Schalk Mühle Biologische Extra Vergine Oostenrijkse Camelina Olie , 500 ml
Koud geperst
€ 20,99
(€ 41,98 / l, Incl. 21% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Veelzijdig in gebruik
- Rijk aan omega-3 vetzuren
- 100% biologisch
Beschrijving
Camelinaolie is perfect voor vegetariërs en veganisten, vanwege het hoge gehalte aan omega-3 vetzuren (45%). Vooral 's ochtends raden wij aan een drupje camelina-olie aan je ontbijtgranen toe te voegen voor de smaak, en om je dag een energieboost te geven.
| Art. nr.: | XPI-SM-5539 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 ml |
| EAN: | 9120062430582 |
| Producentnummer: | 5539 |
| Merken: | Schalk Mühle |
| Productsoorten: | Voedsel |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
Ingrediënten
100 % huttentut olie (uit Oostenrijk)[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 3768 / 900 kj / kcal |
| Vet | 100 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 15 g |
| waarvan enkelvoudig onverzadigde vetzuren | 35 g |
| waarvan Meervoudig onverzadigde vetzuren | 49 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| | 0 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Schalk Mühle Gmbh & Co KG, Kalsdorf 18, 8262, Ilz, Oostenrijk, www.schalk-muehle.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Schalk Mühle Biologische Extra Vergine Oostenrijkse Camelina Olie
2 recensies in andere talen
5,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
2 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar