rawster Biologisch Acaciapoeder, 400 g
Smaakneutraal en goed oplosbaar
€ 20,49
(€ 51,23 / kg, Incl. 21% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Natuurzuiver
- Fijn gemalen
- Veelzijdig bruikbaar
-
Vegan -
Vegetarisch
Bijpassend
Beschrijving
Het Biologisch Acaciapoeder wordt gewonnen uit het voorzichtig gedroogde plantensap van de acacia. De grondstoffen zijn afkomstig van gecontroleerde biologische teelt en worden verwerkt tot een fijn poeder. Het product is smaakneutraal en kan goed door smoothies, sappen of yoghurt worden geroerd. Ook bij de bereiding van bakproducten kan het probleemloos worden gebruikt. Het natuurzuivere poeder is vrij van additieven en onderscheidt zich door de zeer goede oplosbaarheid.
Aanbevolen gebruik:
Dagelijks 1 theelepel (ca. 5 g) door voldoende vloeistof roeren en verspreid over de dag opdrinken. Indien gewenst verhogen naar 2 theelepels (ca. 10 g) per dag.
| Art. nr.: | PU-AZ400 |
|---|---|
| Inhoud: | 400 g |
| EAN: | 4260477791290 |
| Producentnummer: | AZ400 |
| Merken: | rawster |
| Doseringsvorm: | Poeder |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Eigenschappen: | Vegan, Vegetarisch |
| Voor wie?: | Speciaal voor vrouwen, Speciaal voor mannen |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
| Goed voor: | Maag & Darmen |
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1017 / 243 kj / kcal |
| Vet | 0,7 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 73 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| | 8,5 g |
| Zout | 0,3 g |
Ingrediënten
acaciavezelpoeder[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Rawster Foods GmbH, Finowstraße 14, 10247, Berlin, Duitsland, info@rawster.de, www.rawster.de |
|---|