Alles over welzijn vanaf 50

Filteren & Sorteren

Prijs Highlights Merken Doseringsvorm Vitamines Mineralen Allergenen - Vrij van Eigenschappen Plantenextracten & andere vitale stoffen
Filters

Basisverzorging: 1 - 30 van 36 artikelen

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 zakjes van 9,83 g elk (295 g)

  • L-arginine & L-citrulline
  • Met in totaal 6 vitaminen
  • Verfrissende citrus-bessensmaak
€ 78,29 € 86,99 (€ 265,39 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 09. oktober

Synergy Mistify

Synergy Mistify, 2 x 730 ml Flasche

  • Rijke bron van waardevolle antioxidanten
  • Zeer hoge ORAC-waarde
  • Unieke combinatie van voedingsstoffen
€ 90,99 € 105,98 (€ 62,32 / L)

Gratis bezorging uiterlijk op 09. oktober

Life Light MultiAll

Life Light MultiAll, 180 Capsules

  • Uitgebreid micronutriëntencomplex
  • Met vitaminen, mineralen & plantenextracten
  • Zonder kunstmatige kleurstoffen & conserveringsmiddelen
€ 62,54 € 69,49 (€ 390,88 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 09. oktober

Allergy Research Group DHEA 50 Micronized

Allergy Research Group DHEA 50 Micronized, 60 Tabletten

  • 50mg DHEA per tablet
  • Gemicroniseerde lipidenmatrix
  • Natuurlijk hormoon uit de yamswortel
€ 44,54 € 49,49 (€ 1.436,77 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations All-in-one 50+

pure encapsulations All-​in-​one 50+, 120 Capsules

  • Combinatie van micronutriënten
  • Perfecte basis voor elke dag
  • Bevat ook choline
€ 57,14 € 63,49 (€ 793,61 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein Omega 3 DHA

Burgerstein Omega 3 DHA, 60 Capsules

  • 470 mg DHA per dagelijkse portie
  • 130 mg EPA per dagelijkse portie
  • Met vitamine E
€ 26,09 € 28,99 (€ 362,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein Omega 3 EPA

Burgerstein Omega 3 EPA, 50 Capsules

  • 378 mg EPA per dagelijkse portie
  • 72 mg DHA per dagelijkse portie
  • Aangevuld met vitamine E
€ 24,74 € 27,49 (€ 309,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein OsteoVital forte

Burgerstein OsteoVital forte, 120 Tabletten

  • Belangrijke vitaminen & sporenelementen
  • Natuurlijk calcium uit rode algen
  • Goed bruikbaar
€ 41,39 € 45,99 (€ 336,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Medex Propolis C + Zn

Medex Propolis C + Zn, 20 Bruistabletten

  • 20 bruistabletten
  • Met bioflavonoïden
  • Ook ideaal op reis
€ 8,54 € 9,49 (€ 72,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein Omega 3 Liquid

Burgerstein Omega 3 Liquid, 150 ml

  • 730 mg EPA per dagelijkse portie
  • 455 mg DHA per dagelijkse portie
  • Met sinaasappelsmaak
€ 30,59 € 33,99 (€ 203,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

SOJALL Fermento Bio

SOJALL Fermento Bio, 500 ml

  • Gefermenteerde drank om te verdunnen
  • Met natuurlijke vitamine C
  • Ook voor sporters
€ 25,64 € 28,49 (€ 51,28 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein Biotics-G Zakjes

Burgerstein Biotics-​G Zakjes, 30 Zakjes

  • Bevat 14 bacterieculturen
  • Met biotine
  • Ook geschikt voor kinderen
€ 40,49 € 44,99 (€ 304,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein Vitamine B-Complex

Burgerstein Vitamine B-​Complex, 100 Tabletten

  • Met vitamine C & magnesium
  • Voor regelmatige inname
  • Vanaf 13 jaar
€ 23,84 € 26,49 (€ 174,01 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein TopFit

Burgerstein TopFit, 60 Capsules

  • Alle belangrijke vitaminen
  • Met ginsengextract
  • Zonder jodium
€ 29,69 € 32,99 (€ 237,52 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Life Light Yams

Life Light Yams, 60 Capsules

  • Bevat diosgenine
  • Natuurlijke vitamine C uit acerola
  • Vegan
€ 23,39 € 25,99 (€ 806,55 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein Collageenpoeder

Burgerstein Collageenpoeder, 110 g

  • 100% bioactieve collageenpeptiden
  • Poeder met neutrale smaak
  • Lage dagelijkse dosis
€ 22,94 € 25,49 (€ 208,55 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein Co-Enzym Q10 50 mg

Burgerstein Co-​Enzym Q10 50 mg, 100 Tabletten

  • Fruitige zuigtabletten
  • Sinaasappelsmaak
  • Zacht voor de tanden
€ 49,49 € 54,99 (€ 399,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein Co-Enzym Q10 100 mg

Burgerstein Co-​Enzym Q10 100 mg, 30 Capsules

  • Hoog gedoseerd
  • Gewonnen uit gist
  • Neutrale smaak & geur
€ 34,19 € 37,99 (€ 1.899,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Maharishi Ayurveda MA 3 Mind Power Rasayana

Maharishi Ayurveda MA 3 Mind Power Rasayana, 100 Tabletten

  • Mix van geselecteerde kruiden
€ 26,99 € 29,99 (€ 539,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein Vitamine D3 600 IE

Burgerstein Vitamine D3 600 IE, 100 Capsules

  • 15 µg vitamine D3 per capsule
  • Voor dagelijkse inname
  • Zonder kunstmatige conserveringsmiddelen
€ 13,76 € 15,29 (€ 573,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein MagnesiumVital Direct

Burgerstein MagnesiumVital Direct, 30 stuks

  • Ondersteunt tijdens het sporten
  • Gemakkelijk verteerbaar
  • Bramensmaak
€ 22,04 € 24,49 (€ 0,73 / st.)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein Vitamine K2

Burgerstein Vitamine K2, 60 Capsules

  • 180 µg vitamine K2 per capsule
  • Veganistisch
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
€ 29,69 € 32,99 (€ 1.290,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

KLEAN LABS Myo-Inositol 500 mg

KLEAN LABS Myo-​Inositol 500 mg, 90 Capsules

  • Bestanddeel van lecithine
  • Ideaal vanaf 40 jaar
  • Vegan
€ 26,99 € 29,99 (€ 499,81 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Arjuna Capsules

Cosmoveda Bio Arjuna Capsules, 200 Capsules

  • Poeder van de bast van de Arjuna-boom
  • Fijn & voorzichtig gemalen onder de 40 °C
€ 26,99 € 29,99 (€ 337,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein Anti-Ox Complex

Burgerstein Anti-​Ox Complex, 60 Capsules

  • Natuurlijke antioxidanten
  • Ondersteunt de lichaamscellen
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
€ 41,39 € 45,99 (€ 369,55 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Burgerstein Vitamine D3 Spray 800 IE

Burgerstein Vitamine D3 Spray 800 IE, 20 ml

  • Kokosolie met neutrale smaak
  • 20 µg vitamine D3 per verstuiving
  • Vanaf de dertiende maand
€ 20,69 € 22,99 (€ 1.034,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

KLEAN LABS Nutrient Plus

KLEAN LABS Nutrient Plus, 180 Capsules

  • Multivitaminepreparaat
  • Vitaminen, mineralen & spoorelementen
  • Geproduceerd zonder genetische manipulatie & hulpstoffen
€ 26,99 € 29,99 (€ 167,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Nikolaus - Nature NN Vitamine K

Nikolaus - Nature NN Vitamine K, 60 Capsules

  • Op basis van biologische koolzaad- & sojaolie
  • Optimaal voor oudere mensen
  • Kan gecombineerd worden met vitamine D
€ 26,99 € 29,99 (€ 2.453,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Ayus Rasayana - Senioren

Cosmoveda Bio Ayus Rasayana -​ Senioren, 100g (90 g)

  • 100% biologisch
  • Puur natuurlijk
  • Veganistisch & glutenvrij
€ 14,21 € 15,79 (€ 157,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Bioenergie Bio Macapoeder

Bioenergie Bio Macapoeder, 100 g

  • 100% natuurlijk
  • Gecertificeerde biologische teelt
  • Lactose- & glutenvrij
€ 5,39 € 5,99 (€ 53,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober