Sebamed Beschermende Lipverzorging, 4,80 g

Zachte formule met voedende oliën en vitamine E

€ 1,79 € 1,89 -5%

(€ 372,92 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4,80 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Verzorgt gebarsten lippen
  • Merkbaar zacht & soepel
  • Met beschermingsfactor 15

Vaak samen gekocht met Sebamed Gezichtscrème met 2% Vitamine E, 75 ml

Sebamed Beschermende Lipverzorging, 4,80 g € 1,79 (€ 372,92 / kg)
Sebamed Gezichtscrème met 2% Vitamine E, 75 ml € 7,09 (€ 94,53 / L)
Totaalprijs: € 8,88
Beschrijving

Zachte en soepele lippen in een handomdraai! Met deze zachte lipverzorging behandel je schrale, gebarsten lippen met oliën als jojoba en rijstolie. Met extra vitamine E en UV-filter met SPF 15.

Art. nr.: XOF-MUE-474702
Inhoud: 4,80 g
EAN: 4103040050144
Producentnummer: 474702
Merken: Sebamed
Productsoorten: Lipverzorging
Huidtype: Droge huid
Voor wie?: Speciaal voor vrouwen, Speciaal voor mannen
Ingrediënten (INCI)

Ricinus Communis Seed Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Cera Alba (Beeswax), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, C 18-36 Acid Triglyceride, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glyceryl Ricinoleate, Tocopherylacetat, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Phytosterole, Bisabolol, Squalen, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Citrate, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Sebapharma GmbH & Co., Binger Straße 80, 56154 , Bad Salzig, Duitsland, www.sebamed.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Sebamed Beschermende Lipverzorging

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder