en wordt op dezelfde manier gebruikt. De wat mildere smaak van wilde tijm past goed bij lichte zomerse gerechten zoals salades, vis of kip.

Tips & Voorbereiding:
Voeg de kruiden toe aan het begin van de kooktijd om de smaak het beste naar voren te brengen.

Art. nr.: XPI-ST-003408
Inhoud: 30 g
EAN: 9004145003408
Producentnummer: 340
Merken: Sonnentor
Diëten & Dieetbeperkingen: Veganistisch, Vegetarisch, Glutenvrij, Lactosevrij
Allergenen - Vrij van: Glutenvrij, Zonder Ei, Zonder Vis, Sojavrij, Lactosevrij, Zonder selderij, Mosterdvrij, Sesamvrij, Lupinevrij, Weekdiervrij
Productsoorten: Kruiden
Eigenschappen: Gistvrij, Vegan, Vegetarisch, Tarwevrij, Vrij van kunstmatige kleurstoffen, Vrij van kunstmatige smaakstoffen, Vrij van smaakversterkers
Bewaaradvies: Koel en droog bewaren
Ingrediënten

Thymian[1]

  1. biologisch
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Oostenrijk, www.sonnentor.com/de-at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Sonnentor Biologische Wilde Tijm