Vilgain Glutenvrij Pizzadeeg, 225 g
Handgemaakte en luchtige pizzabodem uit Italië voor je glutenvrije genot
€ 4,49 € 5,29 -15%
(€ 19,96 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Handgemaakt in Italië
- Glutenvrij & vegan
- Klaar in minder dan 10 minuten
-
Glutenvrij
Beschrijving
Deze pizzabodem wordt in de buurt van Rome met de hand gemaakt. De ingrediënten, zoals glutenvrije tarwe, boekweit en maïs, zijn afkomstig van lokale teelt in de Abruzzen. Het water dat voor de productie wordt gebruikt, komt uit heldere hooggebergtebronnen. Door het speciale recept met Italiaanse olijfolie krijgt het deeg een luchtige en zachte consistentie. Je kunt het deeg volledig naar eigen smaak beleggen. Zo haal je een authentiek stukje Italië direct in je keuken.
Toepassing:
Beleg het deeg naar eigen smaak en schuif het gedurende 5-7 minuten in de oven op 250-330 °C. Klaar!
| Art. nr.: | VIL-41887 |
|---|---|
| Inhoud: | 225 g |
| EAN: | 8595717703440 |
| Producentnummer: | 41887 |
| Merken: | Vilgain |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Glutenvrij |
| Allergenen - Vrij van: | Glutenvrij |
| Productsoorten: | Voedsel |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1089 / 260 kj / kcal |
| Vet | 2,7 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,4 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| waarvan Suiker | 2,7 g |
| Vezels | 3 g |
| | 0,5 g |
| Zout | 1,3 g |
Ingrediënten
tarwezetmeel[1], water, maïszetmeel, maïsstarter (water, maïsmeel), olijfolie extra vierge, inuline (cichorei), emulgator (Cellulose), dextrose, gemodificeerd zetmeel, Zout, boekweitmeel, psyllium, stabilisator (Xanthan)
- Glutenvrij