Vitamine D3 producten

Filteren & Sorteren

Prijs Highlights Merken Doseringsvorm Vitamines Allergenen - Vrij van Eigenschappen Voor wie?
Filters

Vitamine D3: 1 - 30 van 69 artikelen

Vitamine D3 5000 IU + K2 100 µg hooggedoseerd & vegetarisch

Vitamaze Vitamine D3 5000 IU + K2 100 µg hooggedoseerd & vegetarisch, 180 Tabletten

  • Geschikt voor vegetariërs
  • Zonder onnodige toevoegingen
  • Gemakkelijk door te slikken
€ 17,89 (€ 397,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitaplex Vitamine D3 vloeibaar, 1.000 IU

Vitaplex Vitamine D3 vloeibaar, 1.000 IU, 30 ml

  • Makkelijk te gebruiken dankzij de pipet
  • Nummer 1 onder onze vitamine D-supplementen
€ 33,99 (€ 1.133,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitamaze Vitamine D3+K2 Druppels

Vitamaze Vitamine D3+K2 Druppels, 50 ml

  • Gemaakt van MCT & Olijfolie
  • Met pipet van natuurlijk rubber
  • Cholecalciferol (D3) & Menachinon MK7 (K2)
€ 17,89 (€ 357,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitaplex Vloeibare Vitamine D3, 3000 IE

Vitaplex Vloeibare Vitamine D3, 3000 IE, 30 ml

  • Gemaakt van wolvet
  • Zeer biologisch beschikbaar
  • 1 druppel per dag
€ 31,99 (€ 1.066,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitamaze Vitamine D3

Vitamaze Vitamine D3, 180 Tabletten

  • Hoog gedoseerd 20 dagen depot
  • Vitamine D3 als cholecalciferol
  • Zonder lossingsmiddel magnesiumstearaat
€ 21,99 (€ 203,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Algen Vitamine D3 7.000 IE

ZeinPharma Algen Vitamine D3 7.000 IE, 60 Capsules

  • Vitamine D3 uit algen
  • 100% vegan & GMO-vrij
  • Slechts 1 capsule per week
€ 19,79 (€ 1.799,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Vitamine D3 5000 IE

ZeinPharma Vitamine D3 5000 IE, 90 Veg. capsules

  • Natuurlijk gemaakt van lanoline
  • Slechts 1 capsule per week
  • Praktisch voor dagelijks gebruik
€ 13,89 (€ 926,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Nature Love Vitamine D3 1000

Nature Love Vitamine D3 1000, 30 ml

  • Hoog gedoseerd
  • Slechts 1 druppel per dag
  • Een jaarvoorraad
€ 7,49 (€ 249,67 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations Vitamine D3 1.000 IE

pure encapsulations Vitamine D3 1.000 IE, 120 Capsules

  • Met 25 mcg cholecalciferol per capsule
  • Slechts 1 capsule om de 2 dagen
  • Perfect het hele jaar door
€ 37,49 (€ 1.704,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Vitamine D3 Softgels 14.000 IE

ZeinPharma Vitamine D3 Softgels 14.000 IE, 120 Softgels

  • 350µg vitamine D3 per softgel capsule
  • Gewonnen uit lanoline
  • Slechts om de 2 weken innemen
€ 14,89 (€ 437,94 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations Vitamine D3 Liquid

pure encapsulations Vitamine D3 Liquid, 22,5 ml (22,50 ml)

  • Hooggedoseerde vitamine D3
  • Pipet voor eenvoudige dosering
  • Zonder onnodige toevoegingen
€ 34,49 (€ 1.532,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Vitamine B12 + D3 Zuigtabletten

Raab Vitalfood Vitamine B12 + D3 Zuigtabletten, 60 Zuigtabletten

  • Met vitamine B12 (methylcobalamine)
  • Met vitamine D3 (cholecalciferol)
  • Gezoet met Xytil
€ 16,79 (€ 186,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitamaze Vitamine D3 Druppels 1000 IE

Vitamaze Vitamine D3 Druppels 1000 IE, 50 ml

  • Met pipet van natuurlijk rubber
  • Smaakloos
  • Vitamine D3 als cholecalciferol
€ 17,89 (€ 357,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NaturesPlus® Vitamins D3 1000 IE & K2 100 mcg

NaturesPlus® Vitamins D3 1000 IE & K2 100 mcg, 90 Veg. capsules

  • Ideaal voor tijden met weinig zon
  • Hypoallergeen & glutenvrij
  • Met kwaliteitsgaranties van onafhankelijke laboratoria
€ 29,49 (€ 614,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations Vitamine D3 4000 IE

pure encapsulations Vitamine D3 4000 IE, 60 Capsules

  • Perfect voor verhoogde behoeften
  • Ideaal het hele jaar door
  • Zonder onnodige toevoegingen
€ 45,49 (€ 4.135,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Igennus Pure & Essential Daily Vitamin D3 2000IU

Igennus Pure & Essential Daily Vitamin D3 2000IU, 365 Tabletten

  • Actieve vitamine D3
  • Klein & gemakkelijk te slikken
  • Geschikt voor vegetariërs
€ 13,89 (€ 129,81 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Wunder Vitamin D3+K2 5000 IE

Dr. Wunder Vitamin D3+K2 5000 IE, 120 Capsules

  • Met 200 μg vitamine K
  • In geconcentreerde vorm
  • Verbeterde biologische beschikbaarheid
€ 37,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NaturesPlus® Animal Parade Vitamin D3 500 IU

NaturesPlus® Animal Parade Vitamin D3 500 IU, 90 Kauwtabletten

  • Heerlijke kersensmaak
  • Grappige dierenvormen
  • Voor kinderen
€ 11,89 (€ 64,62 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

anatis Naturprodukte Vitamine D3 + K2 + Gojibes

anatis Naturprodukte Vitamine D3 + K2 + Gojibes, 90 Capsules

  • Ingekapseld in Oostenrijk
  • Vegetarisch recept
  • Zonder co-formulanten
€ 29,99 (€ 559,51 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NaturesPlus® Source of Life Garden Vitamin D3

NaturesPlus® Source of Life Garden Vitamin D3, 60 Veg. capsules

  • 100% puur plantaardig, hooggedoseerde vitamine D3
  • Verkregen uit zes paddenstoelensoorten
  • Met een volwaardige basis
€ 16,19 (€ 539,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Vitamine D3 Druppels 1000 IE

ZeinPharma Vitamine D3 Druppels 1000 IE, 50 ml

  • 25 µg per druppel
  • Gemaakt van lanoline
  • Opgelost in MTC-olie
€ 17,79 (€ 355,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Vitamine D3 + K2

Raab Vitalfood Vitamine D3 + K2, 60 Capsules

  • 800 IE vitamine D3 per capsule
  • Incl. 25µg vitamine K2
  • 1 capsule per dag
€ 16,79 (€ 608,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations Vitamine D3 400 IE

pure encapsulations Vitamine D3 400 IE, 120 Capsules

  • De "zonvitamine"
  • Met 10 mcg cholecalciferol per capsule
  • Vegetarische formulering
€ 30,49 (€ 1.385,91 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Berglöwe Vitamine D3+K2 Druppels

Berglöwe Vitamine D3+K2 Druppels, 30 ml

  • Puur plantaardig
  • Vitamine D3 uit korstmos
  • Vitamine K2 van hoge kwaliteit
€ 34,99 (€ 1.166,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NaturesPlus® Vitamin D3 1000 IE Softgels

NaturesPlus® Vitamin D3 1000 IE Softgels, 180 Softgels

  • Als praktische softgels
  • Met saffloerolie
  • 1.000 IE (=25 mcg) per softgel
€ 20,99 (€ 87,46 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Vitamine D3 2000 IE

ZeinPharma Vitamine D3 2000 IE, 90 Capsules

  • 100% natuurlijk
  • 50mcg per capsule
  • Zonder magnesiumstearaat
€ 12,89 (€ 805,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

FutuNatura Vitamine D3 4000 IE liquid

FutuNatura Vitamine D3 4000 IE liquid, 30 ml

  • Gemaakt van geraffineerde zonnebloemolie
  • Perfect voor het zonloze seizoen
  • Eenvoudig doseren met pipet
€ 11,51 € 14,39 (€ 383,67 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Vitamin D3 + K2

nu3 Vitamin D3 + K2, 30 ml

  • 1.000 IE. vitamine D3 + 20 μg K2
  • Vloeibaar in MCT-olie van kokosnoot
  • Pure formule, vegan & neutraal
€ 21,99 (€ 733,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Allergy Research Group Super D3

Allergy Research Group Super D3, 60 Veg. capsules

  • 2.000 IE per vegetarische capsule
  • Gemaakt van lanoline
  • Aangevuld met vitamine C & E
€ 21,99 (€ 1.832,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Burgerstein Vitamine D3 2.000 IE

Burgerstein Vitamine D3 2.000 IE, 60 Capsules

  • Zonder kunstmatige smaakstoffen
  • Gluten- & lactosevrij
  • GGO-vrij product
€ 20,99 (€ 912,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober