More Nutrition Chunky Flavour vegan, Salted Caramel (90 g)

Mis de smaak niet

€ 10,49

(€ 116,56 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Smaak: Salted Caramel

Nog 7 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Heerlijk smaakpoeder
  • Voor het verfijnen van kwark & pap
  • Ook voor koken & bakken
  • Vegan Vegan

Vaak samen gekocht met More Nutrition Protein Iced Matcha Latte, 300 g

More Nutrition Chunky Flavour vegan, Salted Caramel (90 g) € 10,49 (€ 116,56 / kg)
More Nutrition Protein Iced Matcha Latte, 300 g € 21,99 (€ 73,30 / kg)
Totaalprijs: € 32,48
Beschrijving

Bespaar op suiker, niet op smaak - 3 g Chunky vervangt 50 g suiker! De Chunky Flavour van More Nutrition is een heerlijk smaakpoeder dat je eten en drinken een heerlijke zoetheid geeft en slechts 6 tot 12 kcal per portie bevat!

Met de Chunky Flavour kun je muesli, kwark en pap kruiden, en je kunt er ook cake en pannenkoeken mee bakken en allerlei desserts mee maken. Je kunt het ook gebruiken om koffie of milkshakes in een handomdraai dat tikkeltje extra te geven - met heel weinig calorieën!

Art. nr.: XPI-MM-XMO10866
Inhoud: 90 g
EAN: 4255719302402
Producentnummer: XMO10866
Merken: More Nutrition
Diëten & Dieetbeperkingen: Veganistisch
Productsoorten: Zoetstoffen
Eigenschappen: Vegan
Bewaaradvies: Koel, droog en donker bewaren
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1080 / 258 kj / kcal
Vet 1,4 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,9 g
Koolhydraten 42 g
  waarvan Suiker 27 g
Vezels 37 g
Eiwitten 0,7 g
Zout 11,7 g
Ingrediënten

inuline, 20 % stukjes karamel (suiker, cacaoboter, Rijstzetmeel, rijsmiddel (Natriumcarbonat), aroma), aroma, Zout, karamel (karamel, Maltodextrin), zoetstof (Sucralose, Steviolglycosiden uit Stevia), lactase, anti-klontermiddel (Siliciumdioxid)

Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Quality First GmbH, Werner von Siemens Straße 8, 25337, Elmshorn, Duitsland, morenutrition.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor More Nutrition Chunky Flavour vegan