Sportvoeding van Powerbar®

Jouw slimme ondersteuning voor sport en competitie

Al sinds de oprichting in 1986 ontwikkelt Powerbar vanuit pure passie sportvoeding op maat voor actieve mensen en atleten. Met 40 jaar aan diepgaande ervaring biedt het merk een doordacht assortiment aan repen, gels en poeders, dat je optimaal ondersteunt bij al je sportieve uitdagingen.

Filteren & Sorteren

Prijs Doseringsvorm Trainingsdoel Allergenen - Vrij van Eigenschappen
Filters

Powerbar®: 1 - 30 van 38 artikelen

Powerbar Protein+ Low Sugar Reep

Powerbar Protein+ Low Sugar Reep, Vanilla (35 g)

  • 10 g eiwit per reep
  • Slechts 1,6 g suiker per reep van 35 g
  • Voor na het sporten & tussendoor
€ 1,59 (€ 45,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar 30% Protein Plus Reep

Powerbar 30% Protein Plus Reep, Vanilla-​Caramel Crisp (55 g)

  • Rijk aan hoogwaardige eiwitten
  • Zeer goede smaak
  • Speciale aanbiedingsprijs vanaf 15 repen van 55 g
€ 2,36 € 2,49 (€ 42,91 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar Protein Soft Core

Powerbar Protein Soft Core, Exotic Cream (48 g)

  • Met knapperige stukjes
  • Vrij van toegevoegde suikers
  • Ideale snack voor onderweg
€ 2,29 (€ 47,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober

Powerbar Iso Active

Powerbar Iso Active, Lemon (600 g)

  • Voor & tijdens de training
  • 2:1 verhouding van glucose & fructose
  • Om de wateropname te verbeteren
€ 13,89 (€ 23,15 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar Iso Active

Powerbar Iso Active, Red Fruit Punch (1.320 g)

  • Bevat 5 elektrolyten
  • 2:1 uit glucose- en fructosebronnen
€ 28,99 (€ 21,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar Powergel Shots

Powerbar Powergel Shots, Raspberry (60 g)

  • Competitiefase & intensieve training
  • 5 gummies zijn gelijk aan 1 PowerGel
  • Vloeibare gelvulling
€ 2,36 € 2,49 (€ 39,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar 52% Protein Plus Reep

Powerbar 52% Protein Plus Reep, Cookies & Cream (50 g)

  • Weinig suiker
  • Vrij van aspartaam
  • Actieprijs vanaf 20 repen à 50 g
€ 2,84 € 2,99 (€ 56,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar 5 Electrolytes

Powerbar 5 Electrolytes, Mango-​Passionfruit (10 Bruistabletten)

  • Fruitige smaak
  • Extreem verfrissend
  • Geen calorieën
€ 6,49 (€ 118,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober

Powerbar Energize Original

Powerbar Energize Original, Banana Punch (55 g)

  • Intensieve trainingen
  • Ook voor wedstrijdsituaties
  • Magnesium/natrium combinatie
€ 2,79 (€ 50,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar Natural Energy Bar

Powerbar Natural Energy Bar, Sweet'n Salty (40 g)

  • Vegan ingrediënten
  • 72 mg magnesium/reep
  • Geen toegevoegde kleurstoffen
€ 1,79 (€ 44,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober

Powerbar Natural Protein

Powerbar Natural Protein, Salty Peanut Crunch (40 g)

  • Optimaal tussendoortje
  • Veganistische ingrediënten
  • Plantaardige eiwit
€ 1,79 (€ 44,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar Powergel Fruit

Powerbar Powergel Fruit, Mango Passion Fruit met Cafeïne (41 g)

  • Op basis van vruchtensap
  • 2:1 verhouding van glucose & fructose
  • Natuurlijke smaken
€ 2,36 € 2,49 (€ 57,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar Powergel Hydro

Powerbar Powergel Hydro, Orange (67 ml)

  • Glucose & fructose in een verhouding van 2:1
  • Consistentie van vloeibare gel
  • Bevat natrium
€ 2,49 (€ 37,16 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar PowerGel Original

Powerbar PowerGel Original, Lemon-​Lime (41 g)

  • Koolhydraatgel
  • Intens van smaak
  • Bronnen van glucose en fructose
€ 2,49 (€ 60,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar PowerGel Smoothie

Powerbar PowerGel Smoothie, Banana -​ Blueberry (90 g)

  • Voor raining & competities
  • Fruitige smaak
  • Hersluitbaar zakje
€ 2,29 (€ 25,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar Fuel Gel 30

Powerbar Fuel Gel 30, Grapefruit (50 ml)

  • Voor tijdens het sporten
  • 30 g koolhydraten/portie
  • Met de 1:0,8 Carb Mix formule
€ 2,99 (€ 59,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar Protein Plus Fibre

Powerbar Protein Plus Fibre, Raspberry-​Joghurt (35 g)

  • Eiwitsnack
  • Verlaagd suikergehalte
  • Praktisch voor onderweg
€ 1,59 (€ 45,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar Eiwitreep 40% PROTEIN+

Powerbar Eiwitreep 40% PROTEIN+, Choco Coco (40 g)

  • 40% eiwit per reep
  • Knapperige crispies, aangenaam zacht
  • Zonder toegevoegde suiker & vol van smaak
€ 1,89 (€ 47,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar Recovery Active

Powerbar Recovery Active, 1.210 g

  • Met chocoladesmaak
  • Om op te laden na het sporten
  • Bevat magnesium
€ 37,99 (€ 31,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar Energize Advanced Reep

Powerbar Energize Advanced Reep, Hazelnut Chocolate (55 g)

  • Gegarandeerd niet plakkerig
  • Met natrium & magnesium
  • 2:1 koolhydraatverhouding (glucose & fructose)
€ 2,65 € 2,79 (€ 48,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar Ride Energy

Powerbar Ride Energy, Peanut-​Caramel (55 g)

  • Met knapperige noten
  • Extra portie eiwitten
  • Geoptimaliseerd met magnesium
€ 1,89 € 1,99 (€ 34,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar Iso Max Bloedsinaasappel

Powerbar Iso Max Bloedsinaasappel, 1.200 g

  • Koolhydraat-elektrolytenoplossing
  • Bevat cafeïne
  • Geweldige smaak
€ 39,99 (€ 33,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar 33% Protein+ Reep

Powerbar 33% Protein+ Reep, Peanut-​Chocolate (90 g)

  • Speciale prijs vanaf 10 repen van 90 g
  • Heerlijke smaak
  • Vrij van collageeneiwit
€ 3,99 (€ 44,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar Magnesium Liquid Citrus (20 x 25 ml)

Powerbar Magnesium Liquid Citrus (20 x 25 ml), 500 ml

  • Met 250 mg magnesium per ampul
  • Geoptimaliseerd met vitamine B6
  • Vegan
€ 33,49 (€ 66,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Build Whey Protein Isolate & Hydroisolate

Powerbar Build Whey Protein Isolate & Hydroisolate, Chocolate (550 g)

  • 100% wei-eiwit
  • Geïsoleerd & gehydrolyseerd
  • Na intensieve krachttraining
€ 34,99 (€ 63,62 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar Electrolyte Drink

Powerbar Electrolyte Drink, Zure Kers (1.000 ml)

  • Uitstekende smaak
  • Zonder aspartaam
  • Natuurlijke smaken
€ 21,99 (€ 21,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar Recovery Max

Powerbar Recovery Max, Raspberry (1.144 g)

  • Trainings- en wedstrijddrank
  • Lekkere smaak
  • Na het sporten
€ 43,99 (€ 38,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar Oat Energy

Powerbar Oat Energy, Cacao Almond (50 g)

  • Ideale snack
  • Met magnesium
  • Vegan
€ 1,89 € 1,99 (€ 37,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar Pompje

Powerbar Pompje

  • Voor eenvoudige dosering
  • Gemaakt van kunststof
€ 4,59

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar Fuel Sports Drink 90 Carbs

Powerbar Fuel Sports Drink 90 Carbs, Orange (94 g)

  • 90 g koolhydraten/portie
  • Met de 1:0,8 Carb Mix formule
  • Ideaal voor voor & tijdens het sporten
€ 3,79 € 3,99 (€ 40,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Powerbar® richt zich op zowel professionele atleten als enthousiaste sporters die hun prestaties met eiwitrepen en energiegels willen verbeteren en hun lichaam optimaal willen ondersteunen tijdens en na hun training.

Het merk gebruikt zoveel mogelijk natuurlijke en duurzame ingrediënten en verpakkingen, waardoor sporters niet alleen goed voor hun lichaam zorgen, maar ook voor de planeet. Dit milieubewuste aspect geeft Powerbar een voorsprong op veel concurrenten die minder nadruk leggen op duurzaamheid.

Powerbar's productlijn omvat onder andere de bekende Powerbar®Protein Plus-repen, die rijk zijn aan hoogwaardige eiwitten en perfect zijn voor herstel na de training. De energiegels, zoals de Powerbar®PowerGel, zijn compact en makkelijk mee te nemen, waardoor ze ideaal zijn voor gebruik tijdens lange trainingssessies of wedstrijden. Elk product is zorgvuldig samengesteld om maximale voedingswaarde en smaak te bieden.

Bestel nu en geef uw lichaam de brandstof die het verdient!

Ontdek enkele van onze meest populaire producten van Powerbar®: