Fjuled Hydrogel, Lemon-Lime (50 ml)
In meerdere smaken verkrijgbaar
€ 2,79
(€ 55,80 / l, Incl. 21% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Vegan & glutenvrij
- Ideaal tijdens het sporten
- Aangenaam om te consumeren
-
Vegan -
Vegetarisch -
Glutenvrij
Bijpassend
Beschrijving
Deze innovatieve hydrogel ondersteunt actieve personen bij sportieve prestaties. De koolhydraten die erin zitten zijn bijzonder maagvriendelijk. De hydrogel is verkrijgbaar in meerdere smaakrichtingen, zodat er rekening kan worden gehouden met individuele voorkeuren. De toedieningsvorm is al optimaal gedoseerd en maakt een snelle inname mogelijk.
Aanbevolen gebruik:
1 gel per dag tijdens een sportieve activiteit innemen. De maximale innamemengte niet overschrijden.
Let op:
De smaakrichtingen Berry en Caramel-Coffee bevatten cafeïne.
| Art. nr.: | FJU-29-01-5777 |
|---|---|
| Inhoud: | 50 ml |
| EAN: | 4260339811340 |
| Producentnummer: | 29-01-5777 |
| Merken: | Fjuled |
| Trainingsdoel: | Uithoudingsvermogen |
| Tijdstip van toepassing: | Tijdens het sporten |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch, Glutenvrij |
| Allergenen - Vrij van: | Glutenvrij |
| Eigenschappen: | Vegan, Vegetarisch |
| Voor wie?: | Speciaal voor vrouwen, Speciaal voor mannen |
| Algemene opmerkingen: | Dit product bevat cafeïne. |
| Bewaaradvies: | Koel en droog bewaren |
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
Ingrediënten
Maltodextrin, water, fructose siroop, 8 % citroensapconcentraat, Zuurteregelaar (trinatriumcitraat), limoen-citroensmaak[1], zuurteregelaar (Citronensäure), Conserveermiddel (kaliumsorbaat, natriumbenzoaat (E211))
- Natuurlijk aroma
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 1118 / 267 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 66 g |
| waarvan Suiker | 23 g |
| | 0 g |
| Zout | 0,13 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | acáo GmbH, Schützenhofstraße 3, 65183, Wiesbaden, Duitsland, sales@acao.de, acao.de |
|---|