Diverse alternatieve zoetstoffen & natuurlijke suikers

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Highlights Merken Diëten & Dieetbeperkingen Allergenen - Vrij van Eigenschappen
Filters

Suiker & Alternatieven: 1 - 30 van 93 artikelen

Raab Vitalfood Stevia Tabs

Raab Vitalfood Stevia Tabs, 300 Tabletten

  • 1 tab komt overeen met 1 suikerklontje
  • Neutrale smaak
  • Makkelijk te gebruiken
€ 5,49 (€ 305,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

HOYER Biologische Manuka Honing

HOYER Biologische Manuka Honing, MGO 100+ (250 g)

  • Origineel uit Nieuw-Zeeland
  • Kruidige smaak
  • Ook voor uitwendig gebruik
€ 16,04 € 16,89 (€ 64,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Flavour Powder

nu3 Flavour Powder, Vanilla (150 g)

  • Zonder toegevoegde suiker & met laag vetgehalte
  • Zonder kunstmatige zoetstoffen
  • Lost klontvrij op
€ 9,59 € 11,89 (€ 63,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vilgain Chicorée Siroop

Vilgain Chicorée Siroop, 700 g

  • Met 69 % inuline uit de cichoreiwortel
  • Slechts 162 kcal per 100 gram
  • Lage glycemische index (< 5)
€ 9,89 (€ 14,13 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Premium Stevia Extract

Raab Vitalfood Premium Stevia Extract, 50 g

  • Alternatieve zoetstof
  • Wit kristallijn extract
  • 1 g komt overeen met 66 suikerklontjes
€ 16,79 (€ 335,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kandisin Klassieker in tabletvorm

Kandisin Klassieker in tabletvorm, 90 g

  • Geen calorieën
  • Ideaal voor het zoeten van koffie en thee
  • Op basis van sacharine & cyclamaat
€ 5,99 (€ 66,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

HOYER Bio Acaciahoning met Lentebloesem

HOYER Bio Acaciahoning met Lentebloesem, 1 kg

  • Heerlijk aroma
  • Gaat goed samen met thee
  • Blijft lang vloeibaar
€ 19,89 (€ 19,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

HOYER Bio Tamme Kastanjehoning

HOYER Bio Tamme Kastanjehoning, 500 g

  • Uit Toscaanse berggebieden
  • Sterke smaak
  • Gemaakt van nectar & honingdauw
€ 10,89 (€ 21,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

HOYER Bio Propolis in Honing

HOYER Bio Propolis in Honing, 250 g

  • Met biologische bloesemhoning
  • Onderscheidende smaak
€ 5,99 (€ 23,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

HOYER Koninginnengelei in Bio-Honing

HOYER Koninginnengelei in Bio-​Honing, 250 g

  • Bloemenhoning
  • Puur natuurlijk product
  • Belangrijke vitamines & aminozuren
€ 5,99 (€ 23,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

HOYER Bio Boshoning

HOYER Bio Boshoning, 250 g

  • Licht wrang, harsachtig aroma
  • Uit gemengde bossen
  • Herkomst Piemonte
€ 5,49 (€ 21,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

HOYER Biologische Zilversparhoning

HOYER Biologische Zilversparhoning, 250 g

  • Uit het Zwarte Woud
  • Sterk & kruidig
  • Van honingdauwdruppels
€ 9,89 (€ 39,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Ahornsiroop Klasse A

Alnatura Biologische Ahornsiroop Klasse A, 250 ml

  • Gemaakt van suikerahorn
  • Mild zoete smaak
  • Voor het verfijnen van desserts
€ 5,59 (€ 22,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

HOYER Biologische Wilde Bloemenhoning

HOYER Biologische Wilde Bloemenhoning, 500 g

  • Fruitig aroma
  • Van zomerbloemen
  • Herkomst Cuba & Mexico
€ 7,49 (€ 14,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Bio Oersuiker

BioKing Bio Oersuiker, 1.000 g

  • Moutige karamelsmaak
  • Voor zoeten & bakken
€ 8,19 (€ 8,19 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

HOYER Bio Lavendelhoning

HOYER Bio Lavendelhoning, 250 g

  • Bloemig-fruitig aroma
  • Uit Bulgarije & Frankrijk
€ 5,99 (€ 23,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 02. november

Cosmoveda Bio Jaggery Hele Rietsuiker

Cosmoveda Bio Jaggery Hele Rietsuiker, 400 g

  • Karamelachtige smaak
  • Perfect voor warme & koude dranken
  • Voor desserts & Indiase gerechten
€ 4,99 (€ 12,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

HOYER Biologische Landhoning

HOYER Biologische Landhoning, 1 kg

  • Romig & delicaat
  • Van verschillende bloemen
  • Gevarieerde smaak
€ 13,39 (€ 13,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

FutuNatura Erythritol

FutuNatura Erythritol, 1.000 g

  • Natuurlijke zoetstof
  • Tafelzoetstof op basis van erythritol
  • 0 calorieën
€ 13,69 (€ 13,69 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Geleisuiker 2:1

Alnatura Biologische Geleisuiker 2:1, 500 g

  • Biologische kwaliteit
  • Veganistisch
  • Vruchtenbeleg, jam, gelei & meer
€ 2,49 (€ 4,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bio Manuka Honing uit Nieuw Zeeland

BIO PRIMO Bio Manuka Honing uit Nieuw Zeeland, MGO 400+ (250 g)

  • Wrange tot scherpe smaak
  • Intern & extern gebruik
  • Lactose & glutenvrij
€ 34,99 (€ 139,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Boshoning

Alnatura Biologische Boshoning, 500 g

  • Krachtige, kruidige smaak
  • Bio-kwaliteit
  • Vloeibare consistentie
€ 6,99 (€ 13,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

HOYER Biologische Bergbloesemhoning

HOYER Biologische Bergbloesemhoning, 500 g

  • Harmonisch, aromatisch
  • Romige consistentie
  • Uit Brazilië en Mexico
€ 7,49 (€ 14,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

More Nutrition Chunky Flavour vegan

More Nutrition Chunky Flavour vegan, Stracciatella (90 g)

  • Heerlijk smaakpoeder
  • Voor het verfijnen van kwark & pap
  • Ook voor koken & bakken
€ 10,49 (€ 116,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Bio Ruwe Rietsuiker Demerara

BioKing Bio Ruwe Rietsuiker Demerara, 1.000 g

  • Lichte karamelnoot
  • Ideaal om te zoeten & te bakken
€ 6,89 (€ 6,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Nature King Stevia vloeibaar

BioKing Nature King Stevia vloeibaar, 125 ml

  • Voor het zoeten van eten & drinken
  • Alternatief voor huishoudsuiker
  • Vrij van synthetische zoetstoffen
€ 6,09 (€ 48,72 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Stevia Fluid

Raab Vitalfood Stevia Fluid, 50 ml

  • 3 druppels komen overeen met 1 suikerklontje
  • Voor eten & drinken
  • Gluten- & lactosevrij
€ 6,99 (€ 139,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Fair Trade Ayurveda Bruine Thee Kandij

Cosmoveda Fair Trade Ayurveda Bruine Thee Kandij, 400 g

  • Karamelachtige smaak
  • Perfect voor intense thee
€ 4,99 (€ 12,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bio Bietensuiker

BIO PRIMO Bio Bietensuiker, 500 g

  • Gemaakt van suikerbieten
  • Van biologische landbouw
€ 2,39 (€ 4,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kandisin Klassieke Vloeibare Zoetstof

Kandisin Klassieke Vloeibare Zoetstof, 225 ml

  • Voor koken en bakken
  • Perfect voor calorievrij zoeten
  • Ideaal voor fruit, pudding en desserts
€ 3,19 (€ 14,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober