Koolhydraatrepen voor sporters

Energierepen bevatten voornamelijk koolhydraten en zijn geschikt om voor en/of na lichamelijke inspanning in te nemen.

Filteren & Sorteren

Prijs Highlights Merken Trainingsdoel Diëten & Dieetbeperkingen Allergenen - Vrij van Eigenschappen
Filters

Energierepen: 28 artikelen

Sponser® Sport Food High Energy Bar

Sponser® Sport Food High Energy Bar, Berry (45 g)

  • Met koolhydraten
  • Gemaakt in Zwitserland
  • Versterkt met extra eiwitten
€ 2,19 (€ 48,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

CLIF Energie Reep

CLIF Energie Reep, Blueberry Crisp (68 g)

  • Uniek van smaak
  • Vrij van glucose-fructosestroop
  • Gezoet met rijst & rietsuikersiroop
€ 2,99 (€ 43,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sponser® Sport Food High Energy Bar, Salty-Nuts vegan

Sponser® Sport Food High Energy Bar, Salty-​Nuts vegan, 45 g

  • 7-9% eiwitgehalte
  • Met MCT
  • Voor sport & vrije tijd
€ 2,19 (€ 48,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Powerbar Energize Original

Powerbar Energize Original, Banana Punch (55 g)

  • Intensieve trainingen
  • Ook voor wedstrijdsituaties
  • Magnesium/natrium combinatie
€ 2,79 (€ 50,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Powerbar Natural Energy Bar

Powerbar Natural Energy Bar, Sweet'n Salty (40 g)

  • Vegan ingrediënten
  • 72 mg magnesium/reep
  • Geen toegevoegde kleurstoffen
€ 1,79 (€ 44,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober

Sponser® Sport Food Cereal Energy Bar Strawberry

Sponser® Sport Food Cereal Energy Bar Strawberry, 40 g

  • Bron van koolhydraten
  • Natuurlijke ingrediënten
  • Gezoet met honing
€ 1,89 (€ 47,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sponser® Sport Food Oat Pack Macadamia

Sponser® Sport Food Oat Pack Macadamia, 60 g

  • 100% handgemaakt in Zwitserland
  • Alleen natuurlijke ingrediënten
  • Veganistisch
€ 2,99 (€ 49,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Peeroton Energy Reep

Peeroton Energy Reep, Banaan (50 g)

  • Met vitamine B1
  • Met isomaltulose voor langdurige energie
  • Smaakt heerlijk
€ 2,39 (€ 47,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

yfood Reep White Coconut

yfood Reep White Coconut, 60 g

  • Perfect voor tussendoor
  • Romige kokossmaak
  • Met eiwitten & mineralen
€ 2,99 (€ 49,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

CLIF Bloks™ Energy Chews

CLIF Bloks™ Energy Chews, Strawberry (60 g)

  • Handig verpakt
  • Bevat 6 dobbelstenen
  • Met natrium & kalium
€ 3,29 (€ 54,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

CLIF Energie Reep met Vulling

CLIF Energie Reep met Vulling, Chocolate Peanut Butter (50 g)

  • Puur plantaardig eiwit
  • Natuurlijke zoetheid
  • Zorgvuldig geselecteerde ingrediënten
€ 2,99 (€ 59,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vilgain Biologische Haverreep

Vilgain Biologische Haverreep, Cashewnoten -​ Kokos (50 g)

  • Meer dan 30 % hoogwaardige noten
  • Volledig glutenvrij en vegan
  • Ingrediënten in pure biologische kwaliteit
€ 1,89 (€ 37,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Powerbar Energize Advanced Reep

Powerbar Energize Advanced Reep, Hazelnut Chocolate (55 g)

  • Gegarandeerd niet plakkerig
  • Met natrium & magnesium
  • 2:1 koolhydraatverhouding (glucose & fructose)
€ 2,65 € 2,79 (€ 48,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

yfood Reep Fruity Raspberry

yfood Reep Fruity Raspberry, 60 g

  • Lang houdbaar
  • 100% vegan
  • Met vitamines en mineralen
€ 2,99 (€ 49,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Atombody Oat Cake

Atombody Oat Cake, Banana Chocolate (60 g)

  • Vezelrijke volkoren haverreep
  • Met complexe koolhydraten
  • Intense smaken
€ 1,19 (€ 19,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

yfood Reep Salted Nuts

yfood Reep Salted Nuts, 60 g

  • Eiwitrijk
  • Lange houdbaarheid
  • Ongeëvenaarde smaak
€ 2,99 (€ 49,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

yfood Reep Choco Strawberry

yfood Reep Choco Strawberry, 60 g

  • Vegan receptuur
  • Plantaardige eiwitten
  • Vullend en lang houdbaar
€ 2,99 (€ 49,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Powerbar Ride Energy

Powerbar Ride Energy, Peanut-​Caramel (55 g)

  • Met knapperige noten
  • Extra portie eiwitten
  • Geoptimaliseerd met magnesium
€ 1,89 € 1,99 (€ 34,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sponser® Sport Food Cereal Energy Plus Bar Cranberry

Sponser® Sport Food Cereal Energy Plus Bar Cranberry, 40 g

  • Voor sport & vrije tijd
  • Met cranberry-smaak
  • 280 mg carnitine per reep
€ 2,65 € 2,79 (€ 66,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sponser® Sport Food Oat Pack Creamy Caramel

Sponser® Sport Food Oat Pack Creamy Caramel, 50 g

  • Natuurlijke ingrediënten
  • Met stukjes karamel
  • Voor vrije tijd & sport
€ 1,99 (€ 39,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Best Body Nutrition Bio Clean Snack Bar

Best Body Nutrition Bio Clean Snack Bar, Coconut & Cocao (50 g)

  • Vegan recept
  • Weinig ingrediënten
  • Gebaseerd op dadels
€ 1,59 € 1,99 (€ 31,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sponser® Sport Food Energy Balls, Salted Caramel

Sponser® Sport Food Energy Balls, Salted Caramel, 45 g

  • Met dadels
  • Bevat granen
  • Hapklare porties
€ 2,59 (€ 57,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Powerbar Oat Energy

Powerbar Oat Energy, Cacao Almond (50 g)

  • Ideale snack
  • Met magnesium
  • Vegan
€ 1,89 € 1,99 (€ 37,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Atombody Oat Cake - 20 x 60 g

Atombody Oat Cake -​ 20 x 60 g, Banana Chocolate

  • Volkoren haverreep
  • Rijk aan vezels
  • Geeft langzaam & gelijkmatig energie af
€ 25,99 (€ 21,66 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sponser® Sport Food Energy Balls, Mango

Sponser® Sport Food Energy Balls, Mango, 45 g

  • Bijzonder fruitig
  • Hapklare porties
  • Vegan recept
€ 2,46 € 2,59 (€ 54,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sponser® Sport Food Energy Balls, Blueberry

Sponser® Sport Food Energy Balls, Blueberry, 45 g

  • Fruitige smaak
  • Met dadels & havervlokken
  • In hapklare porties
€ 2,59 (€ 57,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bio Nut Butter Bar Chocolate Chip & Peanut Butter

CLIF Bio Nut Butter Bar Chocolate Chip & Peanut Butter, 50 g

  • 7 g plantaardig eiwit
  • Romige textuur
  • Met knapperige chocoladestukjes
€ 2,99 (€ 59,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mountaindrop Energy Bar

Mountaindrop Energy Bar, 45 g

  • Natuurlijke energiebron
  • Rijk aan mineralen & voedingsvezels
  • Zonder toegevoegde suikers
€ 2,99 (€ 66,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober