Eiwitten van IronMaxx

Eiwitten zijn essentiële voedingsstoffen, die zijn samengesteld uit verschillende aminozuren. Naast vetten en koolhydraten vertegenwoordigen ze de belangrijkste macronutriënten die het menselijk lichaam elke dag kan en moet opnemen.

Filteren & Sorteren

Prijs Doseringsvorm Trainingsdoel Eigenschappen Type eiwit
Filters

Eiwitten: 4 artikelen

ironMaxx 100% Whey Protein

ironMaxx 100% Whey Protein, Bananen-​Yoghurt (900 g)

  • Hoog eiwitgehalte tot 80%
  • Optimale oplosbaarheid in water
  • Compleet assortiment aminozuren
€ 39,89 € 41,99 (€ 44,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ironMaxx 100% Whey Protein - 500g Zak

ironMaxx 100% Whey Protein -​ 500g Zak, Aardbei (500 g)

  • Eiwitgehalte tot 80%
  • Uitstekend aminozuurprofiel
  • Perfecte oplosbaarheid zonder klontjes
€ 25,99 (€ 51,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ironMaxx 100 % Vegan Protein Zero

ironMaxx 100 % Vegan Protein Zero, Creamy Chocolate (500 g)

  • Gezoet met stevia
  • Gemaakt in Duitsland
  • Puur plantaardig
€ 20,99 (€ 41,98 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

ironMaxx Whey Zero, 2270 g

ironMaxx Whey Zero, 2270 g, French Vanilla (2.270 g)

  • Met whey isolaat & alle BCAA's
  • Praktische voorbereiding
  • Suikervrij
€ 107,99 (€ 47,57 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar