Sportvoeding & accessoires nu 10% goedkoper

Filteren & Sorteren

Prijs Highlights Merken Doseringsvorm Allergenen - Vrij van Eigenschappen
Filters

Sport: 1 - 30 van 31 artikelen

Kintex Kinesiologie Tape Classic

Kintex Kinesiologie Tape Classic, Rood

  • Verschillende kleuren
  • Goede stretch
  • Bevordert de lichaamsstructuur
€ 5,99 € 9,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Peeroton MAGNESIUM Professional Sticks

Peeroton MAGNESIUM Professional Sticks, Aalbes (20 Zakjes)

  • Gebruiken zonder water
  • Direct op de tong leggen
  • Magnesium met citraatcomplex
€ 10,31 € 12,89 (€ 103,10 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Nasara Elastische Tape 5 cm x 5 m

Nasara Elastische Tape 5 cm x 5 m, Zwart

  • Huidvriendelijk
  • Luchtdoorlatend
  • Waterdoorlatend
€ 5,45 € 9,09

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

STRYVE Towell+ Pro

STRYVE Towell+ Pro, All Black

  • In veel verschillende kleuren
  • Met magnetische clip
  • Afmetingen: 105 cm x 42,5 cm
€ 21,29 € 35,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Atombody Rice Pudding - 500g

Atombody Rice Pudding -​ 500g, Chocotella (500 g)

  • Klaar in slechts 2 minuten
  • 100 % natuurlijk rijstmeel
  • Vegan & zonder toegevoegde suiker
€ 4,79 € 7,99 (€ 9,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

STRYVE Towell+ Micro

STRYVE Towell+ Micro, All Black

  • Gemaakt van microvezel
  • Met ritsvakje
  • Maat: 105 cm x 42,5 cm
€ 15,29 € 25,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Bio Vegan Protein

nu3 Bio Vegan Protein, Cacao Machiato (400 g)

  • Eiwit (erwt, rijst, hennep & zonnebloem)
  • Natuurlijk gezoet met agave
  • Vrij van soja, gluten & lactose
€ 15,99 € 19,89 (€ 39,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Clear Vegan Protein Lemon

nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 g

  • Helder, licht & vegan
  • Gemaakt van gehydrolyseerd erwteneiwit
  • Minder calorieën
€ 23,99 € 29,99 (€ 59,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sponser® Sport Food Power Gums Sour

Sponser® Sport Food Power Gums Sour, 1 x 75 g

  • Alternatief voor energiegels
  • Met 59 g koolhydraten
  • Verrijkt met magnesium
€ 2,55 € 3,19 (€ 34,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

JouSports Instant Koud Kompres

JouSports Instant Koud Kompres

  • Voorkoelen is niet nodig
  • Bijzonder langdurige kou
  • Kan één keer gebruikt worden
€ 2,21 € 3,69

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Collagen Beauty Bar - Berry Choc

nu3 Collagen Beauty Bar -​ Berry Choc, 40 g

  • Zonder toegevoegde suiker
  • Met co-enzym Q10
  • Incl. zink, koper & vitamine C
€ 1,61 € 2,69 (€ 40,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sponser® Sport Food Recovery Drink Strawberry-Banana

Sponser® Sport Food Recovery Drink Strawberry-​Banana, 20x 60g

  • Bereiding met water
  • Met aminozuren
  • Fruitige smaak
€ 60,39 € 75,49 (€ 50,33 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kintex Sterke Fitnessband

Kintex Sterke Fitnessband

  • Praktisch om mee te nemen
  • Afmeting: 2,50 m x 15 cm
  • 100% latex
€ 5,75 € 9,59

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Qwetch Isotherm Cold Cup met Handvat, 600ml

Qwetch Isotherm Cold Cup met Handvat, 600ml, Donkerpaars & Goud

  • Houdt tot 12 uur koud
  • Incl. rietje & borstel
  • Siliconen afdichting
€ 24,29 € 40,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioTechUSA Protein Max

BioTechUSA Protein Max, Kokos-​Vanille (45 g)

  • 13 g eiwit per reep
  • Glutenvrij
  • Zonder palmolie
€ 1,60 € 1,89 (€ 35,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Qwetch Isotherm Fles -  ACTIVE, 1L

Qwetch Isotherm Fles -​ ACTIVE, 1L, Mat Grijs

  • Met handvat op de dop
  • Houdt tot 12 uur warm
  • BPA-vrij
€ 21,29 € 35,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Peeroton Aminozuur 2300

Peeroton Aminozuur 2300, 190 Capsules

  • Met 18 aminozuren
  • Bevat vitamine B6
  • 190 capsules
€ 53,99 € 67,49 (€ 431,92 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Fit Protein Muffins

nu3 Fit Protein Muffins, Chocolate (240 g)

  • Maakt 12 vochtige cakejes
  • Vegan & glutenvrij
  • Suiker gereduceerd
€ 6,39 € 7,99 (€ 26,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kintex Extra Sterke Fitnessband

Kintex Extra Sterke Fitnessband

  • Praktisch om op te bergen
  • Afmeting: 2,50 m x 15 cm
  • 100% latex
€ 6,05 € 10,09

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioTechUSA Chunky Protein Bar

BioTechUSA Chunky Protein Bar, Triple Chocolate (50 g)

  • Hoog eiwitgehalte voor onderweg
  • Zonder toegevoegde suiker & zonder palmolie
  • Met knapperige stukjes & coating
€ 2,37 € 2,79 (€ 47,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mammut Crunchy Protein Bar

Mammut Crunchy Protein Bar, Raspberry-​White Chocolate (45 g)

  • Met sojakrokantjes
  • Laag in suiker
  • 33% eiwit per reep
€ 1,59 € 1,99 (€ 35,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Qwetch Isotherm Fles - KIDS, 350ml

Qwetch Isotherm Fles -​ KIDS, 350ml, Yosemite Rood

  • Houdt tot 12 uur warm
  • Pipetdop
  • BPA-vrij
€ 24,39 € 30,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Best Body Nutrition Bio Clean Snack Bar

Best Body Nutrition Bio Clean Snack Bar, Coconut & Cocao (50 g)

  • Vegan recept
  • Weinig ingrediënten
  • Gebaseerd op dadels
€ 1,59 € 1,99 (€ 31,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sagaform Nautic  Linnen Wijntas

Sagaform Nautic Linnen Wijntas

  • In een aantrekkelijke linnen look
  • Voor twee flessen wijn
  • Hoogwaardige afwerking
€ 19,49 € 32,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Qwetch Dop voor Kids-Fles

Qwetch Dop voor Kids-​Fles, Blauw

  • Pipetdop
  • Incl. hendel
  • BPA-vrij
€ 6,05 € 10,09

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sponser® Sport Food Premium Plant Protein Vanilla

Sponser® Sport Food Premium Plant Protein Vanilla, 455 g

  • Met essentiële aminozuren
  • Vrij van gluten & lactose
  • Bevat creatine
€ 35,99 € 44,99 (€ 79,10 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kintex Lichte Fitnessband

Kintex Lichte Fitnessband

  • Eenvoudig opvouwen & meenemen
  • Afmeting: 2,50 m x 15 cm
  • 100% latex
€ 5,45 € 9,09

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BlenderBottle Whiskware Pancake Art Kit

BlenderBottle Whiskware Pancake Art Kit

  • BlenderBall garde inbegrepen
  • 2 pannenkoekvormen inbegrepen
  • Hittebestendig siliconen
€ 24,39 € 30,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Qwetch Isotherme Inox Travel Cup - Mat - 900ml

Qwetch Isotherme Inox Travel Cup -​ Mat -​ 900ml, Pastel blue

  • 48 uur ijskoud, 12 uur koel, 6 uur warm
  • Inclusief rietje
  • Afmetingen: 26 x 7 x 9 cm
€ 40,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Qwetch Isotherme Inox Travel Cup - Aura - 900ml

Qwetch Isotherme Inox Travel Cup -​ Aura -​ 900ml, Pastel blue

  • 48 uur ijskoud, 12 uur koel, 6 uur warm
  • Inclusief rietje
  • Afmetingen: 26 x 7 x 9 cm
€ 40,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober