Vilgain Biologische Avocado-Oliespray, 200 ml
Koudgeperste biologische avocado-olie in een praktische sprayflacon
€ 10,39
(€ 51,95 / l, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Avocado's van de soorten Hass & Fuerte
- Hittestabiel tot 270 °C bij het bakken
- Ingrediënten in pure biologische kwaliteit
-
Vegan
Beschrijving
De Vilgain BIO Avocado-Oliespray brengt hoogwaardige, extra vierge olie direct naar je keuken. De koudgeperste olie wordt gewonnen uit Hass en Fuerte avocado's uit Kenia en is afkomstig uit biologische landbouw. Met een hittestabiliteit tot 270 °C is het product optimaal geschikt voor zowel koude als warme gerechten. De speciale flacon scheidt het drijfgas strikt van de olie. Hierdoor blijft de kwaliteit behouden en kun je de spray in elke gewenste hoek gebruiken. Bij het gebruik ontsnapt het gas niet. De vegan olie bevat onverzadigde vetzuren en bij de productie wordt volledig afgezien van toegevoegde suikers.
Gebruiksaanwijzing:
Goed schudden voor gebruik en vanaf een afstand van 10-15 cm op de gerechten of in de pan sprayen. Geschikt voor de koude en warme keuken. 1 seconde drukken komt overeen met ca. 1,8 ml olie. De dispenser maakt een standaarddosering (drukken in het midden) of een kleinere dosering (drukken op de punt) mogelijk.
| Art. nr.: | VIL-45934 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 ml |
| EAN: | 8595717722557 |
| Producentnummer: | 45934 |
| Merken: | Vilgain |
| Doseringsvorm: | Spray |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch |
| Productsoorten: | Voedsel |
| Eigenschappen: | Vegan, Zonder toegevoegde suikers |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 3467 / 828 kj / kcal |
| Vet | 92 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 16 g |
| waarvan enkelvoudig onverzadigde vetzuren | 63 g |
| waarvan Meervoudig onverzadigde vetzuren | 12 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
100 % vierige avocado olie[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt