Sebamed Dry Skin Speciale Crème, 50 ml

Met waardevolle avocado-olie en vitamine E voor milde verzorging

€ 8,09

(€ 161,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 3 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de bijzonder droge huid
  • Met fytosterolen uit koolzaad
  • Ideaal als dagverzorging

Vaak samen gekocht met Sebamed Anti-Aging Oogcrème, 15 ml

Sebamed Dry Skin Speciale Crème, 50 ml € 8,09 (€ 161,80 / L)
Sebamed Anti-Aging Oogcrème, 15 ml € 9,09 (€ 606,00 / L)
Totaalprijs: € 17,18
Beschrijving

Deze speciale crème van sebamed biedt een bijzonder intensieve verzorging voor de droge huid met avocado-olie, vitamine E en hooggeconcentreerde plantaardige fytosterolen uit koolzaad. De crème kan de huidbarrière perfect ondersteunen en een mooi huidgevoel bevorderen. Ideaal als milde dagverzorging.

pH-waarde: 5,5

Art. nr.: XOF-MUE-129208
Inhoud: 50 ml
EAN: 4103040048660
Producentnummer: 129208
Merken: Sebamed
Productsoorten: Gezichtsverzorging
Huidtype: Droge huid, Gevoelige huid
Eigenschappen: Zonder Kleurstof, Vrij van parabenen, Vrij van paraffine
Voor wie?: Speciaal voor vrouwen, Speciaal voor mannen
sebamed Productlijnen: Dry Skin
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glyceryl Stearate Se, Glycerin, Cetearylalcohol, Brassica Campestris Sterols, Tocopherylacetat, Cetearyl Glucoside, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, Parfum, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Sebapharma GmbH & Co., Binger Straße 80, 56154 , Bad Salzig, Duitsland, www.sebamed.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Sebamed Dry Skin Speciale Crème

4,0 van 5 sterren
5 Sterren
0 (0%)
4 Sterren
1 (100%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling