Ketofabrik Peanut Chocolate Chocoladereep, 1 stuk
Suikerarm is ook heerlijk
€ 1,59
(Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt in Oostenrijk
- 1 g suiker per reep
- 3,6 g netto koolhydraten per reep
Beschrijving
Als je van de volle smaak houdt maar niet te veel suiker wilt, dan zijn de chocoladerepen van Ketofabrik perfect voor jou. De Peanut Chocolate reep bevat slechts 1 g suiker per reep - dat is 90% minder dan een standaard chocoladereep. Keto-fans komen ook aan hun trekken, want de reep bevat tevens slechts 3,6 g netto koolhydraten per reep. Bovendien zijn ze gemaakt in Oostenrijk - een heerlijke traktatie die zeker in de smaak zal vallen. Ideaal om er even tussenuit te gaan en te snacken zonder een slecht geweten!
| Art. nr.: | XPI-AKF-10302 |
|---|---|
| Inhoud: | 1 stk |
| EAN: | 9120107220291 |
| Producentnummer: | 10302 |
| Merken: | Ketofabrik |
| Productsoorten: | Repen, Voedsel |
Ingrediënten
27 % pinda's (geroosterd), 20 % cacao coating (cacaoboter, plantaardige vezels (maïs, aardappel), gehydrolyseerde havermout, Cacaomassa, emulgator (Sonnenblumenlecithin)), vulstof (polydextrose), 15 % vulling met karamelsmaak (bevochtiger (Sorbit), dextrine (tarwe), Kokosöl, water, bevochtiger (glycerine), Erwtenproteïne-isolaat, Zuurteregelaar (Natriumcitrat), Speisesalz), kokosnoot vlokken, cacaonibs, bevochtiger (glycerine), pindakaas, magere cacaopoeder, Zout, zoetstof (Sucralose)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per portie (30 g) |
|---|---|
| Energie | 632 / 151 kj / kcal |
| Vet | 11 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 5,7 g |
| Koolhydraten | 7,8 g |
| waarvan Suiker | 1 g |
| waarvan meerwaardige alcoholen | 2,6 g |
| Vezels | 7,2 g |
| | 3,3 g |
| Zout | 0,07 g |
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Ketofabrik Peanut Chocolate Chocoladereep
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar