Vitamines voor iedereen boven de 50

Filteren & Sorteren

Prijs Highlights Merken Doseringsvorm Vitamines Sporenelementen Allergenen - Vrij van Eigenschappen
Filters

Vitamines: 1 - 30 van 38 artikelen

Igennus Ashwagandha+ L-Theanine & Magnesium

Igennus Ashwagandha+ L-​Theanine & Magnesium, 60 Veg. capsules

  • Met zink & B-vitaminen
  • L-theanine uit groene thee
  • Hypoallergene formule
€ 20,69 € 22,99 (€ 470,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vitaplex Vloeibare Vitamine D3, 3000 IE

Vitaplex Vloeibare Vitamine D3, 3000 IE, 30 ml

  • Gemaakt van wolvet
  • Zeer biologisch beschikbaar
  • 1 druppel per dag
€ 28,79 € 31,99 (€ 959,67 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

ZeinPharma Vitamine D3 5000 IE

ZeinPharma Vitamine D3 5000 IE, 90 Veg. capsules

  • Natuurlijk gemaakt van lanoline
  • Slechts 1 capsule per week
  • Praktisch voor dagelijks gebruik
€ 12,50 € 13,89 (€ 833,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Vitamine K & D

pure encapsulations Vitamine K & D, 60 Capsules

  • Met vitamine K1 & K2
  • Vetoplosbare vitamines
  • Fructosevrij
€ 32,39 € 35,99 (€ 1.799,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations All-in-one 50+

pure encapsulations All-​in-​one 50+, 120 Capsules

  • Combinatie van micronutriënten
  • Perfecte basis voor elke dag
  • Bevat ook choline
€ 57,14 € 63,49 (€ 793,61 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 09. oktober

Pure & Essential Methylated Multivitamin & Minerals

Igennus Pure & Essential Methylated Multivitamin & Minerals, 60 Tabletten

  • Speciaal voor vrouwen
  • Natuurlijk & halal
  • Met vitamines & mineralen
€ 15,11 € 16,79 (€ 196,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Solgar® Ester-C Plus 1000 mg Vitamine C-Complex

Solgar® Ester-​C Plus 1000 mg Vitamine C-​Complex, 180 Tabletten

  • Veganistische samenstelling
  • Met acerola & rozenbottel
  • 1 tablet per dag
€ 78,74 € 87,49 (€ 226,46 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 09. oktober

Igennus Pure & Essential Daily Vitamin D3 2000IU

Igennus Pure & Essential Daily Vitamin D3 2000IU, 365 Tabletten

  • Actieve vitamine D3
  • Klein & gemakkelijk te slikken
  • Geschikt voor vegetariërs
€ 12,50 € 13,89 (€ 116,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein ImmunVital met Vitamine D

Burgerstein ImmunVital met Vitamine D, 60 Capsules

  • 200 mg vitamine C per capsule
  • Beta-glucaan uit speciale gist
  • Geschikt vanaf 4 jaar
€ 27,89 € 30,99 (€ 680,24 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

SOJALL Fermento Bio

SOJALL Fermento Bio, 500 ml

  • Gefermenteerde drank om te verdunnen
  • Met natuurlijke vitamine C
  • Ook voor sporters
€ 25,64 € 28,49 (€ 51,28 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Raab Vitalfood Vitamine D3 + K2

Raab Vitalfood Vitamine D3 + K2, 60 Capsules

  • 800 IE vitamine D3 per capsule
  • Incl. 25µg vitamine K2
  • 1 capsule per dag
€ 15,11 € 16,79 (€ 547,46 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Source of Life - Mini-Tabs Iron-Free Multivitamin & Mineral Supplement

NaturesPlus® Source of Life -​ Mini-​Tabs Iron-​Free Multivitamin & Mineral Supplement, 180 Tabletten

  • Zonder ijzer
  • Gemakkelijk door te slikken
  • Hypoallergeen & vegetarisch
€ 43,19 € 47,99 (€ 157,05 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

NaturesPlus® Shot-O-B12 5000 mcg

NaturesPlus® Shot-​O-​B12 5000 mcg, 30 Softgels

  • 5000 mcg vitamine B12 per shot
  • Makkelijk mee te nemen
  • Glutenvrij
€ 26,09 € 28,99 (€ 2.174,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Life Light Vitamine C retard

Life Light Vitamine C retard, 60 Capsules

  • Vertraagde vorm over meerdere uren
  • Gecombineerd met zink
  • Vrij van kunstmatige toevoegingen
€ 17,72 € 19,69 (€ 492,22 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Orthica Multi 4 All

Orthica Multi 4 All, 180 tabletten

  • Brede mix van micronutriënten
  • Met plantenextracten & enzymen
  • Vrij van kunstmatige toevoegingen
€ 44,39 € 73,99 (€ 124,34 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

KAL Vitamine E 200

KAL Vitamine E 200, 90 Softgels

  • In niet-veresterde vorm
  • 134 mg D-alfa-tocoferol per softgel
  • 90 softgels
€ 20,69 € 22,99 (€ 530,51 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Life Light Vitamine B-Complex

Life Light Vitamine B-​Complex, 60 Capsules

  • Bevat alle acht B-vitamines
  • Gecombineerd met myo-inositol & choline
  • Vrij van kunstmatige toevoegingen
€ 18,89 € 20,99 (€ 539,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein Vitamine B-Complex

Burgerstein Vitamine B-​Complex, 100 Tabletten

  • Met vitamine C & magnesium
  • Voor regelmatige inname
  • Vanaf 13 jaar
€ 23,84 € 26,49 (€ 174,01 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein Zink-C-Toffees Blikje

Burgerstein Zink-​C-​Toffees Blikje, 60 stuks

  • Ideaal om op te zuigen
  • Met zink & vitamine C
  • Delicate sinaasappelsmaak
€ 28,98 € 32,20 (€ 0,48 / st.)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Natuurlijke Multivitamine 10+

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Natuurlijke Multivitamine 10+, 120 Capsules

  • Met vitamine B-complex
  • Vitamine C & vitamine D
  • Vrij van gluten & lactose
€ 34,99 (€ 510,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein EyeVital

Burgerstein EyeVital, 100 Capsules

  • Voor hoge belasting
  • Ondersteunt het gezichtsvermogen
  • Geselecteerde belangrijke voedingsstoffen
€ 53,54 € 59,49 (€ 519,81 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 09. oktober

Solgar® Ester-C Plus 500 mg Vitamine C-Complex

Solgar® Ester-​C Plus 500 mg Vitamine C-​Complex, 250 Capsules

  • Veganistisch
  • Biologisch beschikbaar
  • Met rozenbottel & acerola
€ 70,64 € 78,49 (€ 332,74 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vitamaze Biotine Huid Complex

Vitamaze Biotine Huid Complex, 90 Capsules

  • Hoog gedoseerd
  • Allergeenvrij
  • 1 capsule per dag
€ 24,29 € 26,99 (€ 428,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein Vitamine D3 600 IE

Burgerstein Vitamine D3 600 IE, 100 Capsules

  • 15 µg vitamine D3 per capsule
  • Voor dagelijkse inname
  • Zonder kunstmatige conserveringsmiddelen
€ 13,76 € 15,29 (€ 573,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Pure & Essential - Vegan Vitamin D3 1000 IE (25µg)

Igennus Pure & Essential -​ Vegan Vitamin D3 1000 IE (25µg), 365 Tabletten

  • Praktisch voor elke dag
  • Natuurlijk & vegan
  • Gemakkelijk door te slikken
€ 19,79 € 21,99 (€ 319,19 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Orthica C-1500 SR

Orthica C-​1500 SR, 90 tabletten

  • Met vertraagde afgifte
  • Als ascorbinezuur
  • Met rozenbottelextract
€ 29,24 € 32,49 (€ 147,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Raab Vitalfood Vitamine B Complex

Raab Vitalfood Vitamine B Complex, 90 Capsules

  • 100% vegan
  • Alle 8 B-vitamines
  • 1 capsule per dag
€ 14,21 € 15,79 (€ 343,24 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

KLEAN LABS Myo-Inositol 500 mg

KLEAN LABS Myo-​Inositol 500 mg, 90 Capsules

  • Bestanddeel van lecithine
  • Ideaal vanaf 40 jaar
  • Vegan
€ 26,99 € 29,99 (€ 499,81 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein Mood

Burgerstein Mood, 60 Capsules

  • Ondersteunt in stressvolle tijden
  • Met saffraan & citroenmelisse-extract
  • Al vanaf 10 jaar
€ 34,19 € 37,99 (€ 621,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

KAL IJzervrije Enhanced Energy

KAL IJzervrije Enhanced Energy, 90 Tabletten

  • Met groente- & kruidenextracten
  • Met spijsverteringsenzymen & paddenstoelen
  • Zacht voor de maag zonder ijzer
€ 44,54 € 49,49 (€ 291,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober