rawster Zwarte Maca Poeder, 400 g
De donkere wortel in praktische poedervorm
€ 27,49
(€ 68,73 / kg, Incl. 21% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Mild-aardse smaak
- Natuurzuiver
- Eenvoudige dosering
-
Vegan -
Vegetarisch
Bijpassend
Beschrijving
Het Zwarte Maca Poeder bestaat uit geselecteerde wortels die tot een fijn poeder worden verwerkt. Het onderscheidt zich door een mild-aardse smaak en is volledig natuurzuiver. Omdat er geen additieven zijn toegevoegd, is het ideaal voor een bewuste voeding. Je kunt het poeder flexibel door smoothies, shakes, sappen of yoghurt roeren. Ook als ingrediënt in bowls, muesli of bakproducten is het ongecompliceerd te gebruiken.
Aanbevolen gebruik:
Dagelijks 1 theelepel (ca. 3-5 g) door smoothies, shakes, porridge of plantaardige drinks roeren en consumeren.
| Art. nr.: | PU-RAWBM400 |
|---|---|
| Inhoud: | 400 g |
| EAN: | 4260477791252 |
| Producentnummer: | RAWBM400 |
| Merken: | rawster |
| Doseringsvorm: | Poeder |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Productsoorten: | Instantdranken, Poeder & Siropen |
| Eigenschappen: | Vegan, Vegetarisch |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1511 / 361 kj / kcal |
| Vet | 2,7 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 2,7 g |
| Koolhydraten | 69,2 g |
| waarvan Suiker | 1 g |
| Vezels | 5,5 g |
| | 14,9 g |
| Zout | 0,2 g |
Ingrediënten
Macapulver
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Rawster Foods GmbH, Finowstraße 14, 10247, Berlin, Duitsland, info@rawster.de, www.rawster.de |
|---|