Vilgain Sojasausspray, 200 ml
Glutenvrije sojasaus om te sprayen voor een fijne dosering in je keuken
€ 7,49
(€ 37,45 / l, Incl. 9% BTW
-
Vilgain
Avocado-Oliespray
Praktische avocado-oliespray van de Hass-soort voor koken en bakken
€ 8,89(€ 44,45 / l) -
Vilgain
Ghee met Avocado-Oliespray
Lactosevrije geklaarde boter met avocado-olie in een praktische dispenser
€ 7,99(€ 39,95 / l) -
Vilgain
Sojasausspray
Glutenvrije sojasaus om te sprayen voor een fijne dosering in je keuken
€ 7,49(€ 37,45 / l) -
Vilgain
Kokosoliespray
Filipijnse kokosolie in praktisch sprayformaat voor je maaltijden
€ 7,49(€ 37,45 / l)
Kenmerken & Voordelen
- In praktisch sprayformaat
- Glutenvrij & zonder gentechniek
- Zonder synthetische toevoegingen
-
Glutenvrij
Beschrijving
Met de sojasausspray van Vilgain heb je de dosering van je favoriete saus altijd perfect onder controle en voorkom je dat gerechten per ongeluk verdrinken. De saus wordt gemaakt van hoogwaardige, gentechvrije sojabonen uit Nederland en bevat helemaal geen tarwe of kunstmatige toevoegingen. Hierdoor is de saus van nature glutenvrij. Het slimme spraysysteem beschermt de inhoud bovendien tegen invloeden van buitenaf en houdt deze lang vers. Of het nu voor salades, marinades, vlees of soepen is – de authentieke, kruidige smaak verfijnt de meest uiteenlopende gerechten zonder extra vet.
Gebruiksaanwijzing:
Goed schudden voor gebruik en vanaf een afstand van 10-15 cm op de gerechten of in de pan sprayen. Geschikt voor de koude en warme keuken. 1 seconde drukken komt overeen met ca. 1,8 ml saus. De dispenser maakt een standaarddosering (drukken in het midden) of een kleinere dosering (drukken op de punt) mogelijk.
| Art. nr.: | VIL-43540 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 ml |
| EAN: | 8595717719755 |
| Producentnummer: | 43540 |
| Merken: | Vilgain |
| Doseringsvorm: | Spray |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Glutenvrij |
| Allergenen - Vrij van: | Glutenvrij |
| Productsoorten: | Voedsel |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
| Kan sporen bevatten van: | G - melk, H - schaalvruchten |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 0 / 0 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
water, soja bonen, Zout, alcohol azijn