Peeroton Sport- & Voedingssupplementen

Topproducten voor topsporters

Het Oostenrijkse bedrijf Peeroton is sinds 1994 actief in de sport en is inmiddels een van de meest gerenommeerde leveranciers van sport- en aanvullende voeding. De verschillende producten in het uitgebreide assortiment zijn ontwikkeld volgens de laatste wetenschappelijke inzichten en voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen, zodat ze zelfs voldoen aan de eisen van topsporters.

Filteren & Sorteren

Prijs Doseringsvorm Trainingsdoel Eigenschappen Goed voor
Filters

Peeroton: 15 artikelen

Peeroton Mineral Vitamin Drink

Peeroton Mineral Vitamin Drink, Cranberry (300 g)

  • Als warme of koude drank
  • Zeer rijk
  • Dorstlesser tijdens de training
€ 17,99 € 29,99 (€ 59,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Peeroton Energizer Ultra Gel

Peeroton Energizer Ultra Gel, Cola (40 g)

  • Heerlijke smaakvariaties
  • Praktische zakjes
€ 2,49 (€ 62,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Peeroton MAGNESIUM Professional Sticks

Peeroton MAGNESIUM Professional Sticks, Aalbes (20 Zakjes)

  • Gebruiken zonder water
  • Direct op de tong leggen
  • Magnesium met citraatcomplex
€ 10,31 € 12,89 (€ 103,10 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Peeroton SLIM Shake

Peeroton SLIM Shake, Chocolade (500 g)

  • Soja Proteïne, Honing & Yoghurt
  • Bevat vitamines en mineralen
  • Eenvoudige toepassing
€ 25,99 (€ 51,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Peeroton Power Pack Reep

Peeroton Power Pack Reep, Berries (70 g)

  • Met een lage glycemische index
  • Heerlijk van smaak
  • Zonder industriële suiker
€ 2,65 € 2,79 (€ 37,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Peeroton Isotonic Ultra Drink

Peeroton Isotonic Ultra Drink, Cranberry (300 g)

  • Isotone high-performance drank
  • Bevat essentiële elektrolyten
  • Bron van koolhydraten, mineralen & vitamines
€ 24,99 (€ 83,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Peeroton Energy Reep

Peeroton Energy Reep, Banaan (50 g)

  • Met vitamine B1
  • Met isomaltulose voor langdurige energie
  • Smaakt heerlijk
€ 2,39 (€ 47,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Peeroton ISO Active-Sport Drink

Peeroton ISO Active-​Sport Drink, Zwarte Bes (300 g)

  • Voor training, competitie & buitensportactiviteiten
  • Effectieve, hoogwaardige koolhydraten
  • Isomaltulose in de vorm van Palatinose™
€ 28,99 (€ 96,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Peeroton Aminozuur 2300

Peeroton Aminozuur 2300, 190 Capsules

  • Met 18 aminozuren
  • Bevat vitamine B6
  • 190 capsules
€ 53,99 € 67,49 (€ 431,92 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Peeroton CARBO+

Peeroton CARBO+, 600 g

  • Snelle, duurzame voeding
  • Met complexe & licht verteerbare koolhydraten
  • Snelle, zachte opname
€ 19,99 € 24,99 (€ 33,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Peeroton Hydro Gel

Peeroton Hydro Gel, Cola-​Lemon (60 ml)

  • Extra dunne consistentie
  • Met isomaltulose & BCAA
  • Zonder koffie
€ 2,69 (€ 44,83 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Peeroton Eiwitreep, Vanille

Peeroton Eiwitreep, Vanille, 40 g

  • 11 g eiwit uit wei & soja
  • Collageenpeptiden & voedingsvezels
  • Puur crispy-gevoel
€ 2,49 (€ 62,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Peeroton Recovery Shake Professional

Peeroton Recovery Shake Professional, Banaan (600 g)

  • Met veel belangrijke aminozuren
  • Vitaminen & mineralen ook inbegrepen
  • Perfect na wedstrijden & trainingen
€ 35,99 (€ 59,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Peeroton Ultrapower Bar

Peeroton Ultrapower Bar, 70 g

  • Zonder industriële suiker
  • Met de hand gebakken
  • Voor en/of tijdens de training
€ 2,79 (€ 39,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

HI-END Endurance Energy Drink Professional Perzik

Peeroton HI-​END Endurance Energy Drink Professional Perzik, 600 g

  • Koolhydraatmix van hoge kwaliteit
  • Voor 10 drinkflesvullingen
  • Verrijkt met BCAA's
€ 34,99 (€ 58,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

De producten van Peeroton worden al jaren met succes gebruikt in de professionele sport. Het onderscheidt zich door zijn bijzondere kwaliteit en zuiverheid doordat elke batch in Oostenrijk wordt gecontroleerd. Door consistente implementatie van deze principes biedt Peeroton de perfecte oplossing voor jouw behoeften!

Door constante samenwerking met professionele partners kunnen Peeroton producten worden aangepast en geoptimaliseerd aan de veranderende of toenemende behoeften van sporters. De producten zijn ontwikkeld met behulp van gebruikersinput en hebben een navenant groot bereik.