Voedingssupplementen van Amaiva

Vitaminen, mineralen en antioxidanten houden het lichaam fit en gezond en verbeteren ook het uithoudingsvermogen en de prestaties. In combinatie met deze supplementen is het belangrijk om gezond te blijven eten.

Filteren & Sorteren

Prijs Doseringsvorm Eigenschappen
Filters

Voedingssupplementen: 9 artikelen

Amaiva Maca Plus

Amaiva Maca Plus, 60 Capsules

  • Met Ashwagandha
  • Bevat Tribulus terrestris
€ 29,99 (€ 874,34 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Amaiva Aloë Vera Sap Bio

Amaiva Aloë Vera Sap Bio, 1 L

  • 100% direct sap
  • Met 1200 mg aloverose
  • Zonder kleurstoffen & conserveringsmiddelen
€ 23,49 (€ 23,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Amaiva Quick Basic Alkalisch Poeder

Amaiva Quick Basic Alkalisch Poeder, 90 g

  • 100% plantaardige ingrediënten
  • Gegarandeerd zonder melksuiker
  • Zeer hoge biologische beschikbaarheid
€ 18,79 (€ 208,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Amaiva Co-Enzym Q10

Amaiva Co-​Enzym Q10, 60 Capsules

  • Natuurlijk co-enzym Q10
  • Veganistisch
  • 100% plantaardig
€ 29,99 (€ 925,62 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Amaiva Herbal Caps

Amaiva Herbal Caps, 60 Capsules

  • Met paardenbloem, artisjok & duivelskruid
  • Hoge biologische beschikbaarheid
  • Basisch voedingssupplement
€ 23,49 (€ 671,14 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Amaiva Biologisch Moringapoeder

Amaiva Biologisch Moringapoeder, 320 g

  • Puur poeder van moringabladeren
  • Zachtjes in de schaduw gedroogd
  • Uit biologische teelt in India
€ 19,39 (€ 60,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Amaiva Biologisch Ashwagandha Poeder

Amaiva Biologisch Ashwagandha Poeder, 250 g

  • Fijngemalen kwaliteit
  • Voorzichtig verwerkt
  • Zonder toevoegingen
€ 10,49 (€ 41,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Amaiva Quick Basic Alkalische Thee

Amaiva Quick Basic Alkalische Thee, 165 g

  • Met groene thee & waardevolle kruiden
  • Gearomatiseerde infusie
  • Mate, gember, rozenblaadjes & nog veel meer
€ 15,19 (€ 92,06 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Amaiva Florabact

Amaiva Florabact, 60 Capsules

  • Nieuw recept
  • Met vitamines & mineralen
  • Bevat bacteriestammen
€ 28,99 (€ 1.317,73 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar