Alles voor botten & gewrichten

Het geraamte van ons lichaam bestaat uit onze botten en gewrichten. Hier vind je capsules, poeder, druppels en meer om je botten en gewrichten te ondersteunen.

Filteren & Sorteren

Prijs Highlights Merken Doseringsvorm Allergenen - Vrij van Eigenschappen
Filters

Gewrichten & Botten: 1 - 30 van 637 artikelen

Nature Love Vitamine D3 + K2

Nature Love Vitamine D3 + K2, 30 ml

  • Opgelost in kokosolie
  • Hooggedoseerde jaarvoorraad
  • Met eersteklas vitamine K2
€ 17,89 (€ 596,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 zakjes van 9,83 g elk (295 g)

  • L-arginine & L-citrulline
  • Met in totaal 6 vitaminen
  • Verfrissende citrus-bessensmaak
€ 86,99 (€ 294,88 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Doppelherz Magnesium 500 + Calcium + Kalium

Doppelherz Magnesium 500 + Calcium + Kalium, 30 Tabletten

  • Magnesium in hoge dosis
  • Met calcium + kalium in combinatie
  • Vitamine D3 + B6 voor optimale aanvulling
€ 4,49 (€ 64,51 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Silicium Colloïde

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Silicium Colloïde, 200 ml

  • 100% natuurlijke oorsprong
  • Allergeenvrij
  • Veganistisch
€ 35,99 (€ 179,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitamine D3 5000 IU + K2 100 µg hooggedoseerd & vegetarisch

Vitamaze Vitamine D3 5000 IU + K2 100 µg hooggedoseerd & vegetarisch, 180 Tabletten

  • Geschikt voor vegetariërs
  • Zonder onnodige toevoegingen
  • Gemakkelijk door te slikken
€ 17,89 (€ 397,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Magnesiumcitraat Poeder

Raab Vitalfood Magnesiumcitraat Poeder, 340 g

  • 100% natuurlijk
  • Zonder vul- & smaakstoffen
  • Ook ideaal bij het sporten
€ 18,79 (€ 55,26 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Synergy Phytolife

Synergy Phytolife, 730 ml

  • Met chlorofyl
  • Alfalfa, gerst, pepermunt
  • In vloeibare vorm
€ 37,49 (€ 51,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Magnesiumbisglycinaat 375 mg

ZeinPharma Magnesiumbisglycinaat 375 mg, 120 Capsules

  • 100% natuurlijk
  • Volledig vegan
  • Zonder magnesiumstearaat
€ 19,79 (€ 167,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Boswellia Wierook 450mg

ZeinPharma Boswellia Wierook 450mg, 120 Veg. capsules

  • Vegan recept
  • 70% hoogwaardige boswelliazuren
  • Zacht productieproces
€ 29,99 (€ 441,03 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Ewald Töth® Alkalische Minerale Capsules

Dr. Ewald Töth® Alkalische Minerale Capsules, 90 Capsules

  • Met minerale componenten
  • Calcium, kalium & magnesium
  • Makkelijk doseren met capsules
€ 29,99 (€ 461,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations Magnesium (Magnesiumcitraat)

pure encapsulations Magnesium (Magnesiumcitraat), 180 capsules

  • Veganistische capsules
  • Vrij van antiklontermiddelen
  • 150 mg magnesium per capsule
€ 56,49 (€ 288,21 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitaplex Vitamine D3 vloeibaar, 1.000 IU

Vitaplex Vitamine D3 vloeibaar, 1.000 IU, 30 ml

  • Makkelijk te gebruiken dankzij de pipet
  • Nummer 1 onder onze vitamine D-supplementen
€ 33,99 (€ 1.133,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Nature Love MSM met Vitamine C

Nature Love MSM met Vitamine C, 180 Tabletten

  • 100 % veganistisch
  • Zonder onnodige toevoegingen
  • Verpakking voor 3 maanden
€ 12,89 (€ 68,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Algen Vitamine D3 7.000 IE

ZeinPharma Algen Vitamine D3 7.000 IE, 60 Capsules

  • Vitamine D3 uit algen
  • 100% vegan & GMO-vrij
  • Slechts 1 capsule per week
€ 19,79 (€ 1.799,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitaplex Vloeibare Vitamine D3, 3000 IE

Vitaplex Vloeibare Vitamine D3, 3000 IE, 30 ml

  • Gemaakt van wolvet
  • Zeer biologisch beschikbaar
  • 1 druppel per dag
€ 31,99 (€ 1.066,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitamaze Vitamine D3

Vitamaze Vitamine D3, 180 Tabletten

  • Hoog gedoseerd 20 dagen depot
  • Vitamine D3 als cholecalciferol
  • Zonder lossingsmiddel magnesiumstearaat
€ 21,99 (€ 203,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Vitamine D3 5000 IE

ZeinPharma Vitamine D3 5000 IE, 90 Veg. capsules

  • Natuurlijk gemaakt van lanoline
  • Slechts 1 capsule per week
  • Praktisch voor dagelijks gebruik
€ 13,89 (€ 926,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Collageen I + III 500mg

ZeinPharma Collageen I + III 500mg, 60 Capsules

  • Met vitamine C, mangaan & biotine
  • Vrij van conserveringsmiddelen
  • 2 capsules per dag
€ 19,79 (€ 507,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitamaze Collageen

Vitamaze Collageen, 60 Capsules

  • Combinatie product
  • Daarnaast met chondroïtine & lysine
  • Zonder lossingsmiddel magnesiumstearaat
€ 18,79 (€ 361,35 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Arthrobene Gewrichten plus

Arthrobene Gewrichten plus, 120 Capsules

  • Met glucosamine & chondroïtinesulfaat
  • Bevat calcium uit koraalalgen
  • Aangevuld met vitamines
€ 51,49 (€ 476,76 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Allergy Research Group DHEA 10 Micronized

Allergy Research Group DHEA 10 Micronized, 60 Tabletten

  • 10 mg DHEA per tablet
  • Gemicroniseerde lipidenmatrix
  • Natuurlijk hormoon van yamwortel
€ 27,49 (€ 981,79 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NaturesPlus® Collagen Peptides

NaturesPlus® Collagen Peptides, 294 g

  • 6 verschillende soorten collageen
  • Duurzame grondstoffen
  • Met enzymmix
€ 29,99 (€ 102,01 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Nature Love Sango Zee Koraal

Nature Love Sango Zee Koraal, 90 Capsules

  • Zrogvuldig gewonnen
  • Geen overexploitatie van levende koralen
  • Natuurlijk basis
€ 13,89 (€ 127,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Wierookextract + Gember + Kurkuma

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Wierookextract + Gember + Kurkuma, 120 Capsules

  • 100% van natuurlijke oorsprong
  • Unieke combinatie
  • Liefdevol met de hand gevuld
€ 37,99 (€ 614,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations Vitamine K & D

pure encapsulations Vitamine K & D, 60 Capsules

  • Met vitamine K1 & K2
  • Vetoplosbare vitamines
  • Fructosevrij
€ 35,99 (€ 1.999,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

SOJALL Bruingierst Bio

SOJALL Bruingierst Bio, 250 g

  • Gekiemd & gefermenteerd
  • Met waardevolle acerola
  • Natuurlijke vitamine C & silicium
€ 24,99 (€ 99,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Hyaluron 200mg

ZeinPharma Hyaluron 200mg, 30 Capsules

  • 200mg hyaluron per capsule
  • 100% zuivere grondstoffen
  • Uit natuurlijke gistfermentatie
€ 17,39 (€ 2.484,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Acerola Vitamine C + Zink

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Acerola Vitamine C + Zink, 60 Capsules

  • Ook voor kinderen vanaf 12 jaar
  • Gemaakt van acerola-kersen
  • Vegan
€ 17,79 (€ 514,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitamaze Groenlipmossel

Vitamaze Groenlipmossel, 300 Capsules

  • Zonder lossingsmiddel magnesiumstearaat
  • Vervaardigd volgens het HACCP-concept
  • Hoog gedoseerd
€ 29,99 (€ 166,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NaturesPlus® Magnesium 200 mg

NaturesPlus® Magnesium 200 mg, 180 Tabletten

  • Glutenvrije formulering
  • Vegetarisch
  • Praktisch in het dagelijks leven
€ 29,99 (€ 99,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober