Purasana Sport Formula Mix 2.0, Bio, 250 g
Innovatieve combinatie van natuurlijke ingrediënten
€ 16,89
(€ 67,56 / kg, Incl. 9% BTW
Purasana Mix-Varianten:
Kenmerken & Voordelen
- Poedermix voor smoothies
- Bevat maca & guarana
- Biedt magnesium, calcium & ijzer
-
Biologisch Gecertificeerd
Beschrijving
De Sport Mix 2.0 is een superfood poedermengsel dat je gemakkelijk in een smoothie kunt mengen. Gemaakt van maca, guarana, cacao, spirulina en nog veel meer, de smoothie levert kalium, magnesium, calcium, fosfor en ijzer. Ook perfect als alternatief voor cafeïnehoudende dranken.
Verbruiksadvies:
- Schenk 300ml water of (plantaardige) melk in een glas of shaker.
- Voeg 3 theelepels Sport Mix 2.0 toe.
- Schud of roer de drank goed.
- Geniet van de smoothie!
| Art. nr.: | PU-PURASM16 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 5400706617888 |
| Producentnummer: | PURASM16 |
| Merken: | Purasana |
| Doseringsvorm: | Poeder |
| Productsoorten: | Instantdranken, Poeder & Siropen |
| Eigenschappen: | Biologisch Gecertificeerd |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1193 / 285 kj / kcal |
| Vet | 4,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 2,1 g |
| Koolhydraten | 46,6 g |
| waarvan Suiker | 11 g |
| Vezels | 37,1 g |
| | 21,2 g |
| Zout | 0,4 g |
Samenstelling
Ingrediënten
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Purasana NV - SA, Heulestraat 104, 8560, Gullegem, België, info@purasana.be, www.purasana.com |
|---|