Alles voor de menstruatie

Filteren & Sorteren

Prijs Highlights Merken Doseringsvorm Allergenen - Vrij van Huidtype Eigenschappen
Filters

Cyclus / Menstruatie: 1 - 30 van 62 artikelen

pure encapsulations B-Complex Plus

pure encapsulations B-​Complex Plus, 60 capsules

  • Bevat vitamine B in geactiveerde vorm
  • Eenvoudige dosering & inname
  • Vegan, gluten- & lactosevrij
€ 35,99 € 39,99 (€ 719,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Pure & Essential Methylated Multivitamin & Minerals

Igennus Pure & Essential Methylated Multivitamin & Minerals, 60 Tabletten

  • Speciaal voor vrouwen
  • Natuurlijk & halal
  • Met vitamines & mineralen
€ 15,11 € 16,79 (€ 196,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

BRAINEFFECT Hormone Balance

BRAINEFFECT Hormone Balance, 60 Capsules

  • Ontwikkeld door vrouwen voor vrouwen
  • Met hoogwaardige plantaardige ingrediënten
  • Alternatief voor kuisboom & maca
€ 26,99 € 29,99 (€ 500,74 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cyclus - Oxymel I Extract van Wilde Kruiden Bio

kruut Cyclus -​ Oxymel I Extract van Wilde Kruiden Bio, 500 ml (50 porties)

  • Ondersteunt tijdens je menstruatie
  • Met appelciderazijn & rauwe bloesemhoning
  • Gemaakt zonder toevoegingen
€ 29,24 € 32,49 (€ 58,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Nature Love Monnikspeper

Nature Love Monnikspeper, 90 Capsules

  • 11 mg monnikspeper per capsule
  • Voorzichtig geëxtraheerd
  • Verpakking voor 3 maanden
€ 8,90 € 9,89 (€ 254,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Medex IJzer, Vitamine C + Foliumzuursiroop

Medex IJzer, Vitamine C + Foliumzuursiroop, 150 ml

  • Lekkere siroop
  • Ook ideaal voor sporters & kinderen
  • Met 74% honing
€ 14,30 € 15,89 (€ 95,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Life Light Meno Basis Avond

Life Light Meno Basis Avond, 60 Capsules

  • Pure kruidencomplexen met actieve ingrediënten
  • Met magnesium
€ 23,39 € 25,99 (€ 657,02 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Purasana Maca Poeder BIO

Purasana Maca Poeder BIO, 200 g

  • Veganistisch
  • Gedroogd in de zon
  • Rijk aan calcium & ijzer
€ 12,50 € 13,89 (€ 62,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

ZeinPharma Valeriaan 500mg

ZeinPharma Valeriaan 500mg, 90 Capsules

  • Zuiver valeriaanwortelextract
  • Genoeg voor 3 maanden
  • 100% plantaardig
€ 15,20 € 16,89 (€ 292,31 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Yamswortel Extract Capsules

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Yamswortel Extract Capsules, 180 Capsules

  • Natuurlijk voedingssupplement
  • Zonder kleur- & vulstoffen
  • Pure plantaardige capsule
€ 41,99 (€ 476,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Miraherba Biologische Shatavari Tabletten

Miraherba Biologische Shatavari Tabletten, 200 Tabletten

  • 400 mg per tablet
  • Voor vrouwen in alle levensfasen
€ 20,24 € 22,49 (€ 253,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TRMX-5 Kruidenpleisters DETOX RELAX RECOVER

Kenrico TRMX-​5 Kruidenpleisters DETOX RELAX RECOVER, 2 stuks

  • Verwarmende toermalijn
  • Voedende eigenschappen
  • Hypoallergene lijm
€ 6,95 € 8,69 (€ 3,48 / st.)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Pura Nutra Hydra Balance

Pura Nutra Hydra Balance, 30 Capsules

  • Hoogwaardige duindoorn
  • Extracten van ginkgo & noni
  • Transparante & heldere formule
€ 16,01 € 17,79 (€ 1.000,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

ZeinPharma Monnikspeper 20mg

ZeinPharma Monnikspeper 20mg, 180 Capsules

  • Sterk geconcentreerd extract
  • Van de kuisheidsboom
  • Natuurlijke ingrediënten
€ 15,20 € 16,89 (€ 460,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Carnium Botanicals Ovary Care

Carnium Botanicals Ovary Care, 120 Capsules

  • Met myo-inositol
  • Met gember & co-enzym Q10
  • Zonder conserveringsmiddelen
€ 26,99 € 29,99 (€ 344,26 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 Cycle Phase Essentials 2 x 30 Capsules

nu3 Cycle Phase Essentials 2 x 30 Capsules, 60 Capsules

  • 2-fasen complex voor je cyclus
  • Bevat 22 vitaminen & mineralen
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
€ 9,99 € 24,99 (€ 222,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Herbal Actives Chasteberry

Herbal Actives Chasteberry, 60 Veg. capsules

  • De bessen bevatten iridoïde glycosiden
  • Levert 150 mg van een gestandaardiseerd extract
€ 23,39 € 25,99 (€ 467,80 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

ZeinPharma Shatavari 500mg

ZeinPharma Shatavari 500mg, 90 Capsules

  • Met secundaire plantaardige stoffen
  • Hoge concentratie saponinen
  • Vegan & zonder magnesiumstearaat
€ 14,30 € 15,89 (€ 275,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

NaturesPlus® Ultra EPO 1500

NaturesPlus® Ultra EPO 1500, 90 Softgels

  • Verkregen uit de zaden
  • Zeer goede biologische beschikbaarheid
  • Bevat omega 6-vetzuur GLA
€ 45,44 € 50,49 (€ 227,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Pure Ella PMS

Pure Ella PMS, 60 Capsules

  • Ideaal voor & tijdens je menstruatie
  • Met monnikspeper & saffraan
  • Met vitamine B6 & zink
€ 22,49 € 24,99 (€ 486,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

kruut Cyclus Shot Bio

kruut Cyclus Shot Bio, 60 ml

  • Met natuurlijke vitamine B9
  • Speciale vrouwenkruiden-mix
  • Rauwe kwaliteit onder 30°C
€ 2,42 € 2,69 (€ 40,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

3 Chenes Laboratoires Cyclirena Dysmecalm

3 Chenes Laboratoires Cyclirena Dysmecalm, 15 Tabletten

  • Ter ondersteuning tijdens de vrouwelijke cyclus
  • Met duizendblad, gember & framboos
  • Magnesium voor de spierfunctie
€ 5,57 € 6,19 (€ 605,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Carnium Botanicals Her Cycle

Carnium Botanicals Her Cycle, 28 Capsules

  • Speciaal voor vrouwen
  • Ondersteunt alle fasen van de cyclus
  • Vegan & glutenvrij
€ 31,49 € 34,99 (€ 1.323,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Menstruatiecup

Menstruatiecup, M

  • Een goed alternatief voor tampons
  • Gemaakt van medische TPE
  • Siliconen- en latexvrij
€ 13,31 € 14,79

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Solaray Dong Quai

Solaray Dong Quai, 60 Capsules

  • "Vrouwelijke ginseng"
  • Met 1% ligustilide
  • 60 capsules
€ 22,04 € 24,49 (€ 760,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Naturtheke GmbH IJzer + Vitamine C

Naturtheke GmbH IJzer + Vitamine C, 120 Capsules

  • Vegan formule
  • Hoogwaardige receptuur
  • Eenvoudige dosering & inname
€ 28,79 € 31,99 (€ 299,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Fleurance Nature Biologische Teunisbloemolie Capsules

Fleurance Nature Biologische Teunisbloemolie Capsules, 60 Tabletten

  • 100% natuurlijk & plantaardig
  • Verkregen door koude persing
  • Bevat omega 6-vetzuren
€ 11,06 € 12,29 (€ 88,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Life Light Meno Basis Ochtend

Life Light Meno Basis Ochtend, 60 Capsules

  • Ontwikkeld voor vrouwen
  • Formule met planten & paddenstoelen
  • Aangevuld met magnesium
€ 18,89 € 20,99 (€ 547,54 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

KLEAN LABS Myo-Inositol 500 mg

KLEAN LABS Myo-​Inositol 500 mg, 90 Capsules

  • Bestanddeel van lecithine
  • Ideaal vanaf 40 jaar
  • Vegan
€ 26,99 € 29,99 (€ 499,81 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Naturtheke GmbH Femina Protect Yams + Monnikspeper

Naturtheke GmbH Femina Protect Yams + Monnikspeper, 60 Capsules

  • Vegan formule
  • Praktische capsules voor elke dag
  • Zorgvuldig afgestemd plantencomplex
€ 20,69 € 22,99 (€ 397,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober