Voedingsstoffen zijn 20% goedkoper

Filteren & Sorteren

Prijs Highlights Merken Doseringsvorm Allergenen - Vrij van Eigenschappen
Filters

Voedingsstoffen: 1 - 30 van 105 artikelen

nu3 L-Carnitine Capsules

nu3 L-​Carnitine Capsules, 120 Capsules

  • Vrij van onnodige toevoegingen
  • Vegan samenstelling
  • Ideaal voor de training
€ 9,99 € 24,99 (€ 70,35 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Peeroton MAGNESIUM Professional Sticks

Peeroton MAGNESIUM Professional Sticks, Aalbes (20 Zakjes)

  • Gebruiken zonder water
  • Direct op de tong leggen
  • Magnesium met citraatcomplex
€ 10,31 € 12,89 (€ 103,10 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 Diadyn® 2-Part Multivitamin

nu3 Diadyn® 2-​Part Multivitamin, 2 x 90 (180 Capsules)

  • Voor dag & nacht
  • Van 13 vitaminen & 9 mineralen
  • Gelatinevrije capsulehuls
€ 26,39 € 32,99 (€ 492,35 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

FITNE Health Care Alkalische Capsules

FITNE Health Care Alkalische Capsules, 90 Capsules

  • Geoptimaliseerd met tarwegrassap & rode biet
  • Met secundaire plantaardige stoffen
  • 100 % vegan
€ 11,93 € 19,89 (€ 187,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Botanicals Immune Caps

Botanicals Immune Caps, 60 Capsules

  • Vitamine C, propolis & echinacea
  • Vegetarisch & lactosevrij
  • 2 capsules per dag
€ 11,19 € 27,99 (€ 302,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

NeuroLab® Vital NachtRust

NeuroLab® Vital NachtRust, 60 capsules

  • Geoptimaliseerd met vitaminen & aminozuren
  • Bevat 1 mg melatonine per portie
  • Geschikt voor veganisten & vegetariërs
€ 20,39 € 33,99 (€ 424,79 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 Vegan Beauty Elixier

nu3 Vegan Beauty Elixier, 10 Ampullen

  • Veganistisch collageen alternatief
  • Fruitige smaak
  • 10 x 50 ml flesjes
€ 19,99 € 25,49 (€ 39,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 Vegan Protein 3K

nu3 Vegan Protein 3K, Cookies & Cream (1 kg)

  • Erwten-, rijst- & zonnebloemeiwit
  • Zonder soja-eiwit & lactose
  • Romige consistentie, zonder klontjes
€ 21,99 € 27,49 (€ 21,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Pure Ella CystoBalance

Pure Ella CystoBalance, 60 Capsules

  • Met vitamine C & D
  • Met D-mannose & paardenbloem
  • Vrij van hormonen
€ 11,93 € 19,89 (€ 256,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 L-Arginine Capsules

nu3 L-​Arginine Capsules, 160 Capsules

  • Hooggedoseerd: 2200 mg per portie
  • Ontwikkeld voor sporters
  • Zonder onnodige toevoegingen
€ 7,95 € 19,89 (€ 53,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 Activating Apple Vinegar

nu3 Activating Apple Vinegar, 260 g

  • Een citroenfrisse smaakervaring
  • Met calcium, magnesium & chroom
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 5,95 € 14,89 (€ 22,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Mummy Gummy Kids Set

Mummy Gummy Kids Set, 180 Gummies

  • 1x Kids Multivitamine, 60 gummies
  • 1x Kids Groei & Botten, 60 gummies
  • 1x Kids Slaap & Ontspanning, 60 gummies
€ 15,59 € 38,99 (€ 28,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Orthica B12-1000 SR

Orthica B12-​1000 SR, 90 tabletten

  • Met een vertraagde release
  • Als cyanocobalamine
  • Sterke dosering
€ 17,09 € 28,49 (€ 216,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 Hydro Glow Collagen

nu3 Hydro Glow Collagen, Grapefruit Ginger (240 ml)

  • 6 g gehydrolyseerd collageen per drankje
  • Met biotine, niacine & B12
  • Geen toegevoegde suiker, met stevia
€ 1,49 € 2,49 (€ 6,21 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 Clear Vegan Protein Lemon

nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 g

  • Helder, licht & vegan
  • Gemaakt van gehydrolyseerd erwteneiwit
  • Minder calorieën
€ 17,99 € 29,99 (€ 44,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Helping Flowers® Nr. 23 Sint-Janskruid

Helping Flowers® Nr. 23 Sint-​Janskruid, 10 ml

  • Helping Flowers essences
  • Bloemenextracten van wilde bloemen
€ 11,33 € 18,89 (€ 1.133,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Luvy Shilajit

Luvy Shilajit, 100 Softgels

  • 0,5 g pure shilajit per softgel
  • Vegan & vrij van additieven
  • Eenvoudige, hygiënische inname
€ 31,99 € 39,99 (€ 216,15 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Orthica Multi 4 All

Orthica Multi 4 All, 180 tabletten

  • Brede mix van micronutriënten
  • Met plantenextracten & enzymen
  • Vrij van kunstmatige toevoegingen
€ 44,39 € 73,99 (€ 124,34 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 Bio Vegan Protein

nu3 Bio Vegan Protein, Cacao Machiato (400 g)

  • Eiwit (erwt, rijst, hennep & zonnebloem)
  • Natuurlijk gezoet met agave
  • Vrij van soja, gluten & lactose
€ 15,99 € 19,89 (€ 39,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Orthica Prostata Support

Orthica Prostata Support, 60 capsules

  • Met pompoenzaad- & zaagpalmextract
  • Bevat lycopeen voor antioxidant ondersteuning
  • Suikervrij, gluten- & lactosevrij
€ 23,09 € 38,49 (€ 679,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Helping Flowers® Nr. 4 Arnica

Helping Flowers® Nr. 4 Arnica, 10 ml

  • Helping Flowers essences
  • Bloemenextracten van wilde bloemen
€ 15,11 € 18,89 (€ 1.511,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Green Health PURE OPC+C

Green Health PURE OPC+C, 90 Capsules

  • Natuurlijke vitamine C
  • Bevat acerola fruitpoeder
  • Met druivenpitextract
€ 14,99 € 24,99 (€ 333,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Botanicals Good Mood Caps

Botanicals Good Mood Caps, 60 Capsules

  • Met griffonia & ashwagandha
  • Bevat fosfatidylserine
  • Vegan & glutenvrij
€ 18,99 € 47,49 (€ 612,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Pure Ella Anti-Aging

Pure Ella Anti-​Aging, 60 Capsules

  • Met collageen uit vis
  • Met vitamine C & zink
  • Vrij van hormonen
€ 11,93 € 19,89 (€ 331,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Orthica E-400

Orthica E-​400, 90 Softgels

  • Natuurlijk D-alfa-tocoferol
  • 268 mg vitamine E per capsule
  • 90 capsules voor 3 maanden
€ 20,09 € 33,49 (€ 372,04 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 Vegan Omega-3 Oil

nu3 Vegan Omega-​3 Oil, 100 ml

  • Gemaakt van microalgenolie
  • Rijk aan DHA & EPA
  • Met frisse citroensmaak
€ 17,99 € 29,99 (€ 179,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 Digestive Enzymes

nu3 Digestive Enzymes, 90 Capsules

  • Met 5 verschillende spijsverteringsenzymen
  • Veganistisch, glutenvrij & zonder toevoegingen
  • Bevat calcium & zink
€ 17,59 € 21,99 (€ 335,69 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 BCAA Powder

nu3 BCAA Powder, Lemon (400 g)

  • 10 g BCAA in een 2:1:1 verhouding
  • Vegan & lactosevrij
  • Laag in suiker & vrij van aspartaam
€ 15,91 € 19,89 (€ 39,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Supplementa Polyfenol Complex Classic

Supplementa Polyfenol Complex Classic, 90 Veg. capsules

  • Plantenextracten van Moeder Natuur
  • Bevat speciale bio-actieve ingrediënten
  • Plantaardige capsuleschaal
€ 47,69 € 79,49 (€ 973,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Orthica Orthiflor Start

Orthica Orthiflor Start, 42 g

  • 3 geselecteerde bacteriestammen
  • Speciaal voor baby's & zwangere vrouwen
  • Praktische poedervorm om door te roeren
€ 15,29 € 25,49 (€ 364,05 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober