Alnatura Biologische Sesamzaad Spelt Crackers , 100 g
Ook ideaal voor onderweg, voor dipsauzen & toppings
€ 1,39
(€ 13,90 / kg, Incl. 9% BTW
Soort:
Kenmerken & Voordelen
- Met volkoren spelt
- Vegan recept
- Fijne nootachtige smaak
-
Vegan -
Vegetarisch
Beschrijving
Knapperige biologische spelt crackers verfijnd met sesamzaad om te dippen, toppen of om gewoon zo te eten. De compacte verpakking past in elke tas en is ideaal als tussendoortje tijdens bijvoorbeeld wandelingen, in de speeltuin of op de fiets.
| Art. nr.: | XPI-MM-133011 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 4104420056268 |
| Producentnummer: | 133011 |
| Merken: | Alnatura |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Productsoorten: | Snacks |
| Eigenschappen: | Vegan, Vegetarisch |
| Bewaaradvies: | Droog bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1846 / 441 kj / kcal |
| Vet | 15 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,6 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| waarvan Suiker | 0,9 g |
| Vezels | 9,2 g |
| | 15 g |
| Zout | 1,7 g |
Ingrediënten
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|