Voedingsmiddelen van A.Vogel
Voedingsmiddelen: 10 artikelen
A.Vogel Herbamare® Trocomare Biologisch Kruidenzout, 250 g
- 100 % biologische kwaliteit & natuurzuiver
- Met 12 kruiden, paprika & mierikswortel
- Vegan, glutenvrij & zonder toevoegingen
€ 4,99 (€ 19,96 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
A.Vogel Molkosan® Original, 500 ml
- Uit verse Zwitserse wei
- Met natuurlijk L+ melkzuur
- Volledig lactosevrij & vegetarisch
€ 14,89 (€ 29,78 / L)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
A.Vogel Herbamare® Original Biologisch Kruidenzout, 1.000 g
- 100 % biologische kwaliteit & onbewerkt
- Met 12 verse kruiden & groenten
- Vegan, glutenvrij & zonder toevoegingen
€ 13,39 (€ 13,39 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
A.Vogel Herbamare® Biologische Zoutvervanger, 125 g
- Natriumarm zoutalternatief & met kalium
- 13 vers geoogste biologische kruiden & groenten
- Vegan, glutenvrij & zonder toegevoegde stoffen
€ 4,49 (€ 35,92 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
A.Vogel Bambu® Biologische Instant Vruchten- & Granenkoffie, 200 g - Navulverpakking
- 100% biologisch & vegan
- Van nature zonder cafeïne
- Mild & geroosterd aroma
€ 9,89 (€ 49,45 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
A.Vogel Santasapina™ Sparrenscheutensiroop, 200 ml
- Siroop met verse sparrenscheuten
- Gezoet met honing
- Geschikt vanaf 2 jaar & alcoholvrij
€ 16,79 (€ 83,95 / L)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
A.Vogel Kelpamare Plantaardige Universele Kruidensaus, 500 ml
- Met natuurlijk kelp-algenextract
- Voor soepen & salades
- Plantaardig & zonder kunstmatige toevoegingen
€ 14,89 (€ 29,78 / L)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
A.Vogel Santasapina® Bonbons, 100 g
- Met sparrenscheuten & vloeibare kern
- Zonder kunstmatige kleur- & smaakstoffen
- Gemaakt in Zwitserland
€ 4,49 (€ 44,90 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
A.Vogel Echinaforce Sambucus Hot Drink, 100 ml
- Met vlierbes & rode zonnehoed
- Ontworpen als verwarmend drankje
- 100% vegan & alcoholvrij
€ 14,89 (€ 148,90 / L)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
A.Vogel Herbamare® Spicy Biologisch Kruidenzout, 250 g
- 100% biologische kwaliteit & onbewerkt
- Met verse kruiden, chili & peper
- Vegan, glutenvrij & zonder toegevoegde stoffen
€ 5,49 (€ 21,96 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober