rawster Biologisch Rode Bietensappoeder, 200 g
Veelzijdig ingrediënt voor je voeding
€ 17,29
(€ 86,45 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Voorzichtig gedroogd
- Fijn gemalen
- Zonder additieven
-
Vegan -
Vegetarisch
Bijpassend
Beschrijving
Het Biologisch Rode Bietensappoeder wordt gewonnen uit biologisch geteelde rode bieten. Door de voorzichtige droging blijft het natuurlijke, aardse aroma behouden. Het fijne poeder kan zonder additieven op veelzijdige wijze door smoothies, yoghurt of sappen worden geroerd. Ook voor het verfijnen van dips of bakproducten is het geschikt. Het poeder is eenvoudig in gebruik zonder tijdrovende bereiding.
Aanbevolen gebruik:
Roer 1-2 theelepels (ca. 5-10 g) door water, sap, een smoothie of plantaardige melk en consumeer het vervolgens.
| Art. nr.: | PU-RAWRB200 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 g |
| EAN: | 4260477791399 |
| Producentnummer: | RAWRB200 |
| Merken: | rawster |
| Doseringsvorm: | Poeder |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Productsoorten: | Kruiden |
| Eigenschappen: | Vegan, Vegetarisch |
| Bewaaradvies: | Koel en droog bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1017 / 243 kj / kcal |
| Vet | 0,7 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 73 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| | 8,5 g |
| Zout | 0,3 g |
Ingrediënten
Rode bietensap poeder[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Rawster Foods GmbH, Finowstraße 14, 10247, Berlin, Duitsland, info@rawster.de, www.rawster.de |
|---|