Eiwitproducten van nu3

Filteren & Sorteren

Prijs Merken Doseringsvorm Allergenen - Vrij van Eigenschappen Type eiwit
Filters

Eiwitproducten: 14 artikelen

nu3 Protein Cream

nu3 Protein Cream, Hazelnut Cacao (200 g)

  • Sterk gereduceerd in suiker
  • Met natuurlijke ingrediënten
  • Zonder palmolie
€ 4,79 € 5,99 (€ 23,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Vegan Protein 3K

nu3 Vegan Protein 3K, Cookies & Cream (1 kg)

  • Erwten-, rijst- & zonnebloemeiwit
  • Zonder soja-eiwit & lactose
  • Romige consistentie, zonder klontjes
€ 21,99 € 27,49 (€ 21,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Fit Protein Muesli

nu3 Fit Protein Muesli, Cocao Crunch (350 g)

  • 33% eiwit & slechts 4% suiker
  • Met guarana & matcha
  • Snel & gemakkelijk
€ 6,39 € 7,99 (€ 18,26 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Vegan Protein 3K Bar

nu3 Vegan Protein 3K Bar, 65 g

  • Eiwit van hoge kwaliteit
  • Vooral chocoladeachtig
  • Geen toegevoegde suikers & sucralose
€ 1,75 € 2,19 (€ 26,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Clear Vegan Protein Lemon

nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 g

  • Helder, licht & vegan
  • Gemaakt van gehydrolyseerd erwteneiwit
  • Minder calorieën
€ 17,99 € 29,99 (€ 44,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Bio Vegan Protein

nu3 Bio Vegan Protein, Cacao Machiato (400 g)

  • Eiwit (erwt, rijst, hennep & zonnebloem)
  • Natuurlijk gezoet met agave
  • Vrij van soja, gluten & lactose
€ 15,99 € 19,89 (€ 39,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Fit Vegan Protein Bar

nu3 Fit Vegan Protein Bar, Cinnamon Choc Chip (50 g)

  • Gemaakt van erwten, zonnebloemen & rijst
  • Bevat minder dan 2 g suiker
  • Heerlijke creaties
€ 2,15 € 2,69 (€ 43,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Fit Vegan Protein Brownie

nu3 Fit Vegan Protein Brownie, 50 g

  • Hoog in proteïne & vezels
  • Laag suikergehalte
  • Vegan recept
€ 2,23 € 2,79 (€ 44,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Fit Protein Bar

nu3 Fit Protein Bar, Salted Caramel (55 g)

  • 90% minder suiker
  • Zonder sucralose & aspartaam
  • Met minstens 32% eiwit
€ 2,23 € 2,79 (€ 40,55 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Performance Whey Protein

nu3 Performance Whey Protein, Vanilla (1 kg)

  • 21 g eiwit per portie
  • Geen toegevoegde suiker & aspartaam
  • Ideaal voor shakes, bowls & bakken
€ 34,99 (€ 34,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Vegan Protein 3K Advanced

nu3 Vegan Protein 3K Advanced, Chocolate (500 g)

  • Erwten-, rijst- & zonnebloemeiwit
  • Zonder soja-eiwit & lactose
  • Romige consistentie, zonder klontjes
€ 16,39 (€ 32,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Fit Protein Muffins

nu3 Fit Protein Muffins, Chocolate (240 g)

  • Maakt 12 vochtige cakejes
  • Vegan & glutenvrij
  • Suiker gereduceerd
€ 6,39 € 7,99 (€ 26,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Fit Protein Bites

nu3 Fit Protein Bites, Peanut Butter (60 g)

  • Laag in suiker & vegan
  • Ideaal voor onderweg
  • Rijk aan vezels
€ 4,39 (€ 73,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Organic Pumpkinseed Protein

nu3 Organic Pumpkinseed Protein, 500 g

  • Gemaakt van 100% pompoenpitten
  • Met 60% eiwit
  • In biologische kwaliteit
€ 10,89 (€ 21,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober