Cosmetica van A.Vogel

Filteren & Sorteren

Prijs Merken Doseringsvorm Eigenschappen
Filters

Cosmetica: 3 artikelen

A.Vogel Sint-Janskruidolie

A.Vogel Sint-​Janskruidolie, 100 ml

  • Voor droge, ruwe & gebarsten huid
  • Perfect voor massages
  • Uit vers geoogste bloesems
€ 13,09 (€ 130,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

A.Vogel Symphytum Smeerwortel Crème

A.Vogel Symphytum Smeerwortel Crème, 30 g

  • Voor elk huidtype
  • Rijke dag- & nachtcrème
  • Met smeerwortel & sheaboter
€ 10,09 (€ 336,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

A.Vogel Atrosan Arnica Gel FORTE

A.Vogel Atrosan Arnica Gel FORTE, 100 ml

  • Extract van verse met de hand geplukte arnicabloemen
  • Verwerking binnen 24 uur
  • Eenvoudig aan te brengen & trekt snel in
€ 20,49 (€ 204,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober